18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach.

soadfan • 2013-02-09, 23:13
Do pijącego piwo, zmęczonego sesją studenta pierwszego roku podchodzi policjant:
- Za picie w miejscu publicznym będzie mandat.
- Ale panie władzo, życie studenta takie ciężkie, całkami i różniczkami nas katują. Trzeba to jakoś odreagować.

Nagle jeden z policjantów:
- Całka? To chyba 2,5 centymetra.

merh

2013-02-10, 14:11
Czy po studiach używacie dalej obliczeń z całkami i tego typu pierdołami w swojej pracy? Co własciwie mozna w ten sposob wyliczć,bo wykładowaca nie umiał podać im konkretnych przykładów.

aleksander6

2013-02-10, 14:41
To nie wiem gdzie chodziłeś na studia ale zakładam, że na Wyższą Szkołę Marketingu i gówna.
Przykłady zastosowań całek: sumowanie strumienia wydatków, obliczanie zasobu kapitału. Mówi ci to coś?

oleksy00

2013-02-10, 14:50
Ja pie**ole znajomość definicji całki przez czytelnika jest tak potrzebna do tego kawału jak tlen do oddychania.. ;/ Gratulacje.

Flypho

2013-02-10, 15:01
KamykHC napisał/a:

Ach k***a jacy to wy studenci mądrzy jesteście i zabawni. Ten wasz strach przed sesją, a jakie alkoholiki. Tylko pijecie i bawicie się. Prześmieszna z was grupa j***nych nierobów. 98% to zwykli debile, jak kolega wyżej wspomniał "żeby zasilić szeregi pracowników biedronki".


Nie martw się, jak ktoś ma na studiach różniczki i całki to raczej po ich skończeniu będzie pracował w jakimś biurze projektowym.

optogej

2013-02-10, 16:26
Flypho napisał/a:


Nie martw się, jak ktoś ma na studiach różniczki i całki to raczej po ich skończeniu będzie pracował w jakimś biurze projektowym.



specjalnie założyłem konto, żeby skomentować pierdołę, którą napisałeś

ja pie**olę, jak cię uczyli w podstawówce liczyć w słupku to obiecywali przyszłość bankiera czy jeszcze nie doszliście do tego materiału?

SzczadoWazy

2013-02-10, 20:24
optogej i reszta, co wy sie tak denerwujecie jakby wam koleś matke zgwałcił? : O

Sz...........an

2013-02-11, 00:35
SadystycznyRoman napisał/a:

@up A może tak nie wszyscy się tak dobrze uczą i chodzą na studia żeby potem zasilić szeregi pracowników biedronki żeby wiedzieć co to całka?



A może wystarczy zajrzeć w wikipedię i dowiedzieć się o czym jest dany dowcip :amused: ?

Meretrix

2013-02-11, 02:09
Ale pie**olicie z tymi studiami, że w markecie się będzie pracować, jak się studiuje kierunek humanistyczny to pewnie tak ale medyczny czy techniczny to robota się znajdzie.