18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia której nie znacie

~Velture • 2023-09-21, 16:47
Jakbyście rasiści nie byli świadomi to murzyni byli w UK od czasów kamienia łupanego i zbudowali europę...

Wy zaściankowe prawaczki! :krejzi:


opółnocyuciebie

2023-09-22, 14:27
chceszczynie napisał/a:

dzisiaj sprawdziłem swoje komentarze youtube z tego tygodnia i 70% z nich ma shadowbana, są widoczne tylko dla mnie. często używam takich słów, jak "propaganda", "intryga", "kontrolowane media", więc albo system rozpoznaje "intruza" albo ktoś robi to ręcznie, bo znikają zwykle dopiero po kilku godzinach



To ja dostałem w tym tygodniu 2 ostrzeżenia za komentarze. Drugie wpadło minutę po tym jak skomentowałem shorta jakiegoś murzyna, na którym biały próbował włamać mu się do domu, a ten wylał mu garnek gorącej wody na głowę. A napisałem tylko, że w realnym życiu byłoby odwrotnie i to murzyn włamywał by się do białego, czyli samą prawdę pisałem!

chceszczynie

2023-09-22, 15:18
@Up jeszcze nigdy nie dostałem ostrzeżenia na youtube, tylko wiecznie shadowbany. Na wykopie mam bana na 4 miesiące za udostępnienie listy botów, które służą promowaniu dużych portali reklamodawców. Jak ktoś ciekawy to można znaleźć pod tagiem #znajdzbota ;]


ps. jest taka wtyczka, "Return Youtube Dislike" która oblicza prawdopodobną ilość kciuków w dół. Niestety nie jest precyzyjna, ale wahania nie są zwykle większe niż 5-20%






killua

2023-09-22, 17:08
Aha no to teraz już wiemy skąd Bigus Dickus

metyoo

2023-09-22, 18:56
potomkowie niewolników myślą, że są rdzennymi europejczykami? to brzmi tak samo jak pedryle i całe to lpg+ myślą, że są normalniejsi i naturalniejsi od heteryków... k***a, świat się kończy od tego sp***olenia!

raistpol

2023-09-23, 00:20
chceszczynie napisał/a:

@Up jeszcze nigdy nie dostałem ostrzeżenia na youtube, tylko wiecznie shadowbany. Na wykopie mam bana na 4 miesiące za udostępnienie listy botów, które służą promowaniu dużych portali reklamodawców. Jak ktoś ciekawy to można znaleźć pod tagiem #znajdzbota ;]
ps. jest taka wtyczka, "Return Youtube Dislike" która oblicza prawdopodobną ilość kciuków w dół. Niestety nie jest precyzyjna, ale wahania nie są zwykle większe niż 5-20%



a jednak.
Mam konto na YT ze 12 lat i ostatnio wyskoczyło mi okienko że zachowuje się nieodpowiednio i żebym zapoznał się ze standardami spoleczności

Judasz z IKEI

2023-09-23, 23:42
Parę lat temu (przed brexitem) oglądałem debatę na BBC pt. "czy Wielka Brytania potrzebuje więcej imigrantów". W studio 4 osoby, w tym jeden biały - prowadzący "debatę"...

izurial

2023-09-25, 10:17
chceszczynie napisał/a:

dzisiaj trudno odróżnić żart od propagandy skierowanej do idiotów. ale tutaj widać, że wyłączyli możliwość komentowania pod filmem, więc to propaganda dla idiotów zabezpieczona przed ingerencją ludzi, którzy się jej nie poddali.
dzisiaj sprawdziłem swoje komentarze youtube z tego tygodnia i 70% z nich ma shadowbana, są widoczne tylko dla mnie. często używam takich słów, jak "propaganda", "intryga", "kontrolowane media", więc albo system rozpoznaje "intruza" albo ktoś robi to ręcznie, bo znikają zwykle dopiero po kilku godzinach.
Nie dziwie się więc, że taką czarną propagandę BLMów szerzy się właśnie na faszystowskim portalu jak youtube.
Wszystko w państwie, nic poza państwem, nic przeciw państwu
*tak, nie miałem się gdzie wypłakać, bo wszędzie mnie kneblują, więc przyszedłem tutaj. już nie będę pisał, że moderacja daje piwka skryptami, przepraszam, tylko mnie nie banujcie.



Już popłakałeś się wystarczy. Tacy jak ty są żałośni w ten nieśmieszny sposób. Nie zdajesz sobie widać sprawy, że nie ma obowiązku posiadania konta na Youtube. Jak ci nie pasują zasady jakie ustala właściciel tego PRYWATNEGO portalu to rezygnujesz z jego usług, które nie są ci niezbędne do życia, a nie zaśmiecasz internet swoimi lamentami.

chceszczynie

2023-09-27, 14:50
izurial napisał/a:

Już popłakałeś się wystarczy. Tacy jak ty są żałośni w ten nieśmieszny sposób. Nie zdajesz sobie widać sprawy, że nie ma obowiązku posiadania konta na Youtube. Jak ci nie pasują zasady jakie ustala właściciel tego PRYWATNEGO portalu to rezygnujesz z jego usług, które nie są ci niezbędne do życia, a nie zaśmiecasz internet swoimi lamentami.



ale wiesz, że problemy z potencją można leczyć? miałem znajomego po 70tce i mówił, że są jakieś tabletki, zastrzyki itp.
normalnie, spróbuj. Nie lecz poważnych problemów w internecie.


trzymaj sie.