18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia której nie znacie

~Velture • 2023-09-21, 16:47
Jakbyście rasiści nie byli świadomi to murzyni byli w UK od czasów kamienia łupanego i zbudowali europę...

Wy zaściankowe prawaczki! :krejzi:


mazga50

2023-09-22, 05:13
Ale faktycznie murzyny były na dworze królów Anglii. Jako ciekawostka, jak małpka albo egzotyczne zwierzątko, zazwyczaj mocno młodociany murzyn był nawet ubrany jak normalny człowiek. Ot, taki kaprys.

Zarejestruj

2023-09-22, 06:22
chceszczynie napisał/a:

dzisiaj trudno odróżnić żart od propagandy skierowanej do idiotów. ale tutaj widać, że wyłączyli możliwość komentowania pod filmem, więc to propaganda dla idiotów zabezpieczona przed ingerencją ludzi, którzy się jej nie poddali.
dzisiaj sprawdziłem swoje komentarze youtube z tego tygodnia i 70% z nich ma shadowbana, są widoczne tylko dla mnie. często używam takich słów, jak "propaganda", "intryga", "kontrolowane media", więc albo system rozpoznaje "intruza" albo ktoś robi to ręcznie, bo znikają zwykle dopiero po kilku godzinach.
Nie dziwie się więc, że taką czarną propagandę BLMów szerzy się właśnie na faszystowskim portalu jak youtube.
Wszystko w państwie, nic poza państwem, nic przeciw państwu
*tak, nie miałem się gdzie wypłakać, bo wszędzie mnie kneblują, więc przyszedłem tutaj. już nie będę pisał, że moderacja daje piwka skryptami, przepraszam, tylko mnie nie banujcie.






darayavahus

2023-09-22, 06:49
Pozwalając na szerzenie siętakich "nieszkodliwych żartów" dajewmy ciche przyzwolenie na to, by tego było co raz więcej. Stąd już prosta droga do tego,m by "ludzie" zaczęli w te rzygowiny wierzyć.

Zbysław

2023-09-22, 07:08
Zbysław zadecyduje czy pan będzie miał szansę być na głównej, pozdrawiam

Niestety Zbysław kładzie się spać i nie jest w stanie dać dwudzieste piwo

reflexchudegobyka

2023-09-22, 07:25
1:05 1:07 Gość wygląda jak ten murzyn z tutlo; być może to on

haloteam

2023-09-22, 09:06
wszystkie horrible histories songs maja wylaczone komentarze , to youtube kids glaby , tam nie wolno komentowac i sie nie zesrajcie zaraz k***a...

Bullet991

2023-09-22, 09:22
Jest rozwiązanie zgłaszać jako info szkodliwe na Yt po wpłynięciu kilkunastu k zgłoszeń usuną albo przestaną podczepiać do algorytmu

kinio7777

2023-09-22, 09:23
PolskaSkarpetka napisał/a:

Komentarze wyłączone, ciekawe 45 tys. wyświetleń 296 łapek w górę.



Czarnych łapek..

AdolfPop

2023-09-22, 09:54
Dawno temu Elohim przybyli na ziemię, stworzyli inny gatunek człowieka białego, który miał rządzić planeta w ich imieniu.
Natomiast gdzieś w Afryce, z małpy nardzoil się pierwszy czarnnuch. Tak, murzyny pochodzą od małp.
Ich historia, to gówno w chatkach. Gdyby nie biały człowiek, do dziś by się zjadali w Afryce

NeinNeinNeiN

2023-09-22, 10:33
chceszczynie napisał/a:

dzisiaj trudno odróżnić żart od propagandy skierowanej do idiotów. ale tutaj widać, że wyłączyli możliwość komentowania pod filmem, więc to propaganda dla idiotów zabezpieczona przed ingerencją ludzi, którzy się jej nie poddali.
dzisiaj sprawdziłem swoje komentarze youtube z tego tygodnia i 70% z nich ma shadowbana, są widoczne tylko dla mnie. często używam takich słów, jak "propaganda", "intryga", "kontrolowane media", więc albo system rozpoznaje "intruza" albo ktoś robi to ręcznie, bo znikają zwykle dopiero po kilku godzinach.
Nie dziwie się więc, że taką czarną propagandę BLMów szerzy się właśnie na faszystowskim portalu jak youtube.
Wszystko w państwie, nic poza państwem, nic przeciw państwu
*tak, nie miałem się gdzie wypłakać, bo wszędzie mnie kneblują, więc przyszedłem tutaj. już nie będę pisał, że moderacja daje piwka skryptami, przepraszam, tylko mnie nie banujcie.


Przecież to jest sterowane. Najpierw zalać zachodnią cywilizację małpami a później przekazać tym małpą władzę. Ktoś rozpiepsza nas od środka i jeśli to nie jest elementem wojny hybrydowej to ja nie wiem co jest. Ruscy wywołują konflikty zbrojne w Afryce a lokalsi uciekają przed wojną. russcy na spółkę z chinolami robią przedpole albo do wojny światowej albo gospodarczej.

cz4rnuchy_to_sludzy

2023-09-22, 10:42
Tym murzynom to już się w dupach poprzewracało od nadmiaru wolności, której nie wiedzą jak używać bo nie są ludźmi.

craig998

2023-09-22, 11:03
T :-/ 5. Dr4xxrz5 5

ArkSa

2023-09-22, 12:21
PolskaSkarpetka napisał/a:

Komentarze wyłączone, ciekawe 45 tys. wyświetleń 296 łapek w górę.



Tu akurat nie ma wielkiej dysproporcji. Łapek w dół jest tylko 400, jak na taki materiał. Po prostu małą część osób robi na YT coś więcej niż oglądanie. O dziwo kliknięcie w łapki w dół/górę robi pewnie z 5% wszystkich oglądających. I to niezależnie od kategorii filmu.

Mirek19850509

2023-09-22, 12:42
To tak jak w nimezzech powiedz Niemcowi , że zabijali Żydów nie uwierzy , ich tego już w sZkole nie uczą i Niemiec nic nie wie o wojnie światowej od strony Niemiec ! Tak samo przez te propagandę za 20lat każdy będzie myślał że pałac kultury to murzyni postawili , biała rasa wymiera , bo stali się wygodni nie mnoza się , a murzyni maja wile dzieci i wiele bab r*chaja , czyli robią to o co dla gatunku potrzebne , biali jak ktoś ma dziwić to moiwabze to patologia , a ci co nie mają to panowie życia , i za 300lat to czarni będą w zoo trzymać białych ,jako dziwadło tak będzie ,

~Velture

2023-09-22, 13:13
ArkSa napisał/a:

Tu akurat nie ma wielkiej dysproporcji. Łapek w dół jest tylko 400, jak na taki materiał. Po prostu małą część osób robi na YT coś więcej niż oglądanie. O dziwo kliknięcie w łapki w dół/górę robi pewnie z 5% wszystkich oglądających. I to niezależnie od kategorii filmu.



jako ktoś kto ma kilka kanałów na YT powiem k***a wprost: treści przeznaczone dla dzieci mają WYŁĄCZONE KOMENTARZE.
Jeśli ustawiasz kategorię dla dzieci to nie ma opcji aby włączyć komentowanie. To jest w kategorii "Kids" więc YT automatycznie wyłącza opcję komentowania.
Wiem o tym bo w każdym filmie przy wyborze kategorii muszę zaznaczać dla kogo itp.
Aby włączyć komentowanie film musi być dla pełnoletnich. Żeby nie trzeba się logować do oglądania to też dla pełnoletnich się daje a potem, że film się nadaje dla młodszych.
Tak yt ma popie**olone.