18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hipster Hunters

Eddies • 2013-02-14, 14:35
Łowcy hipsterów atakują. Jakaś tam znajomość angielskiego się przyda.

buszta2

2013-02-14, 15:01
Gonić c**y w jajościskach!

Mehow

2013-02-14, 22:58
Mielismy takiego hipstera w Krakowie ( nowa huta ) ipod, telefon, dziury w uszach.

- skrojony
- wyrwali mu kolczyki razem z kawałkiem ucha
- i spuscili pozadny wpie**ol :D

waclawqwe

2013-02-15, 00:33
Mehow napisał/a:

Mielismy takiego hipstera w Krakowie ( nowa huta ) ipod, telefon, dziury w uszach.

- skrojony
- wyrwali mu kolczyki razem z kawałkiem ucha
- i spuscili pozadny wpie**ol :D


k***a, no tego nie rozumiem. Tak wpie**ol za bycie innym? bądźmy chociaż my ludźmi skoro oni nie są, takiemu wystarczy wyciągnąć baterie z Iphona by cały świat mu się zawalił pod nogami (pewnie nie wiedzą, że baterie można dokupić) :roll:

malina340

2013-02-15, 00:38
waclawqwe = masz rację ale Odszczeliwanie jakoś się bardziej podoba przynajmniej mi

loop

2013-02-15, 00:39
@waclawqwe

Jaki wpie**ol za bycie innym?
Dostał wpie**ol za bycie hipsterem, a to zmienia kolej rzeczy. I zapamiętaj to kolego!

waclawqwe

2013-02-15, 00:45
Jak się przestanie produkować isprzęty.. Hipsterzy przestaną się rozmnażać.

krzychu6

2013-02-15, 01:43
Nie oglądać! smutne zakończenie

Ezoteryk

2013-02-15, 02:44
Chop to ma byc chop a nie byle lelum polelum

kambo1776

2013-02-15, 02:45
Discovery mogło by zrobic cała serie skoro sa juz Łowcy okazji i inne tego typu bzdety to co stoi na przeszkodzie aby Łowcy Hipsterów zaczęli u nich swoją działalnosc ? :D k***a oglądalnosc poszła by 2000% w góre ;]

stalin_za_mlodu

2013-02-15, 07:32
waclawqwe napisał/a:


k***a, no tego nie rozumiem. Tak wpie**ol za bycie innym? bądźmy chociaż my ludźmi skoro oni nie są, takiemu wystarczy wyciągnąć baterie z Iphona by cały świat mu się zawalił pod nogami (pewnie nie wiedzą, że baterie można dokupić) :roll:



http://applemobile.pl/artykuly/jak-wymienic-baterie-w-iphone-4/

Chyba szczelać jednak lepiej, co?

sMieciu

2013-02-15, 09:06
W Rosji dresy fajnie się rozprawiają z tą emo/hipsterską hołotą :-)
Bylo kilka fajnych filmów na sadisticu.

Captain's Burger

2013-02-15, 14:37
malina340 napisał/a:

waclawqwe = masz rację ale Odszczeliwanie jakoś się bardziej podoba przynajmniej mi


Nie ma racji, nie da się wyciągnąć baterii z iphone/ipod bez wyraźnej ingenercji w sprzęt. Dlatego właśnie hipsterzy to kupują, bo jest inne, a przez to zj***ne.

Nienawidzę hipsterów, ale z drugiej strony jak się patologia nauczy bić hipsterów to za jakiś czas będą lali każdego kto jest inny od nich. Np. ma lepsze ciuchy czy buty na które ich nie stać :roll:

ro...........k5

2013-02-15, 14:54
Cytat:

wystarczy wyciągnąć baterie z Iphona



no fakt doleć ze śrubokrętem i męcz się pół godziny żeby mu skroić baterię...

MapleLeaf

2013-02-15, 22:39
No to powiedzcie mi kim jest hipster? Podejrzewam siebie o hipsterstwo! Leżę w na łóżku w obskurnym, wynajętym pokoju. Klepię ten tekst na laptopie z logo samsung. Obok laptopa leży iphone 3gs. W kącie pokoju stoją kolejno akustyk chantry, squier stratocaster, squier p bass i klasyk aria. Kupiłem te sprzęty, bo chciałem je mieć. Dalej stoi telewizor, do którego pilot zapodział się w głębinach wyjątkowo wygodnej skórzanej sofy, więc go nie włączam. Nie odziewam się w dresy, nie rozwijam tężyzny fizycznej. Bardzo lubię pokazać się na mieście w garniturze. Uważam że twórczość muzyczna skończyła się wraz z końcem lat '90. Cały ten rap, pop i techno - traktuję jak imieniny u kowala. Łup, bęc i nic ponad to! Z upodobaniem słucham zarówno muzyki klasycznej, bluesowej i heavy metalowej. Każdej, którą da się zagrać na prawdziwych instrumentach. Świetnie pastuję buty i wzorowo ścielę łóżko - bo byłem w służbie zasadniczej Wojska Polskiego. Biegałem kilkanaście kilometrów z obciążeniem blisko 20kg, strzelałem z KBK 5,45mm i 7,62mm - ostrą amunicją, mając zaledwie 20 lat. Nie jestem metalem, bo lubię schludnie przystrzyżone włosy. Kąpię się codziennie, więc nie jestem punkiem. Mam fajne gadżety i noszę markowe buty do marynarki - hipster powiadacie. Coś wam powiem... f*ck off! Nie jestem hipsterem. Po prostu brzydzę się współczesną kulturą i twórczością dla tępych mas. Urodziłem się na początku lat '80 i widziałem jak powstawały współczesne nurty w kulturze. Jednym słowem regres. Dzisiejsze utwory muzyki pop bazują na Kanonie D-dur Pachelbela z XVII wieku! Większość początków techno mułów z kolei wzięło wzór z 25 symfonii Mozarta (XVIIIw). Jak śmiecie twierdzić, że fundament jest mniej wart, niż komin na domu? Z resztą nieważne - pogadamy, jak zaczną wam rosnąć wąsy.