18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Heroina po afgańsku

miedziak • 2010-05-31, 22:56
Heroina jest dość łatwa do zrobienia nawet w polowych warunkach, wystarczy ponacinać makówki i zebrać mleczny sok następnie połączyć z bezwodnikiem kwasu octowego(jest on czynnikiem acylującym morfinę) innych odczynników(różnego rodzaju katalizatorów itd.) gotować (np w beczce po ropie) ,a później jeśli chcemy z "kompotu" zrobić "browna",wysuszyć na blasze nad ogniem. Wiele organizacji terrorystycznych lub zbrodniczych reżimów choćby nie wiadomo jak skrajnie przeciwnych narkotykom, w chwilach słabości finansowej wytwarzało i handlowało opiatami : między innym Mao Tse-tung lub dzisiejszy potentat pod tym względem Afganistańscy talibowie (zwykli Afgańczycy też się tym zajmują bo to niezłe pieniądze i jedyne jakie są w stanie zarobić :-P ). Za zwyczaj większość towaru idzie na eksport ale część jest również konsumowana na miejscu lub w sąsiednich krajach.


bystre oczy narkomana (malutkie źrenice)

widok na pola makowe

wioska gdzie wszyscy się trudnią uprawą maku

"nalot" i likwidacja pól

palenie ziarenek maku

przemytnik

skonfiskowane opiaty

więcej w komentarzach, tylko napiszcie coś szybko żebym mógł wkleić i żeby nie wrzuciło zdjęć do głównego posta

miedziak

2010-05-31, 22:59

jak wyżej

narkomani prze byłym domem kultury teraz służącym jak
melina dla narkomanów

Afgańczyk palący opium

palenie opium cdn...

odlot w syfie

odlot cdn...

również jaskinie służą jako meliny

palenie opium cdn...

klasyczne szpryca w żyłę

strzał w pachwinę

dilerka jak wszędzie

narkoman śpiący na ulicy

się przećpał i jeszcze go nie posprzątali

martwy narkoman w kostnicy

chłopy czekają na detoksa (a przyda im się)

Golenie

delirka

klatka schodowa ichniego monaru

chwilka przemyśleń pacjęta

I'm sober

Ja...........cy

2010-05-31, 23:11
nie wiem czyś świadom panie ale kompa mi zawiesiłeś

miedziak

2010-05-31, 23:15
a to w jaki sposób? :-P
masz pifko na pocieszenie

i-like-zombie

2010-05-31, 23:56
Z tego co mi się wydaję, to akurat Talibowie walczyli z dilerami i z plantacjami maku.

miedziak

2010-06-01, 00:11
i dobrze ci się zdaje, karali to śmiercią tak jaki Irańczycy teraz robią, ale gdy nastają trudne czasy(np inwazja amerykanów i okupacja kraju) to wartości i ideały schodzą na drugi plan, a na pierwszy wchodzą pieniądze, może talibowie nie zapie**alają w polu albo w laboratoriach ale częściowo chronią uprawy i pobierają haracz.

Scarlet

2010-06-01, 00:31
normalnie trzeba było bardziej dokładny przepis na wytwarzanie podać, coby sobie nasi gimnazjaliści mogli spróbować :P

Ra...........og

2010-06-01, 00:34
Scarlet, nie tak łątwo zdobyc bezwodnik octowy... A bez tego to zbyt silna trucizna jest

Scarlet

2010-06-01, 00:46
Cthulhu napisał/a:

Scarlet, nie tak łątwo zdobyc bezwodnik octowy... A bez tego to zbyt silna trucizna jest



ahh, więc to pewnie w tym celu oni wszyscy kiedyś okradali apteki :D

Ra...........og

2010-06-01, 00:49
Scarlet, tak i sklady chemikaliów itp itd

miedziak

2010-06-01, 00:50
jak studiujesz jakąś chemię to ze spokojem możesz trochę podj***ć z pracowni, ale nie są to tak duże ilości, chociaż pewnie dało by się to kupić np w Poznaniu na św Michała 100 jest sklep z chemikaliami, w gimnazjum kupowałem tam siarkę i saletrę i później robiłem z tego bomby :-P , ale i tak nie dorastałem do pięt kumplowi który robił rakiety i inne lepsze bomby.

Scarlet

2010-06-01, 00:57
Cthulhu napisał/a:

Scarlet, tak i sklady chemikaliów itp itd



no i psychotropy też w sumie. dla heroinisty na głodzie byle valium jest dobre.


miedziak napisał/a:


narkomani prze byłym domem kultury teraz służącym jak
melina dla narkomanów



teraz to jest dom kultury dla narkomanów ;)

miedziak napisał/a:

pewnie dało by się to kupić np w Poznaniu na św Michała 100 jest sklep z chemikaliami



no to teraz przepis jest kompletny ;)

Ra...........og

2010-06-01, 00:57
no bo oni też mają swoją kulture, obyczje, zachowania... Mentorów :D