18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Heroina po afgańsku

miedziak • 2010-05-31, 22:56
Heroina jest dość łatwa do zrobienia nawet w polowych warunkach, wystarczy ponacinać makówki i zebrać mleczny sok następnie połączyć z bezwodnikiem kwasu octowego(jest on czynnikiem acylującym morfinę) innych odczynników(różnego rodzaju katalizatorów itd.) gotować (np w beczce po ropie) ,a później jeśli chcemy z "kompotu" zrobić "browna",wysuszyć na blasze nad ogniem. Wiele organizacji terrorystycznych lub zbrodniczych reżimów choćby nie wiadomo jak skrajnie przeciwnych narkotykom, w chwilach słabości finansowej wytwarzało i handlowało opiatami : między innym Mao Tse-tung lub dzisiejszy potentat pod tym względem Afganistańscy talibowie (zwykli Afgańczycy też się tym zajmują bo to niezłe pieniądze i jedyne jakie są w stanie zarobić :-P ). Za zwyczaj większość towaru idzie na eksport ale część jest również konsumowana na miejscu lub w sąsiednich krajach.


bystre oczy narkomana (malutkie źrenice)

widok na pola makowe

wioska gdzie wszyscy się trudnią uprawą maku

"nalot" i likwidacja pól

palenie ziarenek maku

przemytnik

skonfiskowane opiaty

więcej w komentarzach, tylko napiszcie coś szybko żebym mógł wkleić i żeby nie wrzuciło zdjęć do głównego posta

szemel

2010-06-01, 13:27
Scarlet napisał/a:

normalnie trzeba było bardziej dokładny przepis na wytwarzanie podać, coby sobie nasi gimnazjaliści mogli spróbować :P



W razie jakby gimbusy chciały spróbować jest łatwiejszy sposób.
Heroina jest opiatem tak samo jak morfina. Wystarczy, że oparzą sobie 20-50% powierzchni ciała np. wrzącym olejem i dostaną POTĘŻNĄ dawkę czyściutkiej morfiny zupełnie za friko. :amused:

miedziak

2010-06-01, 14:10
szemel napisał/a:



W razie jakby gimbusy chciały spróbować jest łatwiejszy sposób.
Heroina jest opiatem tak samo jak morfina. Wystarczy, że oparzą sobie 20-50% powierzchni ciała np. wrzącym olejem i dostaną POTĘŻNĄ dawkę czyściutkiej morfiny zupełnie za friko. :amused:



rozumiem że to twój sposób na udaną impreze :amused:

HareRama

2010-06-01, 15:49
Miedziak - Irańczycy całkiem niedawno zmniejszyli karę ze śmierci na dożywocie

szemel

2010-06-01, 19:03
miedziak napisał/a:



rozumiem że to twój sposób na udaną impreze :amused:



nie. zażywasz - przegrywasz ;-)

Scarlet

2010-06-01, 19:11
szemel napisał/a:

Heroina jest opiatem tak samo jak morfina.



ale heroina jako syntetyk ma kilkakrotnie silniejsze działanie jednak ;)

Suub

2010-06-01, 23:19
k***a najgorsze jest to, że przed inwazją amerykańców to nie było tam tego typu procederu. W tym momencie większość branej hery to hera afgańska. Saddam i jego gwardia trzymała kraj za mordę i ludzie mieli kasę z ropy. Teraz złodzieje z ameryki położyli łapę na ropie a zwykli ludzie muszą se k***a sami sobie radzić i sadzą k***a mak. Narkomania kwitnie, kraj w runie. j***ć amerykę.

miedziak

2010-06-01, 23:23
Suub napisał/a:

k***a najgorsze jest to, że przed inwazją amerykańców to nie było tam tego typu procederu. W tym momencie większość branej hery to hera afgańska. Saddam i jego gwardia trzymała kraj za mordę i ludzie mieli kasę z ropy. Teraz złodzieje z ameryki położyli łapę na ropie a zwykli ludzie muszą se k***a sami sobie radzić i sadzą k***a mak. Narkomania kwitnie, kraj w runie. j***ć amerykę.



chyba żeś kraje pomylił ziomłald, zobacz lepiej gdzie bawił sadam i się popraw

ans83[Ż]

2010-06-01, 23:55
a po co palą ten mak jak mogą go po prostu wymieszać z piaskiem??

antraxkelso

2010-06-02, 00:00
Scarlet napisał/a:



ale heroina jako syntetyk ma kilkakrotnie silniejsze działanie jednak ;)



ale jednak się mylisz. heroina jest prolekiem, czyli po przekroczeniu BBB jest metabolizowana do morfiny i 6MAM.

Scarlet

2010-06-02, 00:32
antraxkelso napisał/a:

ale jednak się mylisz. heroina jest prolekiem, czyli po przekroczeniu BBB jest metabolizowana do morfiny i 6MAM.



nie wiem, nie jestem chemikiem, nie miałam też przyjemności testować na sobie, ale różne źródła tak podają (niekoniecznie tylko wikipedia ;) ), że działa szybciej i silniej, lecz zdaje się krócej, jeśli dobrze pamiętam.

szemel

2010-06-02, 16:32
Scarlet napisał/a:



ale heroina jako syntetyk ma kilkakrotnie silniejsze działanie jednak ;)



nie lubię tego robić ale... masz rację. cytując "Farmakologię i toksykologię" Mutchlera: "...ma ona (heroina) szybsze i - w przeliczeniu wagowym - silniejsze od morfiny działanie"

ale to że coś działa silniej nie znaczy że morfiną nie wywołasz takiego samego efektu prawda? (poza tym w szpitalu mają respiratory więc dawka mogłaby być praktycznie nieograniczona;))

MaciejSadysta

2010-06-02, 17:46
Co z autora posta za sadysta? Kto to k***a "Mao tse-tong"?
Być może miałeś na myśli wielkiego Mao Zedonga, ale nie zakładam, iż nie znasz nazwiska naszego mistrza.

miedziak

2010-09-08, 08:13
MaciejSadysta napisał/a:

Co z autora posta za sadysta? Kto to k***a "Mao tse-tong"?
Być może miałeś na myśli wielkiego Mao Zedonga, ale nie zakładam, iż nie znasz nazwiska naszego mistrza.



być może są 2 pisownie bo są transkrypcje z chińskiego na 2 różne języki (angielski i francuski), dodatkowo zmieniał się alfabet którym to imię było zapisywane? tu masz plik jak to wymawiać
Kod:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Zh-Mao_Zedong.ogg


według mnie brzmi bardziej jak Tse-Tung, zresztą tej pisowni używano w starszych książkach i się do niej przyzwyczajiłem

Swoją drogą z Tse-tung był tak jak mówisz wielki sadystą i basta! Ale był strasznym prostakiem, Jak pojechał do Moskwy na zjazd komunistów to się obraził że miał srać na zwykłym kiblu i kazał sobie zamontować specjalną platformę na kiblu żeby mógł kucać przy sraniu. I robił jeszcze wiele rzeczy godnych pożałowania, jak chcecie więcej to napiszcie.

ps.
dodam że nie są to rzeczy z wikipedi

mamusia przekazuje córeczce "chmurkę" :D

http://www.sadistic.pl/daj-babci-buziaka-dymnego-vt31557.htm

Lashlo

2010-09-08, 08:16
miedziak napisał/a:

jak chcecie więcej to napiszcie.


Chcecie.
Ale może jakiś osobny artykuł o tym naskrobiesz jak masz tego sporo?