18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hernanes popłakał się jak dziecko

Heavi • 2014-02-01, 05:08
Brazylijczyk Hernanes, piłkarz Lazio, który jest o krok od podpisania kontraktu z Interem Mediolam rozpłakał się jak dziecko przy kibicach.


Wiem, że mało sadystyczne, ale warto zauważyć, że nie gra tylko dla pieniędzy jak to robi większość piłkarzy.

obstawpojare

2014-02-01, 06:09
No pozytywnie w ch*j, widać, że ma szacunek dla swoich kibiców. Piwo dla typa i pocisk w dupę tym, którzy go wyzwą od pedałów, bo gra w piłkę.

mat88

2014-02-01, 07:51
a czemu się poppłakał? nie czaje?

rockface123

2014-02-01, 08:13
pewnie się wzruszył że ma wiernych kibiców a nie pie**olonych śmieci nak***iających się na meczach.

olotom

2014-02-01, 11:21
nie placze jak dziecko tylko jak p*zda :)

rekuperator

2014-02-01, 11:22
Nie rozpłaczcie się tylko i wy zaraz bo kibicie Lazio to jedni z największych gnid jeśli chodzi o Włoską piłkę. Nie wiem czy ostatnio ktoś z was słyszał iż kibice Lajco namawiali swoich piłkarzy by Ci odpuścili mecz z Juventusem i aby przegrali by ten skończył się zarobkiem trzech punktów dla Juve. Czemu ? Otóż powodem było to by chcieli aby Juventus na kolejne 3 oczka odskoczył goniącej go w walce o tytuł As Romie.

Czyli ustawienie meczu i danie ciała tylko po to by ich lokalny rywal nie liczył sie w walce o mistrzostwo. Nie liczy się football , wartość drużyny i walka. Lepiej dać dupy to właśnie czyni Lazio i ich kibiców gnidami jakich mało ;)


BongMan

2014-02-01, 11:53
No, przynajmniej nie poszedł do spedalonej katalońskiej szkoły aktorskiej jak jego kolega Neymar, tylko do normalnego klubu, który gra uczciwie.

rekuperator napisał/a:

Czyli ustawienie meczu i danie ciała tylko po to by ich lokalny rywal nie liczył sie w walce o mistrzostwo.


Oni muszą mieć jakieś geny polskie, bo to typowo polskie podejście. Samemu nic nie zyskać, byle doj***ć komuś.

Favre

2014-02-01, 21:33
BongMan jak wiadomo jestes specem na wielu plaszczyznach wiec poza pilka nozna pewnie interesujesz sie tez polowem ryb na oceanie indyjskim i koszykowka, jak oceniasz decyzje Bryant'a co do meczu gwiazd?

MrYeni

2014-02-01, 21:38
Świetny pomocnik, bardzo niedoceniany. ;) W Interze będzie jak Pirlo w Juventusie.

PoMaluchu

2014-02-01, 21:47
Angielski zna prawie każdy, ale hiszpański nie koniecznie.
To ja wytłumaczę na szybko czemu płakał.


Kibice: chcemy zdjęcie z największą pipką na świecie, najgorszym sportowcem.
On: Mówicie , że ja?...
_ płacze.....

Kibice: ej no stary nie płacz, no może Najman jest gorszym sportowcem...
Jak widać później mu troszkę emocje opadły.

srdreams

2014-02-01, 22:09
jak juz ktoś włączy...
to od 0:30 do 1:20... :roll:

bielo1

2014-02-01, 22:28
PoMaluchu napisał/a:

Angielski zna prawie każdy, ale hiszpański nie koniecznie.


A czemu niby mieliby do niego gadać po hiszpańsku? Hernanes jest Brazylijczykiem. :-P

xqvz

2014-02-01, 22:29
PoMaluchu --> Szkoda tylko, że po włosku rozmawiają :D A dla tych co nie wiedzą, to Hernanes odszedł z Lazio do Interu Mediolan, bo chciał zagrać w wielkim klubie, a w taki właśnie sposób pożegnał się z kibicami.

Ezvoo

2014-02-01, 22:41
Fakty warte uwagi:
1. Grupy kibicowskie Lazio są skrajnie prawicowe i wyznają poglądy nacjonalistyczne.
2. Od jakiegoś czasu kibicowanie Lazio polega nie na dopingowaniu Lazio podczas meczu, a skupia się na obmyślaniu wszelakich sposobów, coby doj***ć swojemu rywalowi.
Tak, Lazio ma kompleks. Kompleks o nazwie AS Roma, która jest w innej galaktyce, patrząc stricte piłkarsko.
Tak samo jak kibice, tak i zawodnicy skupiają się już nie na sobie, ale na tym, żeby utrudnić życie kibicom i drużynie Romy :)
Przykładem jest wlasnie ostatnia proba poddania meczu.

PoMaluchu

2014-02-01, 23:55
Nie mam pojęcia w jakim języku rozmawiali( tzn nie odróżniam hiszpańskiego od włoskiego zbytnio) :)



Suchar:

Co mówi wk***iona kura?


- Nie zniosę więcej tych j***nych jaj...