18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hernanes popłakał się jak dziecko

Heavi • 2014-02-01, 05:08
Brazylijczyk Hernanes, piłkarz Lazio, który jest o krok od podpisania kontraktu z Interem Mediolam rozpłakał się jak dziecko przy kibicach.


Wiem, że mało sadystyczne, ale warto zauważyć, że nie gra tylko dla pieniędzy jak to robi większość piłkarzy.

Odki

2014-02-01, 23:56
lacjuchy to k***y j***ne, mają w nazwie Rzym, a klub powstał w czasach gdy dokument podpisano w miejscu poza Rzymem, taka k***a jak mauri i klozet to powinni zostać powieszeni. j***ć lacjo k***y.

b1z

2014-02-02, 00:16
jeszcze na boisko nie wszedł już płacze... lepszy od realu i barcy :amused:

Endiegs

2014-02-02, 01:28
Lazio Rzym. Ukochany klub Mussoliniego. Więc także i mój. Pozdrawiam.

wornock

2014-02-02, 12:43
@Ezvoo no mają kompleks romy. szczegolnie że w derbach reguralnie dostajecie wpie**ol. jedynie ostatnio udało wam sie wygrać

rawpanic

2014-02-02, 13:39
rekuperator napisał/a:

Nie rozpłaczcie się tylko i wy zaraz bo kibicie Lazio to jedni z największych gnid jeśli chodzi o Włoską piłkę. Nie wiem czy ostatnio ktoś z was słyszał iż kibice Lajco namawiali swoich piłkarzy by Ci odpuścili mecz z Juventusem i aby przegrali by ten skończył się zarobkiem trzech punktów dla Juve. Czemu ? Otóż powodem było to by chcieli aby Juventus na kolejne 3 oczka odskoczył goniącej go w walce o tytuł As Romie.

Czyli ustawienie meczu i danie ciała tylko po to by ich lokalny rywal nie liczył sie w walce o mistrzostwo. Nie liczy się football , wartość drużyny i walka. Lepiej dać dupy to właśnie czyni Lazio i ich kibiców gnidami jakich mało ;)


Czy k***a jak w 2010ym roku specjalnie przegrali z interem zeby Roma nie wygrala scudetto-a i jeszcze wywiesili baner OH NOO.
Poprostu zakompleksowane p*zdy ktore nic nie znacza i zyja w cienu Romanistow