18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

HeliHunter - uciekające świniaki.

KotNaKacu • 2014-01-20, 13:45


Swoją drogą troche sk***iele niech tak się tłuką z tymi świniakami z ziemi :samoboj:

:dead:

ganja125

2014-01-23, 16:35
co to za utwó na początku??

nicemilio

2014-01-23, 17:25
legion665 napisał/a:

Stać go na helikopter/wynajęcie to stać go na boczek w mięsnym, a i tak debil rajcuje się zabijaniem zwierząt dla frajdy. Niech poluje z dzidą na niedźwiedzie wtedy będzie kozakiem, a tak z powietrza do dzików strzela to p*zda, nie myśliwy.

Nawet nie musi się skradać, kamuflować i rąk ubrudzić. Zwykły leń zabijający dla frajdy, z prawdziwym polowaniem ma to niewiele wspólnego.



Rzecz dzieje się w Australii gdzie dziki są gatunkiem inwazyjnym i należy jak najszybciej zmniejszyć ich populację a najlepiej wytępić. I tak, to nie ma nic wspólnego z polowaniem. Jest to ratowanie rodzimej fauny. Człowiek sprowadził, człowiek musi teraz naprawić swój błąd.

Szlachcic_Cygański

2014-01-23, 18:44
Nie rozumiem... Jaką oni przyjemność z tego czerpią? Daje im to satysfakcję..?

longmanslownik

2014-01-23, 19:30
Dobra muzyka, polecam Piotr Fronczewski.

Blizzard93

2014-01-23, 21:01
Szlachcic_Cygański napisał/a:

Nie rozumiem... Jaką oni przyjemność z tego czerpią? Daje im to satysfakcję..?



Serio nie chciałbyś sobie ponak***iać z helikoptera karabinkiem do sp***alających świniaków ?
W takim razie podejrzewam, że nie rozumiesz również idei, np: gier komputerowych ;)

Prosta odpowiedź: frajda i zabawa, a dodatkowo dbanie o ekosystem, bo dziki są tam gatunkiem inwazyjnym ;)

Aha, podejrzewam że konkretnej dziczyzny też nigdy nie jadłeś, skoro zadajesz tak głupie pytania ;)

tranzystor

2014-01-23, 21:13
KotNaKacu napisał/a:

HeliHunter - uciekające świniaki.




No k***a, jak tacy mocni, niech polecą nad Syrię, albo naruszą strefę powietrzą FR.



Cyrk

2014-01-24, 01:03
Szlachcic_Cygański napisał/a:

Nie rozumiem... Jaką oni przyjemność z tego czerpią? Daje im to satysfakcję..?

A jaką satysfakcję ma rolnik pozbywając się stonki albo myszy? Jeden ma frajdę, a inny robi to beznamiętnie, ale obaj wiedzą, że jak tego nie zrobią to ich uprawy szlag trafi i ich rodziny nie będą miały z czego się utrzymać. W USA dziki to taki sam szkodnik jak stonka albo myszy w Polsce...

Szlachcic_Cygański

2014-01-24, 07:07
Cyrk napisał/a:

A jaką satysfakcję ma rolnik pozbywając się stonki albo myszy? Jeden ma frajdę, a inny robi to beznamiętnie, ale obaj wiedzą, że jak tego nie zrobią to ich uprawy szlag trafi i ich rodziny nie będą miały z czego się utrzymać. W USA dziki to taki sam szkodnik jak stonka albo myszy w Polsce...



Oczywiście, nie neguję tego, że są szkodnikami, ale więcej emocji daje polowanie z podchodu. Tak mi się tylko zdaje, bo helikopterem to ja nawet nie latałem. :D