18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

HeliHunter - uciekające świniaki.

KotNaKacu • 2014-01-20, 13:45


Swoją drogą troche sk***iele niech tak się tłuką z tymi świniakami z ziemi :samoboj:

:dead:

gaworek89

2014-01-23, 13:15
Buraki.. rozumiem iść na polowanie, zabić dzika i wieczorem go wszamać przy ognisku i wódeczce, ale zabijanie dla frajdy jeszcze z helikoptera to czyste skur****stwo.

piotrek_WRO

2014-01-23, 13:24
A żeby tak ich ktoś kiedyś ustrzelił, rozumiem polowania, ale to jakaś k... rzeźnia.

Cyrk

2014-01-23, 13:27
To nie jest jakiś bohaterski pojedynek człowiek kontra dzik, tylko masowy odstrzał dzików w USA. Dziki zostały tam sztucznie wprowadzone i stały się szkodnikami na niespotykaną skalę. Są wystarczająco inteligentne, żeby żaden lokalny drapieżnik nie był w stanie skutecznie kontrolować ich populacji, są wszystkożerne i niesamowicie szybko się mnożą, więc w większości stanów ich odstrzał jest nielimitowany. Mimo tego braku jakiejkolwiek kontroli nad tym jak wiele dzików zostało ubitych ich liczba nada wzrasta, a szkody spowodowane ich działalnością to już nie miliony, a kilka miliardów USD rocznie. Ale czujący niemyślący i tak będą pie**olić "o boziu szczelajom do biednych świnkuff"...

flourishman

2014-01-23, 13:30
Zaj***ć 1 celny strzałem tak, że zwierzę praktycznie od razu umiera- ok. Ale k***a jak widzę jak ktoś napierdziela strzałami, przebije zwierzynę 2, czy 3 strzałkami i później jeszcze zwierzyna przez kilka minut miota się w bólu i agonii to gardzę takimi ludźmi. k***a lubisz strzelać do zwierząt, to pakuj same "headshot'y" i tym się chwal. Że każde zwierzę jakie zabiłeś, to 1 celny strzał w głowę. Tym się można chwalić, a nie bestialstwem (czy jakkolwiek to nazwać)...

klakers6

2014-01-23, 13:31
zajekur***sta zabawa:)
dopisuję do listy rzeczy, których muszę w życiu spróbować. Zabić z helikoptera tłustą świnię to musi być coś cudownego:)

BajecznyKrzysztof

2014-01-23, 13:35
to jest walka z plagą !! one się tam mnożą jak szczury i są traktowane jak szczury. Szkodniki niszczące endemiczne gatunki i pleniące się jak chwasty.

Generall14

2014-01-23, 13:43
Żadne biedne świnki jak tu niektórzy uważają, to zwykła plaga jest. Zatrzymajcie sobie na 0:20 - tak wyglądają uprawy po jednej nocy zabawy z dzikami. Szkoda że w Polsce nie można ich wybijać.

Banks

2014-01-23, 13:49
przemas0127 napisał/a:

tak tylko o polskich znakach ;)




Wie ktoś w jakim programie zrobić taki "teledysk", albo jak to w ogóle się nazywa?

miskovy

2014-01-23, 14:28
Tak sobie czytam komentarze i zastanawiałem się jaka będzie wasza reakcja i napinający się obrońcy zwierząt nie zawiedli mnie.
Niestety dziki w US są plagą , której nie da się powstrzymać.Polowania są organizowane na terenie Arizony i nie ma żadnych limitów.Watahy sięgają liczebnością do 100 sztuk a szacowana populacja zwiększa się co roku o 30%.Na tą chwilę z tego co udało mi się wyszukać to jest ich 3 razy więcej niż rogacizny i 8 razy więcej niż populacji ludzkiej na badanym terenie.Całkowicie pustoszą to co napotkają . Nie gardzą też żywym inwentarzem , jak i ... ludźmi . Polowania z helikopterów mimo iż określiliście je jako barbarzyńskie są jedynym rozwiązaniem gdyż tereny stanu to przede wszystkim lasy i bagna .
Zresztą ... przyzwyczajacie się bo niebawem na naszym kontynencie będą takie same polowania na ciapatych :)

Blizzard93

2014-01-23, 14:39
Jak czytam komentarze poniektórych animalsów to aż mi się płakać chce.
Po pierwsze, jak już wspomniano, dziki są tam szkodnikami powodującymi straty.

Po drugie, niektórzy pie**olą, że "z dzidą tak jak dawniej to jest prawdziwy myśliwy, a nie używający broni palnej". k***a idąc tym tokiem rozumowania, to za czasów polowań "z dzidą" ludzie powinni mówić "ten co z gołymi łąpami idzie na dzika, to jest prawdziwy myśliwy". k***a dziki mają tzw. szable, lwy i tygrysy przej***ne pazury i zęby. Zrozumcie k***a, że jedyną bronią człowieka był i jest nasz umysł i zdolność do tworzenia rzeczy, dzięki którym możemy być potężniejsi mimo iż nie posiadamy pazurów, zębów, rogów, itp.
Normalnym jest że korzystamy z naszej broni, nawet jak to jest pie**olony helikopter (szlachta się bawi).
Niektórzy uważają, że trafić do dzika z zapie**alającego śmigłowca strzelbą to łatwa robota, a obstawiam, że żaden z tych ekspertów nigdy nie miał nawet broni w ręku. Znawcy wyszkoleni na Call of Duty ;)

Po trzecie, nawet polowanie z ambony nie jest wcale prostą i przyjemną sprawą. Przyszłoby wam w zimie zapie**alać do lasu przez śniegi, siedzieć nieruchomo całą noc w temperaturze poniżej zera, trafić nawet z kilkuset metrów w 80-cio kilogramowego dzika, a później ciągnąć go przez nawet kilka kilometrów do auta, to by się wam k***a pogląd na temat fajnego polowania zmienił ;)

Po czwarte, że ktoś czerpie z tego przyjemność. No japie**ole chyba normalnym jest, że jeżeli człowiek jest w stanie zrobić wszystko to co opisałem w punkcie trzecim, w momencie, gdy mięso można kupić w sklepie na osiedlu, to raczej robi to dla przyjemności. Cały ten trud włożony w polowanie wynagradza sobie zdobyczą, więc po części czerpie przyjemność z zabijania. Tak ciężko wam pojąć że w niektórych mężczyznach (nie pipkach i rurkowcach jak poniektórzy tutaj) siedzi instynkt łowiecki i owocne polowanie zakończone zabiciem zwierzyny daje mu przyjemność ? Ogarnijcie się.

I co do samego filmiku, to koleś polujący przy pomocy kuszy, z helikoptera to chyba ostatni level w zajebistości bycia myśliwym :D To musi być niesamowita frajda, normalnie jak w filmie ;)

kalemus

2014-01-23, 14:52
Nie mówię zabawa przednia ,ale giwery jak na słonia a nie dzika :D miniguna by mogli jeszcze do tego helikopterka zamontowac :D

PiotrekMMA

2014-01-23, 15:00
Te dziki by wpie**oliłi 1v1 temu hamburgerowi :D Zwykła c**a z broni palnej ze śmigłowca. Nie wiem czym sie tu jarać

Spadra

2014-01-23, 15:16
Banks napisał/a:


Wie ktoś w jakim programie zrobić taki "teledysk", albo jak to w ogóle się nazywa?



Adobe After Effects

las84500

2014-01-23, 15:33

MaestroRCS

2014-01-23, 15:37
Tak mi się przypomniało :D