18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hejterzy Kubicy i nie tylko jego

Peb7 • 2013-04-28, 20:34
Powiem coś o hejterach. Rajdy to nie wyścigi na hulajnodze. Wypadki zdarzają się codziennie. Nikt z nas nie osiągnął tyle co on. Robi to co kocha. Ma pecha, zdarzają się jego błędy, ale do cholery on jak sam mówił, dopiero się uczy. Cały świat zachwycał się w nim w F1. Jeden z największych talentów w historii F1. Wypadek - Polacy oczywiście w większości zapominają o nim, zero wsparcia. Wrócił, miażdży konkurencje we Włoszech. Wszyscy zachwyceni, nawet Polska. Ma wypadek to od razu pełno expertów, szczególniej w TVN, że Robert ma słabą psychikę. Żałosne. Kubica ma jedną z najbardziej chłodnych głów w motorsporcie. Oczywiście reszta świata wspiera go nawet po wypadku. Mówi się że Polacy to świetni kibice. Też tak uważałem, ale widzę ze tylko wtedy gdy ktoś jest na fali. Więc, nie macie słów wsparcia, nie znacie się na sporcie - NIE UDZIELAĆ SIĘ. Zamieszczam filmiki pokazujące piękne chwile, przez co jestem dumny, że jestem Polakiem,bo Robert reprezentuje Polskę.
Powiedz Polska w dalekich krajach = Kubica. W europie = Kubica i Małysz. Zwróćcie uwagę na cytaty w 1. filmiku na Youtubie.( kropka po youtube )
Cytat:

youtube com/embed/QzarjFhAuzM




!Timon

2013-04-28, 20:52
Jak byłem w usa to tubylcy znali JP II [już wtedy śp.], Pudzianowskiego i Nergala. :)

bach

2013-04-28, 21:22
ale że Kubica jest żydem, to nie przeszkadza nikomu ;)

Peb7

2013-04-28, 21:44
bach napisał/a:

ale że Kubica jest żydem, to nie przeszkadza nikomu ;)


Nie jest żydem.
Chodziło mi o sportowców znanych na świenie.

Gu...........99

2013-04-28, 22:51
To jakiś post sponsorowany?

solteck

2013-04-28, 22:59
słaby filmik, ten z youtuba i w ogóle jakość tragiczna, że aż loga F1 nie widać ;/
a te 2 tutaj, też są słabe, mrógawki beee

zobacz z jaką pasją robi filmiki chociażby antti

zonk

2013-04-28, 23:53
Autorze tematu co ty mi tu pie**olisz. Robercik zaj***ł sam na własne życzenie, szansę w F1. I niby dlaczego teraz ludzie mają się podniecać nim skoro nie bierze udziału w jego profesji ? Kibice mają prawo się czuć wk***ieni za zj***nie sobie kariery. Tak samo jak ludzie mają w dupie Małysza bo się przerzucił na rajdy, tak samo ludzie mogą mieć w dupie Robercika bo rajdy to nie jest jego sport co widać po jego osiągnięciach.

urtel

2013-04-29, 17:05
Gratulacje dla autora za pomysł! piwko.

borisklinga

2013-04-29, 17:07
Nietrzeba byc kierowca rajdowym żeby stwierdzić ze ktoś jest słaby i do niczego. Kubica jest cienki jak barszcz i jedyne co mu wychodzi to wypadki. Każdy wyścig zakończony wypadkiem lub zepsuciem maszyny. Taki cieć jak on nawet nie kierowce autobusu by sie nie nadawał, więcej strat niz pożytku z takiego łamagi

MCL

2013-04-29, 17:08
Cytat:

Autorze tematu co ty mi tu pie**olisz. Robercik zaj***ł sam na własne życzenie, szansę w F1. I niby dlaczego teraz ludzie mają się podniecać nim skoro nie bierze udziału w jego profesji ? Kibice mają prawo się czuć wk***ieni za zj***nie sobie kariery. Tak samo jak ludzie mają w dupie Małysza bo się przerzucił na rajdy, tak samo ludzie mogą mieć w dupie Robercika bo rajdy to nie jest jego sport co widać po jego osiągnięciach.



Do ciebie debilu nie dociera że Kubica może sobie robić co mu sie podoba i pie**olić to co mówią inni? Sobie zj***ł karierę? On się tam nie pchał, powiedział że jak będzie możliwość to wróci. A teraz robi to co jest jego pasją od zawsze, ale polaczki będą zazdrościły że poszedł dla kasy i olał kibiców. Gówno prawda. Żaden sportowiec nie ma zobowiązań, żeby dostosowywać się do kibiców, robi to co lubi, a tym którzy kibicują JEMU, nie własnemu popie**olonemu ego, "bo w f1 teraz nie jeździ to trzeba go gnoić", serdecznie dziękuje. Innym pojebom, malkontentom i debilom jak w zacytowanym tekście wielki ch*j w dupę. I kazałbym ci wypie**alać, gdyby nie fakt, że za to są warny, więc proszę cię zostań, ale morda na kłódkę i nie odzywaj się póki nie dorośniesz pie**olcu. A dla Kubicy piwo, że się nie załamuje po tylu kraksach, i dalej robi to co lubi, bo to o to w tym chodzi. Jeśli będzie chciał to może nawet organizować wyścigi wózków sklepowych pod Tesco a nikomu nic do tego.

thewhitestar

2013-04-29, 17:13
Zacytuję Ci Poranek Kojota "zapchałeś se głowę jakimiś pierdołami o żabach i teraz NA SIŁĘ próbujesz zainteresować tym innych!".

Wiochmen

2013-04-29, 17:23
JA powiem tak

niech ci co sie interesuja rajdami niech nie czytaja postow w tym temacie bo sie tylko wk***icie,niektorym to tylko przypie**olic w te glupie lby,jak gosc mowi ze Robert jest cienki jak dupa weza a jest bezkonkurencyjny w 4/5 odcinkach to ja nie mam pytan...

wrc1

2013-04-29, 17:29
troche wypadkow w wrc to nic nadzwyczajnego :D ale dla kilku p*zd ze swoimi "rozsadnymi" tdi lub wiesniakow z przedziurawionymi wydechami w golfach i dresow w bmw 1.6lpg to nie do przyjecia :kawa:

xarkons

2013-04-29, 17:47
No mnie tez wk***iaja tacy co pie**ola ze Robert jest taki i taki. Jego zycie, jego sprawa, jego wypadki, jego kara. Proste k***a i logiczne.

Tyle na temat Dziękuje.

erni_

2013-04-29, 17:52
od zawsze lubiłem i F1 i rajdy, kibicowałem Kubicy i cieszyłem się z jego dobrych wyników i nadal to robię. Nie mam pretensji do niego, że się rozbił w rajdzie, bo to jego życie i kariera i może robić co chce. Ale tego, że po wypadku wypiął się na kibiców, zamknął się u siebie w domku i nie mógł przez rok udzielić wywiadu, nie mógł sam powiedzieć jak się czuje i jaki jest jego stan zdrowia tego mu nie wybaczę i prawdopodobnie przez to stracił bezpowrotnie mój szacunek. Życzę mu by wygrywał, ale wątpię by jeszcze kiedyś wywołał u mnie jakąś wielką falę radości. Panie Robercie, kibiców trzeba szanować.