18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

HDS u ruskich

~Nei • 2016-08-18, 14:46
Pewnie od zawsze chciał kierować trolejbusem

od 0:30


kamczak

2016-08-19, 02:04
I pomyśleć, że to wszystko przez Teslę

Nikodem_Szulcc

2016-08-19, 05:13
nie uj***ło kierowcy? uj***ło? ktoś wie coś ?

Słyszałem, że samochod jest najbezpieczniejszym miejscem podczas burzy bo ma opony, i jak jebnie to nie zabije.

Miał ktoś z fizyki wiecej niż 2 i sie wypowie ?

pinkie222

2016-08-19, 05:50
up

Miałem 3, więc jestem ekspertem. Otóż jest masa bezpieczniejszych miejsc podczas burzy od auta.

cysio0407

2016-08-19, 07:47
Nikodem_Szulcc napisał/a:

nie uj***ło kierowcy? uj***ło? ktoś wie coś ?

Słyszałem, że samochod jest najbezpieczniejszym miejscem podczas burzy bo ma opony, i jak jebnie to nie zabije.

Miał ktoś z fizyki wiecej niż 2 i sie wypowie ?



Dokładnie tak. Dlatego też na dachach budynków kładzie się opony - tak zwane instalacje odgromowe. Wyładowania atmosferyczne z nieznanych do końca przyczyn unikają opon, ale naukowcy twierdzą, że może chodzić o zapach palonej gumy.

Tak więc jeżeli chcesz być bezpieczny to polecam nosić oponę na szyi.

woojaak

2016-08-19, 09:11
Debil w ogóle nie powinien wychodzić z auta.

Wiewór

2016-08-19, 09:55
Nikodem_Szulcc napisał/a:

nie uj***ło kierowcy? uj***ło? ktoś wie coś ?

Słyszałem, że samochod jest najbezpieczniejszym miejscem podczas burzy bo ma opony, i jak jebnie to nie zabije.

Miał ktoś z fizyki wiecej niż 2 i sie wypowie ?



Jeśli nie dotykał metalowych elementów to nic mu się nie stało.

białywęgorz

2016-08-19, 10:45
Nikodem_Szulcc napisał/a:

nie uj***ło kierowcy? uj***ło? ktoś wie coś ?

Słyszałem, że samochod jest najbezpieczniejszym miejscem podczas burzy bo ma opony, i jak jebnie to nie zabije.

Miał ktoś z fizyki wiecej niż 2 i sie wypowie ?



Samochód to zwykła klatka Faradaya, która "broni" obiekty znajdujące się w niej przed polem elektrostatycznym. Więc w wielkim skrócie jest to taki jak by domknięty układ i jeśli nie dotykamy metalowych części karoserii (a nie dotykamy, bo siedząc za kierownica wszystko jest wykonane z tworzyw sztucznych/skóry etc.) to jesteśmy bezpieczni.

pinkie222

2016-08-19, 15:11
Erdo napisał/a:

bo siedząc za kierownica wszystko jest wykonane z tworzyw sztucznych/skóry etc.



Co za analfabeta...

momzez

2016-08-19, 18:06
Nikodem_Szulcc napisał/a:

nie uj***ło kierowcy? uj***ło? ktoś wie coś ?

Słyszałem, że samochod jest najbezpieczniejszym miejscem podczas burzy bo ma opony, i jak jebnie to nie zabije.

Miał ktoś z fizyki wiecej niż 2 i sie wypowie ?



Jak mnie wk***ia pie**olenie debili ze gdy podczas burzy pojazd stoi na oponach to jest odizolowany od ziemi... A kołeczka to są suchutkie jak pada deszcz a woda nie przewodzi prądu!
Proponuje zebyś odkrecił koło od swojego tico wrzucił do wanny pełnej wody stanoł na nim i wpie**olił do środka zelazko podłaczone do pradu. Zobaczysz jaki jestes odizolowany :gniew:

sereja3

2016-08-19, 19:32
@up
A widzisz by tam było mokro?

momzez

2016-08-19, 20:10
sereja3 napisał/a:

@up
A widzisz by tam było mokro?


MAĆKU nie badź DOWEM i przemyśl to co napisałeś raz jeszcze.. :shock:

zbijok

2016-08-19, 20:41
@up Bo woda jest izolatorem, dopiero domieszka jonów pozwala jej przewodzić prąd.

momzez

2016-08-19, 20:55
no dobra a co z nieba pada woda destylowana która nie przewodzi prądu? po ch*j ten twój post?

~PowerBoBass

2016-08-19, 21:13
@up nie destylowana tylko właśnie czysta, bez domieszek jonów żadnych. I taka woda nie przewodzi napięcia ani prądu i dlatego w czasie deszczu samochód jest bezpieczny, ale jak tu było sucho to oczywiste, że kierowcę mogło zabić nawet. Ale tak się nie stało bo pewnie wiedział co się dzieje i zabrał nogi z metalowej podłogi. Zresztą tutaj kurz jeszcze pewnie był na podłodze i w ogóle wszędzie a kurz jak wiadomo też prądy przewodzi, więc mogło dojść z tego żurawia co ma na pace. Farta miał.