18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hardkorowa jazda na motocyklu.

lllll • 2011-01-04, 15:44
Kolejny film z serii "motocyklistów z jajami".


MindFucker__

2011-01-04, 23:44
Zapraszamy do polski na nasze drogi :)

WhyMe?

2011-01-04, 23:46
Kocham motocykle ale wiem kiedy trzeba puścić manetkę.

Norek6

2011-01-05, 00:01
Posralby sie jakby zobaczył kierunkowskaz jadąc na autostradzie

Klapki Mojżesza

2011-01-05, 00:01
Jasne że te nowe przepisy to głupota.

Zabronione prawko do 24 roku życia bo 5% motocyklistom odpie**ala i szaleją na drogach?

Może w ogóle zabrońmy jeździć samochodami, wtedy w ogóle nie będzie wypadków.
Niech nie traktują wszystkich ludzi jak poj***nych, w każdej grupie ludzi znajdzie się część idiotów.

Chore myślenie, k***a....

power-3

2011-01-05, 00:29
dzięki za komentarze, że się nie wypie**olił, przynajmniej mogłem spokojnie wyłączyć, bo po minucie oglądania na myśl przyszła mi zapętlona animacja z gifa...

szefooo

2011-01-05, 12:34
ch*jowa jakość.
Chyba nagrywane motocyklem.

Krempy

2011-01-05, 16:01
Steve666 napisał/a:



A co k***a, według ciebie, ten gościu, który tak zapie**ala i wykonuje takie manewry przy takiej prędkości jest niedojRZały do motocykla? To właśnie jest największe pie**olenie, bo jeśli ktoś wie co robi to raczej bez powodu tego nie robi - ci którzy tak zapie**alają "jak poj***ni, bezmózgowcy" też mogą mieć jakąś pasje. Wystarczy popatrzeć na motocyklistów, którzy ścigają się na torze: też wyciągają kosmiczne prędkości a wykonują często bardziej poważne manewry niż ci na drodze. Fakt faktem, że jak taki wypie**oli to mogą być ofiary ale w przypadku motocykla to najczęściej jest jedna ofiara.

Nie można odbierać z byle powodu w tym wypadku chyba większości pasji, zainteresowania czy hobby. Nowe przepisy uważam za głupotę - mam nadzieje, że nic takiego nie wejdzie.

Ktoś pisał, że większość motocyklistów nie chce od razu siadać na ~600tki a gówno prawda, bo wg. jednego z portali motocyklowego to właśnie najczęściej wybierana pojemność na początek, jest można powiedzieć, że idealna w przedziale 400-600ccm. Głupota to zabierać się za jakieś 1100ccm, bo komuś wydaje się, że 600 przy takiej masie to mało mocy :lol:


Prawdę mówiąc w dupie mam to co mówisz. Jeżeli gdzieś w temacie zauważyłeś, że piszę o autorze filmiku - motocykliście jakieś głupoty typu 'nie dorósł do motocykla' to stawiam ci flaszkę. Ale jeżeli próbujesz interpretować moja wypowiedź to po prostu wypie**alaj. Są oczywiście motocykliści, którzy jeżdżą dla pasji i jeżdżą z 'olejem w głowie', ale są i tacy, którzy próbują się popisać robiąc stawki na gumę czy palenie lacza tam gdzie nie powinno się tego robić ze względu na bezpieczeństwo innych, nie mówiąc o własnym. Jeżeli chcesz palić lacza to won na podwórko do siebie. Spalona guma na ulicy bardzo utrudnia hamowanie w tym miejscu. Te przepisy, które podawałem w moim poprzednim poście na pewno wejdą[co jest bardzo dobrym rozwiązaniem] i to jeszcze w tym roku. Autorze postu, który cytuję. Ty nie dorosłeś do motocykla.

Lucius

2011-01-05, 17:48
nom gimbusy zobaczyly filmik i wolaja DAWCA DAWCA bo tera taka moda eheheeh

dQrw10nYk0k5

2011-01-05, 20:20
-Panie doktorze. Potrzebuję nową nerkę.
-Będzie, wiosna się zbliża.