18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hardkorowa jazda na motocyklu.

lllll • 2011-01-04, 15:44
Kolejny film z serii "motocyklistów z jajami".


vi...........00

2011-01-04, 21:01
bauns16 napisał/a:

jak to dobrze ze od tego roku na prawko kat.A trzeba mieć 24l. bądź posiadać 2 lata kat A1! może troszkę mniej kretynów będzie



Skąd wiesz, że koleś nie ma np 30 lat? Wiek tu gówno zmienia, jak się nie w głowie to się nie ma i tyle. Chociaż z drugiej strony też się cieszę na ograniczenie od 24 lat ;D

żołbo

2011-01-04, 21:08
Carl Johnson pewnie jeszcze prowadzi

magikp1

2011-01-04, 21:26
Nie wyj***ł się nie było krwi i lamentu bliskich osób żeby chociaż cycki były a tu nic. Piwa też nie ma, sam wypije.

Dżoszua

2011-01-04, 21:42
Słabe, ale widać, że umie jeździć.

Bin Laden

2011-01-04, 21:45
bauns16 napisał/a:

jak to dobrze ze od tego roku na prawko kat.A trzeba mieć 24l. bądź posiadać 2 lata kat A1! może troszkę mniej kretynów będzie


Wg. mnie będzie teraz więcej jeździć idiotów bez prawka, z jednej strony i dobrze bo przynajmniej w okresie letnim będzie co oglądać na hardzie :megalol:

Szczygiel

2011-01-04, 21:57
motocyklisci z jajami, za niedlugo motocyklisci bez nerek ^^

woocash42018x

2011-01-04, 21:58
Ale odlot. Jak się naciśnie takie dwa równoległe odcinki w lewym dolnym rogu to czas się na filmiku zatrzymuje. Jak ta technika idzie do przodu.

Steve666

2011-01-04, 21:59
Gościu ma specjalnie, na zamówienie profilowany zbiornik paliwa, żeby się jaja zmieściły :shock:

premier_tego_burdelu

2011-01-04, 22:01
ch*j z tym ograniczeniem dostępności do prawa jazdy kat. A dla ludzi poniżej 24 roku życia. Nie wiem co za kretyn to wymyślał, po prostu brak słów. Od teraz będzie trzeba bulić potdwójnie za prawko kat A jesli będzie się je chciało mieć szybciej (najpierw A1 a za 2 lata A czyli mając najwczesniej 20-21 lat mamy kat A placąc 2 razy więc zajebiście nas okradną Wordy i szkoly jazdy). A tak poza tym myślicie że każdy kto robi kat. A w wieku 18-19 lat wsiada na 600-stke??? Jesteście w takim razie w błedzie...wiele osób chce wybrać na pierwszy motocykl coś słabszego ( tzn. do 50-60 KM) a nowe przepisy do uniemozliwia, (ograniczenie mocy do 47KM czy jakoś tak). A jak ktos bedzie chciał tak zapie**alać jak Ci na filmiki to prawo jazdy im jest nie potrzebne bo będą zapie**alali bez niego CO NIE???? Czyli moim zdaniem nowe przepisy najbardziej uderzają w kieszeń NORMALNYCH ludzi chcących posiadać i jeździć na NORMALNYM motocyklu od 18 roku życia a nie od 24. Amen

darksun

2011-01-04, 22:03
raczej kolejny film z serii "motocyklistow bez mózgu"

Ciesin

2011-01-04, 22:20
Szybki transport organów może uratować komuś życie.

Krempy

2011-01-04, 22:43
Ale wy mnie wk***iacie. Gadacie rzeczy tak niestworzone, że żal.
Macie linki, gdzie wszystko jest wyjaśnione:
http://www.motocykle.v10.pl/Nowe,przepisy,juz,niedlugo,prawo,jazdy,kat,A,od,24,lat,52120.html
http://www.naukajazdy.pl/aktualnosci/zmiany_w_ustawie_o_kierujacych_pojazdami_3624.html

Mi się podoba, że się quady wyjasnily, ze zrobli to. Ale z dobrej strony jak sie popatrzy na tych czobkow na motocyklach(czytaj niedojzalych do motocykla) to jest dobrym pomyslem. Moim zdaniem motocykl powinien być dawany w wieku 20 lat minimum. Wcześniej skuterami 50ccm do 20 roku zycia.

kudaj

2011-01-04, 22:46
Koles Git tak sie jezdzi. lewa w górę motocyklisci !!

solteck

2011-01-04, 23:27
ten hardkor co ja mam to jest niezły...
a ten drugi trochę słabo jeździ

Steve666

2011-01-04, 23:36
Krempy napisał/a:

Mi się podoba, że się quady wyjasnily, ze zrobli to. Ale z dobrej strony jak sie popatrzy na tych czobkow na motocyklach(czytaj niedojzalych do motocykla) to jest dobrym pomyslem. Moim zdaniem motocykl powinien być dawany w wieku 20 lat minimum. Wcześniej skuterami 50ccm do 20 roku zycia.



A co k***a, według ciebie, ten gościu, który tak zapie**ala i wykonuje takie manewry przy takiej prędkości jest niedojRZały do motocykla? To właśnie jest największe pie**olenie, bo jeśli ktoś wie co robi to raczej bez powodu tego nie robi - ci którzy tak zapie**alają "jak poj***ni, bezmózgowcy" też mogą mieć jakąś pasje. Wystarczy popatrzeć na motocyklistów, którzy ścigają się na torze: też wyciągają kosmiczne prędkości a wykonują często bardziej poważne manewry niż ci na drodze. Fakt faktem, że jak taki wypie**oli to mogą być ofiary ale w przypadku motocykla to najczęściej jest jedna ofiara.

Nie można odbierać z byle powodu w tym wypadku chyba większości pasji, zainteresowania czy hobby. Nowe przepisy uważam za głupotę - mam nadzieje, że nic takiego nie wejdzie.

Ktoś pisał, że większość motocyklistów nie chce od razu siadać na ~600tki a gówno prawda, bo wg. jednego z portali motocyklowego to właśnie najczęściej wybierana pojemność na początek, jest można powiedzieć, że idealna w przedziale 400-600ccm. Głupota to zabierać się za jakieś 1100ccm, bo komuś wydaje się, że 600 przy takiej masie to mało mocy :lol: