18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hardkor 44

Pan_Marszałek • 2013-04-09, 17:12
O Powstaniu Warszawskim nie trzeba opowiadać z pełną powagą, zanudzając bez emocji. Za nowy film o nim zabrała się ekipa Tomka Bagińskiego, twórcy oscarowej Katedry i tym razem nie będzie to dokument, ale dynamiczny film w stylistyce komiksu - mocny, ostry, emocjonujący, sugestywny.Niestety projekt został wstrzymany do odwołania :cry: .



























Kod:
Źródło: http://www.joemonster.org/art/11987/Hardkor_44_czyli_Powstanie_Warszawskie_w_stylu_300_Spartan i Google.


Kod:
Dla zainteresowanych: http://www.filmweb.pl/film/Hardkor+44-2013-526733

Jak było to proszę o usunięcie tematu.

brodaty_canis

2013-04-09, 20:54
Mam znajomego w PI który pracował przy artach. Niestety nie wiadomo kiedy powstanie całość. Brak funduszy a potrzebne jest kilkanaście baniaków :/

Pan_Generał

2013-04-09, 21:02
Lord910 napisał/a:

Dla bardziej zainteresowanych:
Trailer(niestety data premiery zmienia się co roku :cry: )



Muzyka z trailera:


Może użytkownicy sadistica zorganizują zrzutkę dla twórców...



Jakiś amator skleił kilka kadrów i już trailer. PI by nie odpierdzieliło takiej amatorki ;)

Hajmdall

2013-04-09, 21:09
Ani to nowość, ani też nie skończone dzieło, dlatego piwko nie poleci. Grafiki świetne, ale wydaje mi się, że by zrobić ciekawy temat na sadistica trzeba coś więcej niż wkleić kilka concept artów i dać laicki opis.

skandal89

2013-04-09, 21:14
GardzePrawica napisał/a:



O powstaniu warszawskim w ogole nie trzeba mowic. Jaki inny kraj jest tak dumny ze swoich porazek jak polska? Zwlaszcza tak bezsensownych i niepotrzebnych.



Jak byś tam był to sam byś zapie**alał z karabinem :roll:

korinogaro

2013-04-09, 21:30
Za użycie określenia "polaczki" powinien być ban z automatu...

Werem

2013-04-09, 21:40
Ja pie**olę. Takie rzeczy chyba tylko w Polsce. Co to ofensywa pedałów i ścierw bez przynależności narodowej? Bezsensowna? Niepotrzebna? Powiedz to weteranom w twarz. Powiedz to rodzinom ofiar, powiedz to więźniom obozów pracy. Bo w końcu jak powstanie nie miało sensu to i cały opór przed szwabami! Po ch*j walczyć? Od razu białą flagę zaj***ć jak najwyżej i dalej siedzieć i narzekać jak to ch*jowo jest, było i będzie. Przestańcie pie**olić ,że coś nie miało sensu. Jednak teraz widać, że miało sens - przynajmniej dla mnie. Niech sobie jakiś doktorzyna gada co chce ale wara od bohaterów. Sram czy ktoś mnie nazwie faszystą, homofobem. Nie należę do żadnego ONR czy innego ugrupowania ale jestem i będę patriotą.

Cześć i chwała na zawsze!

Lordzik92

2013-04-09, 21:46
W sumie caly syf w PL zaczal sie od ,,Liberum Veto" i naiwnej wierze w sojusze... preludium totalnego upadku byl 39`, od tamtego momentu w ciagu kilkunastu lat stracilismy nie tylko majatek ale i wiekszosc elity, ktora reprezentowala panstwo... Po czym proletariusze wybrali na wladce chlopa i sie dziwic ze kraj zabidzony...
Co do samego 44` , to mozna duzo dyskutowac na ten temat, nie da sie uznac tych wydarzen za biale czy czarne dla Polski gdyz byly one szare... Rosja w 45 przejela kraj, i zapuscila czerwone korzenie, ktore nadal tkwia w Polskiej ziemi, wiec mozna uznac ze ta wojne przegralismy i powstanie niczego nie zmienilo. Jestem zdania ze w 39 moglismy przyjac sojusz z Adolfem, i postapic tak samo jak general Franco, ktory z calego zamieszania II WS wyszedl obronna reka.

303

2013-04-09, 21:46
A na super produkcje typu kac wawa i inne gówna z szycem i karolakiem to k***a mają, panie idź pan w ch*j :samoboj:

ganja125

2013-04-09, 21:59
troche jak killzone

wo0jciech

2013-04-09, 22:45
Było nie raz, ale warto znów podrzucić:

timmy77

2013-04-10, 00:33
Werem napisał/a:

Ja pie**olę. Takie rzeczy chyba tylko w Polsce. Co to ofensywa pedałów i ścierw bez przynależności narodowej? Bezsensowna? Niepotrzebna? Powiedz to weteranom w twarz. Powiedz to rodzinom ofiar, powiedz to więźniom obozów pracy. Bo w końcu jak powstanie nie miało sensu to i cały opór przed szwabami! Po ch*j walczyć? Od razu białą flagę zaj***ć jak najwyżej i dalej siedzieć i narzekać jak to ch*jowo jest, było i będzie. Przestańcie pie**olić ,że coś nie miało sensu. Jednak teraz widać, że miało sens - przynajmniej dla mnie. Niech sobie jakiś doktorzyna gada co chce ale wara od bohaterów. Sram czy ktoś mnie nazwie faszystą, homofobem. Nie należę do żadnego ONR czy innego ugrupowania ale jestem i będę patriotą.

Cześć i chwała na zawsze!




Dobrze prawisz kolego, tylko dodał bym jeszcze, że osoby pokroju tych popie**oleńców pseudo lewicowców bądź po prostu gimbusów co tak się wyrażają, to albo są bękarty bez rodzin i korzeni, bądź są po prostu mniejszością narodową, która z wiadomej przyczyny nie szanuje kraju, w którym aktualnie mieszka.

Żaden człowiek o zdrowym rozsądku bądź wykształceniu wyższym niż podstawowe, nie wypowiedział by się tak o ludziach, dzięki których żyje. O swoich dziadkach, pradziadkach itp... A jeśli tak, to pewnie ich babcie miały większe "jaja" od nich, opatrując i pomagając rannym, i same ginąc za sprawę przyszłych pokoleń. Jak by wszyscy PSEUDO lewicowcy gimbazowie mieli chociaż trochę wiedzy historycznej, poderzewam, że od razu zmienili by poglądy. Mówię tylko o pseudo lewicowcach, bo jak ktoś jest taki z krwi i kości i w to wierzy to musi być zdrowo pok***iony...

Dla takich już zupełnych tempaków i przyjebów bez inteligencji to może dotrze takie symboliczne wytłumaczenie, że jak by dostali 3 razy wpie**ol, z utratą przytomności za to, że kupili piwo w sklepie na osiedlu, to za czwartym razem poszli by do innego sklepu, a jak widać po 3 rozbiorach Polska nadal stoi...

A jak już ktoś nie umie znaleźć pracy to jest tylko i wyłącznie jego wina, mi znalezienie pracy nie zajęło dużo, a nie robię za najniższą średnią krajową. Wykształcenie wyższe dopiero zdobywam, ucząc się zaocznie nie opie**alając się w pubach bez kasy. Pewnie większość mnie wyśmieje, ale jak ktoś ma trochę we łbie to może to zrozumie... Generalnie wk***iają mnie też wszyscy, którzy szukają pracy, a dając im ofertę pracy w holiconie za 8 zł/h to nie oni tam pracować nie będą.

To by było na tyle, przelałem swoją frustrację spowodowaną brakiem szacunku dla ojczyzny (nie mylić z polityką)... I wielkie sorry za błędy, mam angielskiego windowsa, więc nie poprawia polskich błędów.

Himiteshu

2013-04-10, 00:55
Pamiętam jak pierwszy raz chyba 6 lat temu zobaczyłem arty do Hardkoru 44 i ogólny zarys wizualny i fabularny. Ujrzałem błysk iskierki nadziei dla polskiej kinematografii, poważny film w kilmatach sci-fi, moze steam punk z czasów drugiej wojny światowej ze świetnym designem i komiksową oprawą. Niestety im dalej tym gorzej, brak nowych wiadomości, brak daty konkretnej, ostatecznie wstrzymane fundusze :( Jak można wydawac takie badziewia co roku, ba co miesiąc jak te wszystkie denne komedie romantyczne a nie dac pieniędzy na ten projekt?! Żal mi czasami że mieszkam w Polsce, jestem patriotą ale jednak mi żal, tego ile szans marnujemy, jak odcinamy się od własnej historii i jak tracimy jakiekolwiek możliwości na uznanie w "szerszym" świecie :( Tak a propos to Bagiński robi teraz bodajze dla jakiejs węgierskiej firmy zamującej sie animacją komputerową i dla nich będzie tworzyl piękne filmy i projekty. Nie ma to jak dymac wlasną kulturę w dupę Polsko, dokąd zmieżasz?

Muzz

2013-04-10, 03:35

Ciekawe jak mu się celuje przez ten magazynek... i to jeszcze lewym okiem.

Sz...........jk

2013-04-10, 10:08
@Muzz

Bren miał magazynek na górze, a przyrządy celownicze z boku, troche odsunięte od magazynka. Widac, że ten karabin z obrazu był na nim wzorowany...

ta...........ce

2013-04-10, 10:22
Cytat:

i czemu sie jaracie zabijaniem niemców, polaczki zbrodniarze wojenne


POLACZKOW to szukaj w domu smieciu zaj***ny ,lewackie scierwo.