18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hardkor 44

Pan_Marszałek • 2013-04-09, 17:12
O Powstaniu Warszawskim nie trzeba opowiadać z pełną powagą, zanudzając bez emocji. Za nowy film o nim zabrała się ekipa Tomka Bagińskiego, twórcy oscarowej Katedry i tym razem nie będzie to dokument, ale dynamiczny film w stylistyce komiksu - mocny, ostry, emocjonujący, sugestywny.Niestety projekt został wstrzymany do odwołania :cry: .



























Kod:
Źródło: http://www.joemonster.org/art/11987/Hardkor_44_czyli_Powstanie_Warszawskie_w_stylu_300_Spartan i Google.


Kod:
Dla zainteresowanych: http://www.filmweb.pl/film/Hardkor+44-2013-526733

Jak było to proszę o usunięcie tematu.

androgenius

2013-04-09, 20:03
@up

Dla poliaczków m jak miłość i inne komedyje romanticzne, gdzie tam plebsom do s-f.

Vof

2013-04-09, 20:04
Na tak zajebiście zapowiadający się film to nie ma kasy a takie gówno jak Pokłosie dostaje z ministerstwa kultury dofinansowanie w wysokości 3 mln zł k***a mac.

sinjids

2013-04-09, 20:04
Lord910 napisał/a:

Niestety projekt został wstrzymany do odwołania.



Typowe...

Prescot

2013-04-09, 20:07
i czemu sie jaracie zabijaniem niemców, polaczki zbrodniarze wojenne

Pan_Generał

2013-04-09, 20:09
Prescot napisał/a:

i czemu sie jaracie zabijaniem niemców, polaczki zbrodniarze wojenne


Inaczej nie mogę, sory :(

matjus

2013-04-09, 20:12
Prescot napisał/a:

i czemu sie jaracie zabijaniem niemców, polaczki zbrodniarze wojenne



wypie**alaj stąd w podskokach!

GardzePrawica

2013-04-09, 20:13
Lord910 napisał/a:

O Powstaniu Warszawskim nie trzeba opowiadać z pełną powagą, zanudzając bez emocji.



O powstaniu warszawskim w ogole nie trzeba mowic. Jaki inny kraj jest tak dumny ze swoich porazek jak polska? Zwlaszcza tak bezsensownych i niepotrzebnych.

chrucik

2013-04-09, 20:15
Robią wrażenie te arty ! Piwko leci !

Pan_Marszałek

2013-04-09, 20:24
Dla bardziej zainteresowanych:
Trailer(niestety data premiery zmienia się co roku :cry: )


Muzyka z trailera:


Może użytkownicy sadistica zorganizują zrzutkę dla twórców...

LesniczyLajonel

2013-04-09, 20:24
Wstrzymany pewnie z braku funduszy? k***a, czasem sobie myślę, że jakby był bogatym czy innym milionerem, to z chęcią wspierałbym takie projekty.

kasztan4321k

2013-04-09, 20:29
GardzePrawica napisał/a:



O powstaniu warszawskim w ogole nie trzeba mowic. Jaki inny kraj jest tak dumny ze swoich porazek jak polska? Zwlaszcza tak bezsensownych i niepotrzebnych.



1.Nie wiem czy wiesz ale Powstanie Warszawskie dało przekaz całemu światu. Brzmiał on mniej więcej: "My Polacy mamy jaja w przeciwieństwie do was tchórzliwi durnie". Ogólnie cała II Wojną Światowa pokazała że najlepsze jaja mają Polacy.

2. Jakby Powstanie wypaliło to byśmy przywitali rosjan, nie byłoby komunizmy w Polsce i bylibyśmy potęgą gospodarczą na równi z Francją/Anglią/Stanami

3. A ja jestem dumny z tej porażki. Tam zginęli prawdziwi mężczyźni i kobiety. Może tobie to pojęcie jest obce. Jeśli tak do zrób przysługę temu portalowi i kliknij w taki mały, czerwony krzyżyk na górze ekranu po prawej stronie. Byłbym wdzięczny :)

voitek

2013-04-09, 20:31
@GardzePrawica

To nie wiesz, że w Polsce się celebruje sromotne porażki i śmierć?

A jak komuś się powiedzie za życia to trzeba go tak zgnoić, żeby nie miał ochoty dalej żyć?
Oczywiście jeśli ten ktoś umrze to nagle stanie się bohaterem narodowym, a do wcześniejszych słów jakoś nikt nie będzie chciał się przyznać :D

@kasztan4321k
Tak, tak, twoje jaja z pewnością są największe.

sgt.peppers

2013-04-09, 20:31
@upup
Powstanie Warszawskie i Polska - z dużych liter, to po pierwsze. Po drugie za porażkę może je uznać ktoś twojego pokroju (specjalnie z małej) czyli 'jewropejczyk co gardzi prawycom' zakładam. o PW świetnie wypowiedział się natomiast Bogusław Linda. Sprowadza się to do tego, że Polacy po tych 4 latach bycia opluwanym i mordowanym przez szkopów byli tak wk***ieni, że Powstanie musiało MUSIAŁO wybuchnąć. Poza tym pierwszy (i jak na razie ostatni) raz od 1939 istniała wolna, niezależna Polska, na terenie powstańczej Warszawy właśnie. Chwała i cześć Bohaterom.

Marxe

2013-04-09, 20:41
szkoda, wielka szkoda że wstrzymali prace nad stworzeniem filmu, który prawdopodobnie no inaczej nie da się tego nazwać, byłby ZAJEBISTY

Prescot napisał/a:

i czemu sie jaracie zabijaniem niemców, polaczki zbrodniarze wojenne



człowieku zrób coś pożytecznego dla społeczności sadola i usuń konto. Bohaterom Powstania Warszawskiego należy się chwała, cześć i szacunek !

mr W

2013-04-09, 20:52
Pewnie koszernym się coś nie podobało dlatego ciągłe problemy twórców.