18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hanys o hanysach

Halman • 2012-12-04, 05:16


RAŚ w oczach Bercika... tak, chcę burzy mózgów hanysów i goroli o "państwie śląskim"

chinchil

2012-12-04, 08:30
A ja tam lubię tego małego ch*jka :)

dumad

2012-12-04, 08:54
tez nie lubię worszowioków :D huehue

wyrwiszmat88

2012-12-04, 09:46
Jaka dyskusja? O czym ? Przecież nawet Bercik wyśmiał ten kretyński pomysł w powyższym filmie.


A tak poza tym, po co tam ktoś miałby k***a jechać, na wakacje? Stawiajcie ten mur :amused:

remi1982

2012-12-04, 11:05
Jestem z Katowic i serdecznie zapraszam, miasto coraz ładniejsze. A co do Ruchu Autonomii Śląska, tacy ludzie byli, są i będą. Tak więc nie warto zaprzątać sobie tym głowy.

Quarez

2012-12-04, 18:29
Jedynym minusem jest to, że na Śląsku jest ogólnie syf. Ja nie wiem czy tam włodarze nie chcą inwestować w miasta czy jak. Brudne, stare kamienice, ch*jowe drogi i często dziwni ludzie. Nie tyczy się to wszystkich miast rzecz jasna, no ale jak ktoś był w tamtych stronach choć raz to się ze mną zgodzi.

Kajmel

2012-12-04, 18:32
Co do RAŚu, jest to banda farbowanych lisów ze Sosnowca (który nie ma nic wspólnego ze Śląskiem). Ich poglądy utopijne - państwo w państwie. Na dodatek w koalicji z PO w Sejmiku Śląskim...

porter

2012-12-04, 18:33
Autonomiczny Śląsk nie byłby taki zły ;)
Te warszawiackie k***y nie miałyby co do garnka włożyć ;) To na Śląsku są technologie i jest przemysł oraz praca dla ludzi.

ga...........ro

2012-12-04, 18:47
A idź w chój z takim gównem. I gówno prawda że na śląsku jest praca. Tzn zależy dla kogo bo na budowach czy coś to wszędzie jest

Radoslav77

2012-12-04, 18:51
Ja bym im dał autonomie. Zapewnił sobie drogi do kopalni (bo złoża to własność Polski oczywiście) i niech sobie robią co chcą.
Bo im nie chodzi o autonomie tylko o to co jest pod ziemią, bez tego to raz dwa by się skończyło oddzielanie Śląska.
Pozdrawiam znad morza.

Vante

2012-12-04, 18:54
Górny Śląsk - syf, Warszawa - cwaniaczki, Poznań - wsióry i zacofańcy... Przez takie zawistne/zazdrosne k***y jak wy ciągle stoimy w miejscu zamiast iść do przodu.

wangog

2012-12-04, 18:57
człowiek, który uważa się za "Ślonzoka" a robi im najwięcej wstydu - idz pan w ch*j Hanke.

Stoho

2012-12-04, 19:10
Radoslav77 napisał/a:

Ja bym im dał autonomie. Zapewnił sobie drogi do kopalni (bo złoża to własność Polski oczywiście) i niech sobie robią co chcą.
Bo im nie chodzi o autonomie tylko o to co jest pod ziemią, bez tego to raz dwa by się skończyło oddzielanie Śląska.
Pozdrawiam znad morza.


A jak myślisz co by było jakby Polska nie dostowała pieniedzy z tego co je tukej pod ziemią??

Magik2501

2012-12-04, 19:22
Dobra pompa z autonomii Śląska i RAŚu nie jest zła

speedster

2012-12-04, 19:25
Quarez napisał/a:

Jedynym minusem jest to, że na Śląsku jest ogólnie syf. Ja nie wiem czy tam włodarze nie chcą inwestować w miasta czy jak. Brudne, stare kamienice, ch*jowe drogi i często dziwni ludzie. Nie tyczy się to wszystkich miast rzecz jasna, no ale jak ktoś był w tamtych stronach choć raz to się ze mną zgodzi.


ch*jowe drogi?Co ty człowieku pie**olisz? Nawet Warszawa nie ma takich dróg jak Śląsk.Węzły komunikacyjne Śląsk ma bardzo dobre,a że same nawierzchnie dostają w dupę przez nasz klimat,sól i szkody górnicze to już inna bajka.

A na marginesie to mieliśmy bardzo fajną kasę chorych...tylko znalazły się k***y w warszawce i wcisnęły nos :evil: