18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hanks na pogrzebie Duncana

LordMrok • 2012-09-13, 00:03
Hanks opowiada jak Duncan chciał wstąpić do Gangu, Angielski wymagany co najmniej na poziomie liceobazy

dr_dex

2012-09-13, 00:08
Sadol uczy, sadol bawi: do teraz nie wiedzialem ze ten przedstawiciel rasy czarnej zjechal do boksu ...

głodny

2012-09-13, 00:33
może i czarny ale aktor był dobry :/

lie

2012-09-13, 01:33
Pojęcia nie miałem, że zmarł :O

skeczu

2012-09-13, 01:37
szkoda niggera :(

unax

2012-09-13, 01:45
zajebisty aktor... najmilej wspominam 'Zielona mile' w ktorej zagral : ]

white_rabit

2012-09-13, 07:54
po skrócie: Tom Hanks opowiada jak Dunkan w wieku gimbazy chciał przystapić do gangu czarnych. Miał wtedy afro. Żeby wstapić do niego musiał sobie zafarbować kosmyk włosów na czerwono (chyba chodzi o plamę taką). Przyszedł do domu i matka kazała mu to ściąć, afro zostalo ale z dziura po lewej stronie. Poszedł do swoich ziomków i którzy spytali co mu się stało, a on że już nie jest w ich gangu. Po angielsku może i śmieszne.

Swoją drogą dobry aktor z tego Dunkana był.

RaScad

2012-09-13, 09:55
Zapomniałeś dodać, że najpierw spuścili mu wpie**ol, tam przez 20 minut, żeby dostał tę łatkę. Potem dostał znowu wpie**ol za to, że odszedł.

Pa...........an

2012-09-13, 10:00
Fajną maną tradycję w USA, że na pogrzebach każdy może wyjść i powiedzieć parę słów o zmarłym, rzucić jakąś zabawną anegdotę z jego życia itp.

U nas ksiądz recytuje jakieś formułki, najczęściej mechanicznie i z wyrazem obojętności lub nawet znudzenia na twarzy, a wszyscy tego słuchają z równą obojętnością, by później odprowadzić trumnę do dziury w ziemi...

altus1992

2012-09-13, 10:22
Do powyższych tłumaczeń należy dodać najważniejsze; puentę. Gdy matka kazała mu wystąpić z gangu on wyciął dziurę w swoim afro, a następnie poszedł do gangu i powiedział: "Mama mi powiedziała, że nie mogę być w gangu" i dlatego Hanks się tak roześmiał na koniec.

sa...........wi

2012-09-13, 10:26
idealna atmosfera panująca na pogrzebie, pośmiejmy się a co ! dawac dzifki i kox

andreez91

2012-09-13, 10:45
up@ najlepiej płakać i udawać że sie przejmujesz tu przynajmniej widac że ludzie miło wspominają gościa tak powinien pogrzeb wyglądać :/ a nie to co u nas smęty i sranie w banie zmarły i tak ma wyj***ne co o nim mówią

mi...........ji

2012-09-13, 10:49
Pan kapitan napisał/a:

Fajną maną tradycję w USA, że na pogrzebach każdy może wyjść i powiedzieć parę słów o zmarłym, rzucić jakąś zabawną anegdotę z jego życia itp.

U nas ksiądz recytuje jakieś formułki, najczęściej mechanicznie i z wyrazem obojętności lub nawet znudzenia na twarzy, a wszyscy tego słuchają z równą obojętnością, by później odprowadzić trumnę do dziury w ziemi...



Możesz zrobić wszystko, tylko ludzie wolą nic nie gadać i dać się pomęczyć pierdołami przez księdza.

lapsikoss

2012-09-13, 10:50
@up
A gdyby nawet nie miał wyj***ne, to najpewniej by wolał, by ludzie miło wspominali ten pogrzeb.

Pa...........an

2012-09-13, 10:50
sadoluczyibawi napisał/a:

idealna atmosfera panująca na pogrzebie, pośmiejmy się a co ! dawac dzifki i kox



Nie rozumiesz.
Oni nie śmieją się ze zmarłego, tylko wspominają go "ciepło".

Wolałbyś mieć stypę i wróciwszy po pogrzebie na chatę zostać ze smutkiem sam na sam, czy też móc powspominać zmarłego z uśmiechem na twarzy, razem z najbliższymi i przez taki śmiech przez łzy oswoić się z tą sytuacją?