18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hamburgerykanin dostaje szału

ketoprom • 2013-04-02, 21:25
Nie dość że spowodował wypadek to jeszcze się ciska, pod koniec pieje jak mała dziewczynka :mrgreen:






A cold blooded motherfucker 8-)

wściekły_koleś

2013-04-03, 16:27
A co się ma kierowca napinać, ma wideo i w razie czego będzie mial dowód,a za poniesione szkody zaplaci sfrustorwany agresor,któremu już się wykończył zasób słów po paru "fuckach" i "gietafakautach".Social D w tle madafaka.

milosciprzyjazn

2013-04-03, 16:39
Dokładnie tak wygląda ból dupy katoli, gdy ktoś wgra coś o papieżu.

V.A.L.A.K

2013-04-04, 03:12
bury22 napisał/a:

Akire widziałeś kiedyś lub próbowałeś rozbić szybę ?? Pewnie taki k***a cwaniak z Ciebie że byś pięścią rozbił i wytargał typa , wj***ł mu a na koniec ... Obudził się z zadowoleniem :)



Cytat:

Krzykacz jak by chciał, to rozj***ł by szybę obojętnie czym



Pisząc obojętnie czym (ktoś myślący rozumuje)kluczem do kół, gaśnicą, dzieckiem... whatever.
Pięścią, to może tata Ci w dupce przewracał, nie wiem nie wnikam jak tam w domu macie.



Episkopat napisał/a:

@Akire Polaczku tym właśnie różnią się amerykanie od polaczków takich jak ty - klasą i kulturą. Rozwścieczony koleś zachowuje się jak polska mała, jak ciota, pije, krzyczy i ch*ja może zrobić.

Amerykanin w okularach jako człowiek cywilizowany wie, że z takim idiotą nie da się racjonalnie rozmawiać - dlatego jego kobieta nagrywa tego debila i ma sprawę wygraną w sądzie.

Hahahaha tumanie nigdy tego nie pojmiesz.



:beka:

Jestem Polakiem, jestem dumny ze swego pochodzenia, więc określenie "polaczek" nie specjalnie godzi w moją dumę, tym bardziej, że wiem jak duża część mojej rodziny walczyła o ten kraj.
Mam nadzieję, że jako NIEpolaczek możesz także się czymś pochwalić?
Jak najbardziej mogę być niecywilizowany, z brakiem kultury itp. za to wiem kiedy stanąć w obronie bliskich, i wiem kiedy kończy się pewna granica tolerancji. Tam gdzie Ty będziesz stał i nagrywał materiał dla "sądu" jak ktoś obraża/gwałci/okrada twoją żonę/dziwczynę, to Ja wole mu zwyczajnie przyj***ć :)

To się nazywa SŁOWIAŃSKA KREW S.K.U.R.W.Y.S.Y.N.U ;-)