18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gumball - prestizowy, nielegalny wyscig - Team Polizei 2005

mcmt • 2010-07-01, 00:19
Panu Alexandrowi Roy'owi osobiscie chcialem kiedys uscisnac dlon i wypic... RedBull'a oczywiscie 8-)
W zwiazku z niedawno powstala idea i moimi przygotowaniami do startu w polskiej edycji Gumball'a w przyszlym roku wrzucam tu filmik nakrecony przez kolesi, ktozi mieli dobry pomysl na zwyciestwo i niepowtarzalny styl - od kostiumow - rekawiczek, okularow, cala otoczke marketingowa az... po odpowiednio przygotowane auto BMW e39 M5, ktore w porownaniu z innymi uczestnikami nie poraza ani moca, ani przyczepnoscia. Tu sie liczyl pomysl, otoz chlopaki przebrali sie i przemalowali na... RADIOWOZ POLICYJNY 8-)
Sprzet dodatkowy: http://www.gumball144.com/tek/
Najciekawsze: 3x navi :shock: (+ 1 navi wbudowana samochodowa, awaryjna) z wgranymi roznymi mapami.
Antyradar Valentine One - najdrozsza dzis zabawka w swojej branzy... Wykrywa dokladnie WSZYSTKO, nawet rozproszona wiazke lasera z ogromnych odleglosci. Na dodatek sk***iel ma elastyczny system operacyjny, wspolpracujacy z nawigacja, uczacy sie miejsc i czestotliwosci, gdzie fale radiowe nadaja caly czas (automatycznie otwierajace sie drzewi na stacjach benzynowych, stacje przekaznikowe itp...)
Najlepsze: Blinder M25 LASER JAMER :amused: ... Generalnie okrzyknieta przez policyjny PR za najskuteczniejsza (blyskawiczna) i najszybsza metoda pomiaru predkosci - LASER (pomiar ze zwyklej suszarki widoczny jest dopiero po 4,5s pomiaru)... tutaj jest ZUPELNIE bezuzyteczny :fiufiu:

Enjoy:
Battle of Rome part 1: rok 2005 droga Team Polizei do zwyciestwa w wyscigu Gumball. Scigaja sie z czyms... z czym nie powinni miec wogole szans... 8-)


Battle of Rome part 2:


Klimatyczna komenda "Punch it Cheewe :!: " od pilota, redukcja i wyprzedzamy prawym... :mrgreen: maja chlopaki styl.

Tutaj wloscy policjanci... pomagaja :!: :!: :!: :amused: To moze swiadczyc o popularnosci i przestizu Gumball'a.


Tutaj nieprzyjemne spotkanie z ciezarowka... Generalnie zdaza mi sie to rowniez, ze taki idiota TIR'em nagle zajedzie lewy pas na autostradzie. Po ich reakcji wnioskuje, ze jest to dla nich chleb codzienny... :-P


NO I TEN DZWIEK 5L V8... :amused:

sveq

2010-07-01, 00:32
No dobra, ładnie pięknie... Ale na ch*j to tu ja się pytam?

koolowsky

2010-07-01, 01:27
średnio ładnie,średnio pięknie mówiąc eufemistycznie...

tolklu

2010-07-01, 09:16
zacnie, k***a zacnie :]

dwakilo

2010-07-01, 11:17
Bez tej syreny i przebrania nie było by ich w pierwszej piątce. A to, że kierowca Tira nagle zjedzie na lewy pas autostrady, to kolego również mnie się zdarza. Jak myślę zdarza się to większości jeżdżących autostradami kierowców.

Adasi

2010-07-02, 00:24
dwakilo napisał/a:

Bez tej syreny i przebrania nie było by ich w pierwszej piątce.



Ciekawe skąd to możesz wiedzieć, uczestniczyłeś?

dwakilo napisał/a:

A to, że kierowca Tira nagle zjedzie na lewy pas autostrady, to kolego również mnie się zdarza. Jak myślę zdarza się to większości jeżdżących autostradami kierowców.



Większość kierowców lata w okolicach 250+ ?

Jak ktoś lubi ostra jazdę samochodem zamiast ostrego pisania farmazonów to filmik mu się na pewno spodoba.

Gienek2

2010-07-02, 08:09
hahah tylko ze w gumballu fury sa nieprzecietne a jak wpisalem w google poslki gumball to mi znalazlo madness2000 : wycieczka rowerowa do berlina buahaha to ma byc polski gumball?

http://www.tuningforum.pl/viewtopic.php?f=72

ale sorki juz znalazlem bald chodzi o rage race ale ktos tez ladnie opisal te madnes2000

mcmt

2010-07-02, 18:15
Dokladnie chodzi o Rage Race!

@Adasai:
Musisz sie nauczyc ignorowac ekspertow z gimnazjum na tym forum. Ale generalnie trzeba ci polac, bo dobrze gadasz i widze, czujesz unikalny klimat 8-)

TwojMatka

2010-07-03, 00:08
Przecież Gumball 3000 to nie jest nielegalna impreza!!! Wszystko odbywa się legalnie a skoro kierowcy jeżdzą szybciej niż mogą to tylko ich sprawa. Jak sam twórca Gumballa Maximillion Cooper mówił : "Gumball is not a race, it's a rally".

Biskup

2010-07-03, 03:05
~mcmt, jak będziesz miał ochotę to przybliż mi co nieco o tej polskiej wersji wyścigu na PW :)

Co do tematu, pamiętam jak kilka lat temu puszczali na kanale extreme reportaże z całego wyścigu i w którejś edycji uczestnicy jarali się polskimi dz**kami i piwem :mrgreen:

Aspołeczny krokodyl

2010-07-03, 08:20
a co to?? nie chce mi się czytać tego i oglądać 5 filmów.

Temat dobry ale nie na sadola.

~LegendarnyZiom

2010-07-03, 09:53
Wolę głęboki dźwięk V8 z USA niż ze Szwabii.

CPCH

2010-07-03, 09:57
nie stanoł :( <smutny> wolę jednak martwe płody...

Ziperland

2010-07-03, 10:27
no dobra ale ja i tak nie rozumiem o co w tym chodzi , oni scigaja sie ze soba czy z policja? i wogole co stroj ma do wyscigu? to wogole wyscig jest?

arturro700R

2010-07-03, 10:32
Ziperland.... Scigają sie dla idei samego scigania (poza tym, ze dostają wysoką nagrode pienięzna, z tym, ze wiekszosc z nich i tak za nią mogłaby kupic waciki). Startował tam m.in Bam Magera z Jackass swoim czarnym lambo, w którym wyciał pilarką szyberdach bo mu było gorąco. Policja czasami sciga ich, ale starają sie ich unikac, moglbyś przeczytać opis do filmów chociaz. Strój ma bardzo dużo, jak kazda druzyna z gumball walcza o swoich kibiców pomysłem i podstępem. Wpisz sobie człowieku gumball3000 na yt to zobaczysz co to jest. A polska edycja gumball3000 nazywa sie race rage, z tym, ze nie ma to nic wspolnego z oryginalem, poza tym, ze zasady są podobne, no i troche mniej włoskich przecinaków.