18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gumball - prestizowy, nielegalny wyscig - Team Polizei 2005

mcmt • 2010-07-01, 00:19
Panu Alexandrowi Roy'owi osobiscie chcialem kiedys uscisnac dlon i wypic... RedBull'a oczywiscie 8-)
W zwiazku z niedawno powstala idea i moimi przygotowaniami do startu w polskiej edycji Gumball'a w przyszlym roku wrzucam tu filmik nakrecony przez kolesi, ktozi mieli dobry pomysl na zwyciestwo i niepowtarzalny styl - od kostiumow - rekawiczek, okularow, cala otoczke marketingowa az... po odpowiednio przygotowane auto BMW e39 M5, ktore w porownaniu z innymi uczestnikami nie poraza ani moca, ani przyczepnoscia. Tu sie liczyl pomysl, otoz chlopaki przebrali sie i przemalowali na... RADIOWOZ POLICYJNY 8-)
Sprzet dodatkowy: http://www.gumball144.com/tek/
Najciekawsze: 3x navi :shock: (+ 1 navi wbudowana samochodowa, awaryjna) z wgranymi roznymi mapami.
Antyradar Valentine One - najdrozsza dzis zabawka w swojej branzy... Wykrywa dokladnie WSZYSTKO, nawet rozproszona wiazke lasera z ogromnych odleglosci. Na dodatek sk***iel ma elastyczny system operacyjny, wspolpracujacy z nawigacja, uczacy sie miejsc i czestotliwosci, gdzie fale radiowe nadaja caly czas (automatycznie otwierajace sie drzewi na stacjach benzynowych, stacje przekaznikowe itp...)
Najlepsze: Blinder M25 LASER JAMER :amused: ... Generalnie okrzyknieta przez policyjny PR za najskuteczniejsza (blyskawiczna) i najszybsza metoda pomiaru predkosci - LASER (pomiar ze zwyklej suszarki widoczny jest dopiero po 4,5s pomiaru)... tutaj jest ZUPELNIE bezuzyteczny :fiufiu:

Enjoy:
Battle of Rome part 1: rok 2005 droga Team Polizei do zwyciestwa w wyscigu Gumball. Scigaja sie z czyms... z czym nie powinni miec wogole szans... 8-)


Battle of Rome part 2:


Klimatyczna komenda "Punch it Cheewe :!: " od pilota, redukcja i wyprzedzamy prawym... :mrgreen: maja chlopaki styl.

Tutaj wloscy policjanci... pomagaja :!: :!: :!: :amused: To moze swiadczyc o popularnosci i przestizu Gumball'a.


Tutaj nieprzyjemne spotkanie z ciezarowka... Generalnie zdaza mi sie to rowniez, ze taki idiota TIR'em nagle zajedzie lewy pas na autostradzie. Po ich reakcji wnioskuje, ze jest to dla nich chleb codzienny... :-P


NO I TEN DZWIEK 5L V8... :amused:

de_Vil

2010-07-03, 11:29
akcja z włoską policją - miód. świetny klimacik wyścigu. ale tam to trzeba mieć konkretne autko ;(

greesha

2010-07-03, 12:49
Piekne ^____^

K1Rules

2010-07-03, 12:58
Fajnie powstawiałeś filmiki no spoko, ale nie zesraj się czasami z zachwytu - nic ciekawego..

lg0r

2010-07-03, 13:04
a zdjęć/ filmików z wypadkami to nie masz?

chetek

2010-07-03, 14:52
Idea tego wyścigu przypomina mi to:



Ciekawe, czy ktoś jeszcze pamięta tę kreskówkę :P

Despero

2010-07-03, 15:09
Pure sadistic

777

2010-07-03, 18:56
chyba Cię poj***ło, jeśli Myślisz, że to przeczytam...

Endriu

2010-07-03, 20:55
Wszystko zajebiście. Ale dlaczego nikt się nie rozj***ł ?? !!

mcmt

2010-07-04, 01:32
arturro700R napisał/a:

A polska edycja gumball3000 nazywa sie race rage, z tym, ze nie ma to nic wspolnego z oryginalem, poza tym, ze zasady są podobne, no i troche mniej włoskich przecinaków.


Dokladnie ;-)
@Biskup:
Uczestnictwo kosztuje bodajze do 6000PLN. W tym masz hotele na pitstopach, ubezpieczenie NW, itp.: http://www.rage-race.pl/?page=teksty&id=91
Stosunek zabawy do ceny jest zachowany. 8-)

dwakilo

2010-07-05, 19:42
Adasi napisał/a:



Ciekawe skąd to możesz wiedzieć, uczestniczyłeś?



Większość kierowców lata w okolicach 250+ ?

Jak ktoś lubi ostra jazdę samochodem zamiast ostrego pisania farmazonów to filmik mu się na pewno spodoba.



Nie nie uczestniczyłem. Zobacz na filmach jak po włączeniu syreny auta zjeżdżają na bok. To samo tyczy się oklejenia tego BMW, które wygląda jak włoska policja autostradowa. Tak się składa, że koło mojego miasta jest autostrada i nią jeżdżę. Możesz jechać 150 a i tak zdarza się, że Tir nagle zjedzie. Film mi się podoba Trolu.

Acho

2010-07-08, 14:44
"któzi" no ja pie**ole...

mcmt

2010-07-11, 20:04
Musialem byc zmeczony jak to pisalem :facepalm: 8-)