18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grzybowa z ryżem

pawp • 2014-03-19, 15:48
Jakiś czas temu z kuzynem, z którym mieszkam w kawalerce wychodowaliśmy coś takiego :rzyga: :ok:

Kiedyś któryś z nas ugotował ryż ale go nie zjadł. teraz wystarczy zagotować i mamy grzybową z ryżem.

Radioactiv

2014-03-19, 17:18
Japier... Stary... ja bym sie bał mieszkać z tym czymś pod jednym dachem... bałbym się że by mnie zamordowało we śnie.

kamil.hasta

2014-03-19, 17:39
sam pół roku żyłem z pie**olonym brudasem. gardzę takimi ludźmi. robił syf jak tamte dwa brudne ryje wyżej, tłuszcz poprzypalane garnki. on siedział w mieszkaniu non stop, ja tylko w weekendy. w kiblu były jaki jakieś robaczki, rybiki czy ki ch*j. pety na balkonie i tym podobne. współlokator poszedł w ch*j, był porządek i zero robali w kiblu.

siedzą takie ch*je, nieroby całymi dniami w mieszkaniu, konia walą i ch*j nic nie robią, a syf jak sk***ysyn. jak tak można żyć. mam dwadzieścia parę lat i całkiem inne podejście do życia. albo jestem staroświecki, albo normalny. bo k***a innej opcji nie ma.

Browarowy-Potwór

2014-03-19, 18:06
Mam nadzieję, że chociaż do czynszu się zaczął dorzucać :D

teken

2014-03-19, 18:11
Serio, ja do czyścioszków nie należę, ale takie coś to już k***a szczyt. Brudasy jak ch*j.

siwy28

2014-03-19, 18:12
Chłopaki udało się wam wyhodować grzybki psychodeliczne. GRATULUJE!!!! (spróbujcie je zjeść i napiszcie czy was ostro jebło)

ArCzini

2014-03-19, 18:13
o! Nowa cywilizacja...

eSeMGie

2014-03-19, 18:15
Co za brudasy. Facet powinien dbać o swoją higienę i czystość w okół siebie.

PS. 1 garnka nie chciało mu się umyć :catfacepalm:

POJUR

2014-03-19, 18:17
Ciekawe czy jadalne ;)

Ciekawe czy jadalne :)

yoyoyo

2014-03-19, 18:17
Cytat:

Jakiś czas temu z kuzynem, z którym mieszkam w kawalerce wychodowaliśmy coś takiego



Chodowla? Serio? Naprawdę k***a serio?

Ti...........ch

2014-03-19, 18:23
jak sie nazywa ta wyższa forma pleśni?

go...........ek

2014-03-19, 18:26
yoyoyo napisał/a:



Chodowla? Serio? Naprawdę k***a serio?



nie nie nie stary, chyba źle to przeczytałeś. Ja to słowo "wyhodowaliśmy" przeczytałem tak : bla bla bla przez to, że jesteśmy j***nymi brudasami zalęgło się nam w garnkach takie kurestwo j***ne bo jesteśmy pie**olonymi j***nymi brudasami i matka całe j***ne życie za nas robiła dosłownie wszystko od zmywania naczyń po podcieranie brudnej dupy bla bla bla..