18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grzegorz Sowa o swojej walce z ZUSem

ASAKKU • 2013-03-23, 15:40
Trzymajmy kciuki za naszego (miejmy nadzieję) przyszłego bohatera narodowego!!!


capekpl1

2013-03-23, 15:47
Mam 19 lat za miesiąc matura.Po maturze idę na budowę i już postanowiłem, pierniczę ZUS i cała wypłata idzie na moją rękę.Odkładając po 500zł miesięcznie będzie szansa że będę milionerem i tym sk***ysyna z ZUS nie dam zarobić ani grosza.
A co z ubezpieczeniem? (KRUS)

kolborano

2013-03-23, 15:53
Krus to chyba dla rolników? a co do ZuS-u to stwierdzam że gdybym te pieniądze miał dla siebie nie ważne czy bym je oszczędził czy nie to poczułbym że jakoś żyje a tak ch*j mam i z tego ch*ja jeszcze musze oddać w kosmos pieniądze których nigdy więcej nie zobaczę. Tak samo US nas okrada ale to wiecie moi drodzy co im wolno to nie nam.

capekpl1

2013-03-23, 16:04
kolborano napisał/a:

Krus to chyba dla rolników?


Dokładnie tak. Tak się składa że ojciec ma bardzo małe gospodarstwo więc mnie "podepnie". :-D

dN...........N!

2013-03-23, 16:49
Sporo czytałem o tym kolesiu. Absolutnie go popieram. Powodzenia p. Grzegorzu :)

Nigh7mare

2013-03-23, 18:21
capekpl1 napisał/a:

Mam 19 lat za miesiąc matura.Po maturze idę na budowę i już postanowiłem, pierniczę ZUS i cała wypłata idzie na moją rękę.Odkładając po 500zł miesięcznie będzie szansa że będę milionerem i tym sk***ysyna z ZUS nie dam zarobić ani grosza.
A co z ubezpieczeniem? (KRUS)



Tylko problem jest taki, że większość Twoich oszczędności pochłonie inflacja. Nie mówiąc o nadciągającym Euro.

pijaczyna

2013-03-23, 18:29
Dobrze zrozumiałem? ZUS się zgodził na na rezygnację ze swoich "usług", a pan Grzegorz odwołał się od tej korzystnej dla siebie decyzji? Trochę sztuka dla sztuki.

Suka_Blyat

2013-03-23, 18:36
Mam cichą nadzieję, że to początek końca ZUSu

Pmr29

2013-03-23, 18:42
czekam na rozwój sytuacji

Foodman

2013-03-23, 18:46
Pracuje 3 lata w jedenej firmie - bylo pare podwyzek itp. Jak widze moja wyplate brutto to sie zastanawiam jak panstwo dyma caly nasz kraj pracujacy legalnie prosto w sam srodek dupy. Place za sluzbe zdrowia, oplacam zus ale place osobno jeszcze ubezpieczenie zdrowotne prywatne bo jezeli mam czekac na lekaza maks tydzien a nie pol roku to chetnie bym wzial spowrotem te pieniadze dla siebie. Mialem wypadek w pracy to jak zobaczylem przerwe na ostrym dyzuze (okolo 6 osob naraz poszlo sobie na kawe) to jeblem. Na dodatek place na emeryture "swoja" wiadomo ze idzie to dla innych ludzi i to nawet nie beda moje pieniadze, odzyskam jakas tam czesc z tego o ile nie zapie**ole sie na smierc zapie**alajac do konca zycia bo podnosza wiek emerytalny. Na dodatek oplacam sobie osobno OFE w firmie, i tak o to w ten piekny sposob place na panstwo w ch*j hajsu

a moj dlug publiczny wynosi okolo 20000 zl i jeszcze rosnie

za niedlguo tak wzrosna podatki ze pracujac bedziesz musial jeszcze doplacic.

a i odciagna nam podatek jak bedziesz dojezdzal autobusem do pracy a nie autem bo bedziesz mial generowany z tego przychod
Kraj kocham! Rzadu nienawidze...

androgenius

2013-03-23, 18:47
@2up

Początek końca był w momencie zastosowania zasad piramidy, ja mam nadzieję na finish tego końca wreszcie.

Shadow323

2013-03-23, 18:49
JESTEM ZA!!!! Jak najbardziej tak. Nie znamy naszych praw i przez to jesteśmy nieświadomi. Zróbmy tak wszyscy, przestańmy płacić. NIKT NIE BĘDZIE NAS ZMUSZAŁ DO ODDAWANIA NASZYCH CIĘŻKO ZAROBIONYCH PIENIĘDZY!!!!!!!


Oby się udało Panie Grzegorzu !!! :)

Su...........an

2013-03-23, 18:50
Mam pytanie do znawców, ktoś wcześniej próbował tego triku co pan Grzegorz? Albo czy to jest wykonalne? Jak capekpl1 też mam za miesiąc maturę, pewnie później będe szukał roboty żeby się na studiach utrzymać, i nie rozumiem działalności ZUSu, poza tym, że z tego 23% podatku tylko chyba 3-5% idzie na ubezpieczenie. I szczerze pie**ole emeryture, nie mam zamiaru do niej dożywać, a nawet jeśli, wolałbym odkładać pieniądze do pieprzonej skarpety niż oddawać pieniądze państwu. W tym wymiarze nie zamierzam być patriotą.

du...........s6

2013-03-23, 18:58
jebac zus, pnieniadze, ktore pobiera od zwyklego kowalskiego, to jest r*chanie go w dupe, bo gdyby kowalski odkladal te pieniadze i jeszcze efyktywnie je pomnazal np na obligacjach, na emeryturze zaznaczałby tylko miejsca na mapie świata, gdzie jeszcze nie był, a nie tak jak teraz emeryci licza sie z kazdym wydanym groszem, czesto nie maja na chleb, bo wykupili lekarstwa, albo odwrotnie i Panstwo nie robi z tym nic, a k***a chyba im najbardziej sie to nalezy, bo zrobili wiecej dla Polski, niz banda zlodzieji, ktora ma teraz wladze

Foodman

2013-03-23, 19:02
@up

zgadzam sie co do tych prawdziwych emerytow co nie maja na chleb a nie co mowia ze nie maja a na poczte przychodza i wysylaja na radio maryja bo to takie biedne ze prezes nie ma za co auta zalac