18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grupa Pro-Konopnych aktywistów z Göttingen ( Niemcy )

maciekmd • 2013-07-13, 16:05
Na początku czerwca grupa Pro-Konopnych aktywistów z Göttingen ( Niemcy ) posadziła kilka kilogramów nasion konopi na terenie całego miasta . Rośliny zaczęły już masowo wyrastać z ziemi , rosną wszędzie : parkach , polach , ogrodach . W Göttingen zrobiło się bardzo ekologiczne i zielono , ale nie wszyscy są zadowoleni , a w szczególności władze miasta. Jak donoszą aktywiści , akcja jest formą protestu przeciwko ciągłemu demonizowaniu konopi i wciąż niesprawdzającej się polityce narkotykowej Niemiec.


Link: http://www.spiegel.de/international/germany/pro-marijuana-protest-group-sows-cannabis-seeds-across-goettingen-a-910750.html

Temat znalazłem na facebook'u
:maryska:

BongMan

2013-07-13, 17:18
No i co z tego? I tak są niemcami.

wiesiors4

2013-07-13, 17:28
Od wąchania tej marihuany im się w głowach poprzewracało! Najgroźniejszy narkotyk dla ćpunów na tej planecie!
Ale czy marihuana jest z konopii.... chyba nie.... :roll:

RockyWood

2013-07-13, 18:29
niech jarają szwaby - będą mądrzejsi

Donaldek

2013-07-14, 19:39
Jadziem po sadzonki, u nas takie niemieckie sprzedadza sie jak volkswageny :krejzi:

Pawsik

2013-07-14, 19:47
Ja pie**ole, już nawet na sadisticu j***na konopna propaganda :evil:

siemien

2013-07-14, 19:50
Za każda tego typu akcję zawsze piwko ;)

abdul

2013-07-14, 20:07
demonizowanie konopi w niemczech. a to dobre

Captain's Burger

2013-07-14, 20:13
Pawsik napisał/a:

Ja pie**ole, już nawet na sadisticu j***na konopna propaganda :evil:


Ktoś Ci karze to jarać? Nie, więc masz bo widać że potrzebna:


Jak ktoś chce jarać, to niech jara. ch*j mnie to obchodzi, za przeproszeniem. Badania pokazują że maryśka jest mniej szkodliwa od alkoholu, a po zalegalizowaniu rząd miałby większą kontrolę nad tym. Dzisiaj dzieciakom łatwiej jest kupić pół gram palenia na osiedlu, niż piwo w monopolowym. Dlatego generalnie nie widać przeciw skazań do zalegalizowania.

Wręcz przeciwnie, bo cała ta dresiarska banda nierobów i cwaniaków, która sobie dorabia sprzedając to (i podpie**alając komuś by jarać za darmo, bo jakżeżby inaczej) straciła by dochody :spoko: . Nie wspominając już o "grubych rybach".

Może w szkołach też przestano by naciągać i przekłamywać informacje z działu botaniki, by "dostosować" się do panującego prawa..

Samudaripen

2013-07-14, 20:58
k***a moja rodzina tam mieszka :D !!! jada na byzuch !!! :krejzi:

Roxann

2013-07-14, 21:34
Hej Autorze tematu, ch*jowo stawiasz znaki interpunkcyjne!

berafito

2013-07-14, 22:40
swoją drogą w kazdym rybackim są do sprzedania konopie indyjskie - spory wór z pol kilo za jakies 10zlotych z tego co pamietam:) rosnie to wlasnie takie jak na tych zdjeciach, raczej sie tym nie upalicie ale po przesuszeniu smak ma dobry :P

a w hiszpani tak w ogole jakby ktos nie wiedizal to ziolo rosnie wszedzie i rolnicy mają to za chwasty na swoich polach :D