18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grubas wkurwiony na serwery D3

Sz.P.Szakal • 2012-05-15, 14:36
Eric Cartman :evil: kalectwo robi swoje

BongMan

2012-05-15, 15:01

Skąd wy się bierzecie? Kto chowa takich kretynów? Jak chodziłem do gimnazjum, w czasach kiedy gimnazjalista nie był synonimem idioty i patola, to nasz pan od polskiego, na pierwszej lekcji zadał pytanie:
- Potraficie mówić i pisać poprawnie?
Wszyscy oczywiście powiedzieli, że tak. Następnie wziął do tablicy tą, która najgłośniej krzyczała i kazał jej napisać wyraz "spoza". Napisała "z poza". Od tego czasu, codziennie na lekcje musieliśmy przynosić po jednej kartce tekstu literackiego przepisanego odręcznie. Tak zwane dyktando domowe. Przez trzy lata. Pomogło. Facet nauczył nas mówić i pisać poprawnie, z szacunkiem dla ojczystego języka. A teraz? Szkoły chowają jakichś j***nych analfabetów.

Sz.P.Szakal

2012-05-15, 15:25
Dzięki już poprawiam,
Cytat:

Skąd wy się bierzecie? Kto chowa takich kretynów? Jak chodziłem do gimnazjum, w czasach kiedy gimnazjalista nie był synonimem idioty i patola, to nasz pan od polskiego, na pierwszej lekcji zadał pytanie:
- Potraficie mówić i pisać poprawnie?
Wszyscy oczywiście powiedzieli, że tak. Następnie wziął do tablicy tą, która najgłośniej krzyczała i kazał jej napisać wyraz "spoza". Napisała "z poza". Od tego czasu, codziennie na lekcje musieliśmy przynosić po jednej kartce tekstu literackiego przepisanego odręcznie. Tak zwane dyktando domowe. Przez trzy lata. Pomogło. Facet nauczył nas mówić i pisać poprawnie, z szacunkiem dla ojczystego języka. A teraz? Szkoły chowają jakichś j***nych analfabetów.

Fajnie że ja do polskiej szkoły nie chodziłem przez ostatnie 10 lat, robię błędy ale staram się ich unikać żeby ludzie tacy jak ty nie musieli się bulwersować przed monitorem

~Velture

2012-05-15, 15:32
Czy on jest upośledzony czy poprostu tłuszcz mu zalał mózg?

Swoja drogą zmęczył się samym siedzeniem i krzyczeniem..... Chyba jedząc obiad dostaje zadyszki.

BongMan

2012-05-15, 15:33
Sz.P.Szakal napisał/a:

Fajnie że ja do polskiej szkoły nie chodziłem przez ostatnie 10 lat


W takim razie przepraszam i zwracam honor.

asdefo

2012-05-15, 16:02
Velture napisał/a:

Czy on jest upośledzony czy poprostu tłuszcz mu zalał mózg?


Żadne z powyższych - koleś często po prostu trolluje. Nawet jakiś kanał ma na yt, ale nie jestem sobie w stanie przypomnieć.

Widziałem kilka innych jego produkcji i przyznam szczerze, że chciałbym mieć chociaż połowę dystansu do siebie, który ma ten kolo.

MildSin

2012-05-15, 16:11
typowy amerykanin :)

Kriski

2012-05-15, 17:09
04:07 do końca , złem zawiało .

Mizantrop

2012-05-15, 19:57
Chyba język połknął ze złości

Re...........ms

2012-05-15, 20:30
ja byłem wczoraj na premierze i chciałem kupić D3 dla siebie, ale jak zobaczyłem ile bydła się zebrało nawet nie czekałem na otwarcie kas :P

i co i co i co?? hehe dzisiaj czytam jacy to ludzie wk***ieni bo stali 5h i zabrakło gier.. a ja mam wyj***ne.. kupię gierkę (bo podobno nigdzie na mieście nie jest dostępna) za tydzień, dwa lub trzy jak wyjdzie patch z poprawkami i będzie totalny luz :D

An...........kh

2012-05-15, 22:42
Gosc dobrze gada. polac mu!

MrElvisBlack

2012-05-15, 23:07
czy każdy grubas zawsze musi seplenić ?

Brokol

2012-05-16, 08:34
we are wizsiziszshizshzilffiisfizifizfzisfisfsifyy...... wyłączyłem :amused: