18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grubas wkurwiony na serwery D3

Sz.P.Szakal • 2012-05-15, 14:36
Eric Cartman :evil: kalectwo robi swoje

werther

2012-05-16, 10:37
Gościo ma siostrę:



I mamuśka na koniec:


Massdeath

2012-05-17, 15:52
Zrobiła sobie kolczyk w języku i spuchła ... lol

bossik21

2012-05-17, 16:01
Coś tak czuję, że na maturze ustnej z angielskiego będę miał egzaminatora tak wyraźnie mówiącego, ja pie**ole...

fejzez

2012-05-17, 16:04
k***a mać na każdym forum wszędzie te j***ne diablo 3, rzygam już tym gównem

Sunrise

2012-05-17, 16:29
Jak mozna sie zmeczyc 3minutowym przemowieniem ?

VanHelsingPL

2012-05-17, 16:32
Ja pie**ole ludzie... On robi tylko takie filmiki...


Pa...........an

2012-05-17, 16:34
A pamiętacie te czasy, gdy D3 dla każdego gracza oznaczało Doom 3 ? ;-)

grot

2012-05-17, 16:44
Pewnie wielu ludzi patrząc na niego pomyślało sobie: "moje życie wcale nie jest jeszcze takie złe" :amused:

Sn...........py

2012-05-17, 17:48
Ooo, Shure SRH 240, nie wiedziałem, że się tak dobrze trzymają ^^

Alfred_BonzoGaj

2012-05-17, 17:56
BongMan napisał/a:

Obrazek
Skąd wy się bierzecie? Kto chowa takich kretynów? Jak chodziłem do gimnazjum, w czasach kiedy gimnazjalista nie był synonimem idioty i patola, to nasz pan od polskiego, na pierwszej lekcji zadał pytanie:
- Potraficie mówić i pisać poprawnie?
Wszyscy oczywiście powiedzieli, że tak. Następnie wziął do tablicy tą, która najgłośniej krzyczała i kazał jej napisać wyraz "spoza". Napisała "z poza". Od tego czasu, codziennie na lekcje musieliśmy przynosić po jednej kartce tekstu literackiego przepisanego odręcznie. Tak zwane dyktando domowe. Przez trzy lata. Pomogło. Facet nauczył nas mówić i pisać poprawnie, z szacunkiem dla ojczystego języka. A teraz? Szkoły chowają jakichś j***nych analfabetów.



Chyba jednak nie bardzo Ci to wychodzi. Formy "tę" używamy w bierniku (np. tę kobietę), formy tą w narzędniku (np. tą kobietą). Czyli przekładając na Twój jezyk TĘ książkę możesz przeczytać. TĄ książką możesz dostał w głowę.

Jak już poprawiasz, to poprawiaj dobrze. I nie argumentuj formą potoczną, bo potocznie to można mówić, a nie pisać.

Pozdro

xqvz

2012-05-17, 18:21
Tę brodę to on ma chyba tylko po to, żeby było widać gdzie zaczyna się szyja.

moonmaker05

2012-05-17, 18:40
Moge poprosic o napisy moga byc po angielsku bo ni h*ja nie rozumiem co on belkocze :\

kapi145

2012-05-17, 19:58
BongMan napisał/a:

Obrazek
Skąd wy się bierzecie? Kto chowa takich kretynów? Jak chodziłem do gimnazjum, w czasach kiedy gimnazjalista nie był synonimem idioty i patola, to nasz pan od polskiego, na pierwszej lekcji zadał pytanie:
- Potraficie mówić i pisać poprawnie?
Wszyscy oczywiście powiedzieli, że tak. Następnie wziął do tablicy tą, która najgłośniej krzyczała i kazał jej napisać wyraz "spoza". Napisała "z poza". Od tego czasu, codziennie na lekcje musieliśmy przynosić po jednej kartce tekstu literackiego przepisanego odręcznie. Tak zwane dyktando domowe. Przez trzy lata. Pomogło. Facet nauczył nas mówić i pisać poprawnie, z szacunkiem dla ojczystego języka. A teraz? Szkoły chowają jakichś j***nych analfabetów.





A potem było BongMan, wstawaj do szkoły bo zaśpisz :samoboj:

Na macie pewnie dostawałeś 10 stron całek i innych ciulstw bo na 1 lekcji kolega z ławki nie potrafił poprawnie obliczyć delty :emo:

idymy

2012-05-17, 21:11
Koleś wygląda jak Porky Pig z kreskówki Disneya ale głoś ma jak Donald: