18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GROM

schranz21 • 2013-12-09, 21:49
:snajper2:
Grupa Reagowania Operacyjno Manewrowego


"Służba wojskowa jest nie tylko zawodem czy obowiązkiem.
Musi być także wewnętrznym nakazem sumienia, nakazem serca.”
Jan Paweł II

Pizkes

2013-12-10, 06:25
Elita elit. Prawdziwi wojownicy naszych czasów. Mam nadzieję, że kiedy przyjdzie już czas, aby spróbować swoich sił w rekrutacji, to okażę się godnym, aby wstąpić między nich.

Tomaszek666

2013-12-10, 09:22
co pewien czas na Sadolu zdarzają się tematy, które powodują u mnie odruch natychmiastowego zalogowania się celem dania browara... Gratuluję filmu, jakbym mógł wystawić kratkę browca-to bym tak uczynił...póki co - jedno pewne.

na chwałę naszej antyislamskiej tarczy :)

(szacunek za strzelanie do sylwetek w "arafatkach" :) )

Diux

2013-12-10, 09:33
jotpekos napisał/a:

było?



ch*j z tym że było... Mogę to oglądać codziennie... :D

P0J3B

2013-12-10, 10:08
"Obywatel Polski powinien miec swiadomosc tego, ze gdy znajdzie sie w przypadku zagrozenie swojego zycia jest w Polsce sila, ktora sie o niego upomni"
I ch*j w dupe wszystkim, ktorzy mowia ze Polscy zolnierze to zwykli najemnicy :dead:

solteck

2013-12-10, 11:03
P0J3B napisał/a:

"Obywatel Polski powinien miec swiadomosc tego, ze gdy znajdzie sie w przypadku zagrozenie swojego zycia jest w Polsce sila, ktora sie o niego upomni"
I ch*j w dupe wszystkim, ktorzy mowia ze Polscy zolnierze to zwykli najemnicy :dead:


gadać to każdy jeden potrafi, tylko robić nie ma komu

mroz

2013-12-10, 12:27
Znajomek z Gromu zaostał zabity w iraku. Pamiętamy Arti...

stormshadow

2013-12-10, 12:45


no to rzeczywiście nasze państwo posiada potężną siłę militarną

aldziaw

2013-12-10, 14:49
Kisiel w majtkach. Teraz to na ulicy częściej spotkasz pedała w rurkach, niż mężczyznę ;/


EdmundKemper

2013-12-10, 15:34
@SuszkiT Zarówno do FORMOZY jak i do GROM'u może trafić tylko osoba ze służb mundurowych, rezerwista lub zawodowy żołnierz więc o jakich cywilach piszesz?

k0stecky

2013-12-10, 16:47
Normalnie jak reklama nowego Medal of Honor.

delicatessen

2013-12-13, 13:58
Pierwszy tekst mnie powalił. Że dzięki nim mogę czuć się bezpieczny w każdym rejonie świata. Fajnie że ich mamy tyle tylko że ja nie odczuwam bezpieczeństwa. Przypomnijcie sobie moi drodzy dwa ostatnie przypadki porwań przez muslimów. Jeden z porwanych dziennikarz musiał sam uciec z niewoli a drugiemu dzińdzynierowi uj***li głowę. Ja wiem że to nie wina gromu ale tych co ich wysyłają ale już pierwsze zdanie to kłamstwo które bardzo łatwo obnażyć. Chyba ktoś tu jest podatny na propagandę. A tak na koniec, pie**olić Sikorskiego bo za kadencji tej k***y dzieje się taka ch*jnia.

tranzystor

2013-12-15, 19:00
Teraz w MONie zajmują się już tylko produkcją filmową na potrzeby propagandowe, bo przecież wojska nie ma, to nie ma czym dowodzić :-D