18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GROM

schranz21 • 2013-12-09, 21:49
:snajper2:
Grupa Reagowania Operacyjno Manewrowego


"Służba wojskowa jest nie tylko zawodem czy obowiązkiem.
Musi być także wewnętrznym nakazem sumienia, nakazem serca.”
Jan Paweł II

Qbas

2013-12-09, 23:19
Polska nie ma wielu rzeczy, z których możemy być dumni, ale nasze siły specjalne są jednymi z najlepszych.

Siła i Honor, siła i honor Gromiki

TomozTM87

2013-12-09, 23:35
Formoza nie jest ekipą "z łapanki" więc nie biadol jak nie znasz.

Dla chłopaków z GROMu szacun zawsze i wszędzie, bo szacunek to za mało.
Szacunek dla Romana Polko za to jakim jest człowiekiem. Miałem okazję go poznać przez przypadek i za to w jaki sposób się zachował i jakim jest człowiekiem, będę go bronił zawsze i wszędzie

I 100 ch** w dupe tym którzy odeszli i stali się kmiotami mafii.

solteck

2013-12-09, 23:36
niby tacy odważni tylko że dziennikarza w Syrii jakoś nie szukali

SkipiBoom

2013-12-09, 23:38
Na jedno zwróćcie uwagę. ILE oni odbyli akcji i to w małym przedziale czasowym. O ilu się słyszało w mediach? Ja o ani jednej. Szacunek dla nich.

Wolf3D

2013-12-09, 23:39
oozyxak0o napisał/a:


Wolisz być pod rządami Kaczyńskiego? :homer:



Oczywiscie ze Kaczyńskiego!!! A kogo? Palikota? JKM co sam nie wie co mówi? Tylko Kaczyński zgromadził wokół siebie Polaków. Trzeba byc totalnym ignorantem aby nadal wierzyć w pierdoły TVNu.

kendlicz

2013-12-09, 23:41
Dawniej pisaliście, że powinniśmy być dumni z Mameda... teraz piszecie, że to ciapak. Grom tutaj za niedługo też pewnie będzie mieszany z błotem.

deadkennedy

2013-12-09, 23:46
Wolf3D - I Kaczyńskiego, Hofmana, tego śmieszka Czarneckiego, Antoniego, Fotygę, Kruk, Melexa, Brudzińskiego.... Jasne, zamienił stryjek siekierke na kijek. Jeden ch*j.

samolot1993

2013-12-09, 23:48
Jak ich oglądam to mnie ciarki przechodzą. Zajebista jednostka. Elita polskiego i światowego wojska. Żołnierze wyselekcjonowani. Podziwiam tych którzy tam są.

avalanch

2013-12-09, 23:54
Przed nimi nawet SEALs chylą czoła ;)

Chill56

2013-12-09, 23:56
Jednostka wspaniała, (nieco zmodyfikowany) temat z battlefielda w tle - piwo.

klasz

2013-12-10, 00:04
Wolf3D napisał/a:



Oczywiscie ze Kaczyńskiego!!! A kogo? Palikota? JKM co sam nie wie co mówi? Tylko Kaczyński zgromadził wokół siebie Polaków. Trzeba byc totalnym ignorantem aby nadal wierzyć w pierdoły TVNu.



Idealny przykład polaczka co nasrają politycy to zjada z apetytem i mówi jeszcze proszę tylko mniej rzadkiego.

Tak dla wiadomości nie jestem za PO bo dla mnie to samo gówno tak samo jak wszystkie bo do polityki w Polsce nie idziesz coś zmieniać tylko nakraść dla siebie jak najwięcej przez 4lata. Jeśli wierzysz że któraś partia zmieni coś w tym kraju kiedyś jesteś totalnym debilem.

Jendor

2013-12-10, 00:42
moim zdaniem tylko idiota zagłosuje na partie obecnie rządzące w sejmie ....

SuszkiT

2013-12-10, 00:51
Jak najbardziej Tomoz zgadzam się z Tobą.
Pisząc "łapanka" miałem na myśli to, że przyjmują ludzi nie związanych ze służbami bezpieczeństwa - czytaj cywili. Ludzie którzy dostają się do GROM-u są jak wspomniałem wyżej już przeszkoleni i nauczeni myśleć taktycznie, co daje im wielką przewagę nad osobnikiem, który dostaje się do Formozy ponieważ potrafi przebiec 40 km i podnieść 100 kg (chociaż sam bym pewnie nie dał rady). Coś tam wiem, bo mój kierunek właśnie się tym zajmuje. Pozdrawiam

giboN31

2013-12-10, 04:33
Są naszą ostatnią deską ratunku, piwko dla chłopaków