18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grecy deportują imigrantów

Orissa • 2012-08-08, 11:31
Mieszkam w Grecji od tygodnia, całe szczęście w dość białym regionie, mamy tu tylko Albańczyków i trochę cygaństwa, ale oni się już względnie ucywilizowali. Dużo gorzej wygląda południe, zwłaszcza Ateny. To brama do Europy dla około 80% kolorowych imigrantów z Afryki i Azji Mniejszej. Władze nie są w stanie zliczyć ile dokładnie tego syfu napływa do kraju każdego roku, szacuje się że przybywa około 100 tysięcy imigrantów rocznie, a obecnie w kraju został 1 milion kolorowych (około 9% populacji kraju); reszta pruje dalej, na północ Europy (tak, cuda otwartych granic). Nawet jeżeli większość imigrantów jest w Grecji tylko przejazdem, to dalej jest to duży problem. Gospodarka nie wygląda ciekawie, bezrobocie wśród młodych jest dość spore, wielu pracodawców woli przyjąć kolorowego i zapłacić mu tyle co nic, niż pomóc młodym Grekom. Praca jest, ale tylko dorywcza, na miesiąc, góra 2, potem trzeba znowu się martwić. Niby są reformy, ale tysiące kolorowych wcale tego nie ułatwiają

Greckie MSW postanowiło zatrzymać napływ imigrantów, zaczynają od kontroli kolorowych którzy już są w kraju. Pierwszy sukces: 6 tysięcy złapanych w ciągu tygodnia, natychmiastowa deportacja 1600 z nich. I to tylko w Atenach, niedługo powinny zacząć się łapanki w Salonikach


Lewica oczywiście jest tym oburzona, ale do rządu weszło paru ludzi z Χρυσή Αυγή (pol. Złoty Świt, partia nacjonalistyczna). Generalnie mają coraz większe poparcie społeczne, zwłaszcza wśród ludzi poniżej 30 roku życia. Ruchy białej supremacji z całej Europy mają nadzieję że to właśnie od tego zacznie się oczyszczanie Europy z nielegalnych imigrantów, możliwe że w ogóle kolorowych

Galeria, filmik i trochę ciekawych komentarzy w źródłach

Źródło:
Daily Mail UK
StormFront.org

Pi...........is

2012-08-08, 19:14
Brawo Grecy! Wielki plus dla was.

pie**olić śmieszne prawa i przepisy a szczególnie Unijne.
Wypie**olić ich wszystkich, won do swojej speluny i tam niech walczą o swoje prawa a nie u nas w europie.

Asteroth

2012-08-08, 19:19
Wbrew pozorom, wcale nie musza Polacy dostac po dupie jak to jeden z przedmowcow powiedzial.
[Przydluga Dygresja]
Problemem wielu Polakow jest slabe integrowanie sie ze spoleczenstwem obcego kraju - sam zauwazylem presje "to gdzie sie tutaj spotykaja Polacy na polskie imprezy?" "Zaraz, to Ty z tymi miejscowymi pajacami sie szlajas zamiast ze swoimi?!"
Generalnie Polki (kobiety) integruja sie lepiej z miejscowymi, chociaz tak jak przykladowo moja kolezanka czesto spotykaja sie z szykanami ze strony polskich sasiadow na zasadzie ze
"ooo, Polaka nie chce a my jej takiego milego chlopaka podsunelismy, niewdzieczna szmata"
Kij tam, ze dziewczyna inteligentna, z wyzszym wyksztalceniem nastawiona na rozwijanie sie tutaj a ten wspanialy chlopak to po podstawowce zalewajacy sie w domu w trupa w wolnym czasie.
[Koniec PD]
Niemniej jest spora grupa Polakow, ktorzy nie maja problemu z tym ze maja paszport z orzelkiem i wcale sie tego nie wstydza, a bez wiekszych problemow integruja sie z miejscowymi - tacy sa czesto bardzo porzadani jako ta ludnosc naplywowa na ktora liczono - mialem nawet okazje poznac kilka takich osob na uczelnianych imprezach gdzie nagle okazywalo sie, ze tamten koles to tez Polak, a tamtego dziewczyna jest Polka.
Czemu ciemni sa problemem? bo w 99% sie nie integruja. Turasy siedza sobie tworzac swoje enklawy, czeczency to samo (nawiasem mowiac to chyba najgorsza dzicz jaka widzialem), muslimy trzymaja sie w swoich kupach pilnujac zeby nikt sie nie wylamal. Skoro tak chca zachowywac swoje obyczaje i prawa, to won tam skad ich zaraza przywlokla i tam siedziec. Wychodzisz na ulice, a tam tabuny samic arabskich w szmatach na ryjach - przypomina mi sie Buka z muminkow jak je widze.
Islam jest naturalnym wrogiem ludzkosci i kto tego nie widzi ten sam daje przyzwolenie na to, zeby za jakis czas jego corka bedzie musiala poslubic swojego gwalciciela albo zostanie ukamienowana.

grot

2012-08-08, 19:37
Pachnie mi to wojną.

Quietkiller

2012-08-08, 20:07
Akurat ja w Grecji mieszkam juz w ch*j lat i co do tematu tego syfu i brudasow to jestem za calkowitym wyj***niem ich wystarczy przejsc sie do centrum np Omonia gdzie jest ich w p*zdu i jeszcze wiecej wiekszosc to cpuny / zlodzieje / dilerzy a po zmroku wogole lepiej nie chodzic tamtymi drogami bo nie wiadomo co Cie spotka i skad brudas wyleci z nozem byla akcja tutaj jakis czas temu (3-4 miechy) wlasnie na placu Omonii w bialy dzien jak maz jechal zawiesc zone do szpitala bo rodzila dziecko z kamera w rece gdy stal przy samochodzie podbieglo 3 brudasow zaj***li mu 3 razy nozem (chyba w klatke piersiowa teraz to nie pamietam za bardzo) i zabrali mu kamere czyli na oczach zony uj***li jej meza za glupia kamere na Kipseli to juz wogole tragedia bo tam najwiecej tego scierwa siedzi od Pakistancow po albanczykow (Albance to tez nie taki dobry kraj..) moze i wiekszosc Polakow tutaj tez nie reprezentuje wszystkiego co najlepsze b chodza naj***ni i to i tamto ale jesli sie spytac greka co mysli o polakach to najpierw powie ze jestesmy dobzi w pracy i uczciwi a potem ze pijemy duzo a co do innych narodowosci to tak powinno sie wyjebac to cale scierwo co tu sie zbiera a co do tych deportacji teraz i lapania ich to trzeba powiedziec ze szybko o tym sobie przypomnieli teraz jak kraj jest w przyslowiowej dupie ale coz nie wazne ile ich zlapia zawsze beda nowi przyjezdzac i robic to samo.

Darkstorm

2012-08-08, 20:10
pierwszy post na sadolu, ale musiałem w końcu kilka słów napisać - mieszkam w Atenach już jakiś czas i przyznaję że jak nie było imigrantów z Azji (szczególnie Bangladesz/Pakistan) żyło się bezpieczniej. Polacy w Grecji często określają ich miałem "brudasów" i "pastowańców". Przyznaję - sam nieraz też tak ich określam - no ale jak mam się zachowywać spokojnie skoro jeden z nich na środku ulicy wyrwał komórkę mojej drugiej połówce a policjant na drugiej stronie ulicy (!) tylko odprowadził go wzrokiem popijając kawę lub gdy ekipa 4 brudasów włamała mi się do domu, okradła i zdewastowała całe mieszkanie. I co z tego że policja ich złapała niemal na gorącym uczynku jak przez kilka dni musiałem nocować po znajomych bo tak rozj***ne mieszkanie było. W pełni popieram deportację nielegalnych imigrantów. Ich kraje popadają w ruinę i próbują tą "kulturę" przenieść na europejski grunt.

A sami Grecy nie lepsi. Kompletne bezmózgi, nieroby i oszuści. Szczycą się że są potomkami starożytnych Greków, są twórcami kultury europejskiej a dymają swój kraj na każdy możliwy sposób. Unikanie płacenia podatków, bezsensowne wydawanie pieniędzy na wszystko. Odkąd pamiętam zawsze żyli na kredyt, teraz, gdy przyszedł czas spłaty należności żądają pomocy od UE bezczelnie wyciągając łapę po kolejne miliony euro sami bezczynnie siedząc na dupie.

Orissa

2012-08-08, 20:48
bogdanznosa napisał/a:

Autorze tematu, w Grecji jesteś dla jej mieszkańców takim samym śmieciem jak ci imigranci z Afryki. Zabierasz pracę młodym grekom i jesteś tylko pasożytem żerującym w ich kraju. Nazywasz ludzi syfem, a tak naprawdę ty również jesteś tym napływowym syfem.



Mam tu rodzinę, do pracy na razie nie idę, nie ciągnę kasy z zasiłku, ubezpieczenie mam opłacone w Polsce. Poduczę się bardziej języka to postaram się o robotę. O ile faceci brzydzą się fizyczną pracą tak ja nie mam z tym większego problemu, nie muszę gnić za biurkiem. Do tego szkolnictwo jest na tak niskim poziomie że od przyszłego roku mogę spokojnie wyuczyć się jakiegoś zawodu, choćby i elektryk, technika zawsze mnie kręciła :-)

@Darkstorm
Może taki urok południa, nie wiem. Mieszkam w okręgu przemysłowym, więc tu nie ma większych problemów z pracą i utrzymaniem. Ale ludzie nauczyli się już oszczędzać, przystopowali z kupowaniem czego popadnie, jedyne co dalej im zostało to imprezowanie na mieście. Nikt nie chce pracować na czarno ze względu na emerytury, za dużo starych się na tym przejechało. Nawet 15-latkowie pracujący dorywczo są legalnie zatrudnieni. Nawet kolorowi którzy tu żyją są już ucywilizowani, też normalnie pracują, nie wyróżniają się przestępczością. Gorzej z południem...

LICH0

2012-08-08, 20:50
Popierajcie dalej UE to i do nas przyjdą bo ile ANglia, Francja i Niemcy mogą tego pomieścić? Obecnie ~23% populacji Niemiec to araby..... a jak widać po USA im kolorowiej tym gorzej......

Quietkiller

2012-08-08, 20:55
Orissa przejedz sie do centrum aten tu dopiero jest hardcore :D Ucywilizowany murzyn ? Istnieje cos takiego wogole ?

Orissa

2012-08-08, 21:04
@Quietkiller

Wiem jak jest w Atenach, tam za nic nie chodziłabym sama po ulicach, brudasy potrafią okraść wszystko co tylko zobaczą. Wcale się nie dziwię że to właśnie tam zaczęli takie kontrole. Widziałam żebractwo i złodziejstwo w Salonikach, tam też strach samemu przechodzić przez niektóre dzielnice. Ale i tak to nie kolorowi są tam największym problemem, na północy łapie się w pierwszej kolejności ćpunów i dealerów, jak to im wychodzi to już inna sprawa xD

W Ptolemaidzie jest tylko kilku czarnych, a tak to sami Albańczycy, w miarę spokojni, chociaż i tak są przez wszystkich objeżdżani. I dobrze, nie ufam im parszywym mordom, dlatego chodzę tylko do białych lokali. Całe szczęście że nie ma tu meczetu i że na pewno żadnego nie postawią

Black Metal

2012-08-08, 21:21
kudlaty1125 napisał/a:

Imigrantów trzeba było od początku kontrolować, a nie robić takie cyrki. Jeśli nie ma pracy, żyje z zasiłku, to zwrócić go jego państwu.
Jeśli chodzi o ten cały złoty świt, to można w necie natknąć się na trochę materiałów, o tym kto jest ich ulubioną postacią w historii. Podpowiem że ma wąsik jak Chaplin i zaj***ł ok 6 000 000 Polaków. Np takie kilka cytatów z artykułu Michaloliakos (lidera tejże partii):
"Hitler for 1000 years"

Ich logo też coś przypomina, ciekawe co. Czarny niby "krzyż", otoczony białym kolorem, na czerwonym tle. Oczywiście dochodzi jeszcze do tego machanie łapkami, ale to przecież salut rzymski i to wcale, w ogóle, ni ch*ja nie ma nic wspólnego z adolfem hahaha.



Polacy zostali zaj***ni, bo się stawiali. Sądzisz że Hitler miał przejść obok polski, bacznie omijać granice i prowadzić wojnę? Proponował nam (a raczej wam) sojusz, lecz cóż, polaczki są masochistami, chcieli dostać po piździe i dostali.

Darkstorm

2012-08-08, 21:25
w Atenach na porządku dziennym jest spotkanie ćpuna który na ulicy siądzie i wstrzykuje sobie w żyłę... Ale z tym strachem przed spacerowaniem samemu to przesada. Na Panepistimio i Victorii skupiska ćpunów zostały rozbite przez policje, czarni - o dziwo są spokojni. Jak pisałem wyżej - problemem są Azjaci z Pakistanu i Bangladeszu. Ale od mniej więcej 2-3 miesięcy imigranci zaczynają się pilnować i jest spokój. Boją się deportacji, a wracać nie mają gdzie. Znajomy Arab z Syrii, u którego kupuje tytoń do fajki wodnej właśnie załatwia papiery dla rodziny - atak terrorystyczny na wioskę w Syrii pozbawił jego rodzinę dachu nad głową i czekają w obozie dla imigrantów na azyl w Grecji. Ale to sa wyjątki. Wiekszośc próbuje nocami przedostać się na łodziach od strony tureckiej i to właśnie ci imigranci stwarzają problemy. Bo jak ktoś jest tu legalnie - czarny, brązowy czy żółty - docenia to że dostał szansę i normalnie pracuje i żyje

Black Metal

2012-08-08, 21:29
...i normalnie jebie w dupę białe szmaty, takie jak Orissa. Współczuję rodowitym greczynkom [*]

Darkstorm

2012-08-08, 21:40
e tam.. mam wrażenie że Orissa za krótko jest w Grecji żeby jakieś poważniejsze wnioski wyciągać... nie trzeba od razu hejtować...

Kwejkii

2012-08-08, 22:06
@up
Jest za krótko i jak widać za głupia, żeby oceniać : D
Ci ludzie nie bez powodu uciekaja z własnych krajów.
Żyć w kraju gdzie jest wojna domowa, bieda oraz duże szanse na śmierć czy żyć w kraju gdzie jest tylko bieda ?

Pan_Doktur

2012-08-08, 22:25
Got napisał/a:

Deportacja nielegalnych imigrantów jak najbardziej. Ale "oczyszczenie Europy z kolorowych"... bez przesady. Jeśli jest wartościowym członkiem społeczeństwa, pracuje, płaci podatki etc. to co z tego jaki ma kolor skóry?




Miliard piw dla Ciebie, jestem "rasistą", ale na Twojej zasadzie.

Ktoś jest j***nym moresem - brudasem to do pieca, kto płaci podatki i pracuje jak ja, niech żyje w najlepsze