18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grand Theft Auto w pigułce część 4

iOskar • 2015-02-07, 12:05

NWC

2015-02-07, 20:20
Archon ma taki dziwny głos ale dobry do recenzji. GTA dobra seria, grałem w każdą część i nie żałuję, a co do 4 jestem jedną z nielicznych osób którym podobała się 4ka :) dobry miała klimat moim zdaniem i dodatek TBOGT też miał fajny klimat.

Avalanger

2015-02-07, 22:56
Tak naprawdę, przynajmniej do pewnego momentu, IV nie była zła. Miała jednakże kurewsko wysokie wymagania graficzne, które w chwili premiery przerastały możliwości 90% komentujących tu pachołków, tak więc stąd ten hejt.


Vice City zacząłem. Nie przeszedłem. klimat boski. Specjalnie kupiłem wersję sprowadzaną z UK.
Kiedyś może przejdę.

San Andre - grałem, przeszedłem. Klimat średni, ale grywalność OK.

IV - wymagania kosmos, gra taka sobie. Wprowadziła świeżość. Zupełnie nowy silnik graficzny. I to cenię.

V - Ta gra nie potrzebuje komentarza. Wiem, że nie każdy posiada konsolę i nie mógł jeszcze jej spiracić. Ale jest naprawdę niesamowita - i nie chodzi mi wyłącznie o dodatkowe możliwości w grze, tylko o samą fabułę, która jest tak dobra jak nigdy. Samą grę przechodziłem pół roku - jedna sprawa to fabuła, druga sprawa to tak fenomenalna grywalnośc, że trudno sobie odmówić przyjemności pościgów z psami, okroszoną strzelaniną gdzie popadnie.

W tym momencie naprawdę zazdroszczę posiadaczom PS4...

_Azazel

2015-02-07, 23:10
Gada jakby się zesrał

ellsworth

2015-02-08, 08:22
GTA było dobre do IV, która jest pierwszą częścią, której nigdy nie ukończyłem. Już na dość zaawansowanym etapie rozgrywki naszło mnie, że to jest wszystko strasznie wtórne i robi się nudne :-(

yeloneck

2015-02-08, 11:29
Velture napisał/a:

pie**olicie równo.

siadaliśmy z kumplami i pykaliśmy w gta pierwsze a potem gta Londyn i gta paryż a jak wyszło gta2 to w gta2.



Więc mówisz, że grałeś w gta paryż?

~Velture

2015-02-08, 17:10
yeloneck napisał/a:



Więc mówisz, że grałeś w gta paryż?



Był taki dodatek do gta bądź gta2 już dokładnie nie pamiętam.