18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

szefooo

2011-02-06, 11:46
Generalnie jako ateista muszę stwierdzić że na aniołka jak i na diabełka mam jednakowo wyj***ne więc nie wiem z czego ten czerwony sk***iel sie cieszy i czego ta ciota płacze.

YeeZooS

2011-02-06, 11:52
Jako deista, popieram szefooo

elGrand3

2011-02-06, 11:53
po to żeby takie guwno jak ty się pytało.
edit: to już nie ma prawa bytu bo użyszkodnik "guwno" usunął posta.


szefooo napisał/a:

Generalnie jako ateista muszę stwierdzić że na aniołka jak i na diabełka mam jednakowo wyj***ne więc nie wiem z czego ten czerwony sk***iel sie cieszy i czego ta ciota płacze.



jako ateista jestem zmuszony postawić ci piwko za dobrą odpowiedz.

mesiash

2011-02-06, 12:22
jako agnostyk muszę przyznać że strasznie pieprzycie państwo ateiści ;) bo że gość w białym i z długimi blond włosami to ciota, nie idzie się nie zgodzić, ale że czerwony to od razu sk***iel? no i oczywiście powstrzymajcie się od politycznego wydźwięku tego sformułowania

riodoro1

2011-02-06, 12:30
Jestem prorokiem, i za prawdę, za prawdę powiadam wam, napinka jest nieunikniona!

Issander

2011-02-06, 12:47
Ja też jestem prorokiem i wierzaj mi: przewiduję, że jak otworzysz słownik, nie znajdziesz tam tworu takiego jak "za prawdę", a przy okazji dowiesz się, że generalnie przed i nie stawia się przecinka.

Kobyle Caco

2011-02-06, 12:56
jako islamista powiem allah akbar

szefooo

2011-02-06, 13:20
mesiash napisał/a:

jako agnostyk muszę przyznać że strasznie pieprzycie państwo ateiści ;) bo że gość w białym i z długimi blond włosami to ciota, nie idzie się nie zgodzić, ale że czerwony to od razu sk***iel? no i oczywiście powstrzymajcie się od politycznego wydźwięku tego sformułowania



Sory no ale pojechałem własnymi skojarzeniami.
Tak samo jak na kranie widze czerwone to wiem że sie poparzę a jak niebieskie to wiem że będzie zimno.
Jak mi ktoś będzie wmawiał że odkręcając niebieskie się poparzę to coś mi tu nie gra nie?

Deat(c)hClaw

2011-02-06, 13:33
Koledzy 'ateisci', czemu tak bardzo spinacie sie, jak zobaczycie namalowanego diabelka, albo aniolka? Czemu tak bardzo nie odpowiada Wam to, ze ktos sobie w cos tam wierzy?

Zeby nie bylo - nie uwazam sie za katolika, chescijanina, muzulmanina, zyda, Kwanzy tez nie obchodze xD

Po prostu zadziwia mnie to zjawisko i chce poznac jego przyczyne. Chrzescijan jeszcze moge zrozumiec, muzulmanow moge zrozumiec, ze chca przekonac do swojego punktu widzenia innych - religia moze powodowac fanatyzm. Ale co kieruje Wami? Czemu tak rozpaczliwie chcecie przekonac wszystkich w kolko, ze w 'zabobony' nie wierzycie i cala reszta tez powinna? Modne to, czy jak?

meatball

2011-02-06, 13:40
Jako cyklista zadzwonię dzwonkiem 'dzyń dzyń'!

garłacz

2011-02-06, 13:42
Ale kto tu kogoś przekonuje? szefoo tylko mówi że ma jednakowo w dupie aniołka jak i diabełka...

Pan Fasola

2011-02-06, 13:44
Deat(c)hClaw napisał/a:

Koledzy 'ateisci', czemu tak bardzo spinacie sie, jak zobaczycie namalowanego diabelka, albo aniolka? Czemu tak bardzo nie odpowiada Wam to, ze ktos sobie w cos tam wierzy?

Zeby nie bylo - nie uwazam sie za katolika, chescijanina, islamiste, zyda, Kwanzy tez nie obchodze xD

Po prostu zadziwia mnie to zjawisko i chce poznac jego przyczyne. Chrzescijan jeszcze moge zrozumiec, islamistow moge zrozumiec, ze chca przekonac do swojego punktu widzenia innych - religia moze powodowac fanatyzm. Ale co kieruje Wami? Czemu tak rozpaczliwie chcecie przekonac wszystkich w kolko, ze w 'zabobony' nie wierzycie i cala reszta tez powinna? Modne to, czy jak?


Oglądałeś film "Fanatyk"?

Turek.

2011-02-06, 14:02
Jako moderator nic nie wniosę do całej dyskusji ale piwko i tak będzie :)

.:...........:.

2011-02-06, 14:08
Pan Fasola napisał/a:

Oglądałeś film "Fanatyk"?


Ja oglądałem. ;-) Golasy też tam są.