18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Deat(c)hClaw

2011-02-06, 14:13
garłacz napisał/a:

Ale kto tu kogoś przekonuje? szefoo tylko mówi że ma jednakowo w dupie aniołka jak i diabełka...



Ja jak widze srajacego psa, to nie staje obok, z transparentem: 'Generalnie, jako wlasciciel kota musze stwierdzic, ze na psa i jego gowno mam tak samo wyj***ne, wiec nie wiem po co ten sk***iel sra i gowno lezy na trawie'... Jak cos masz w dupie, to po co sie z tym obnosic?

Fanatyka nie ogladalem. Warto zobaczyc?

kratek71

2011-02-06, 14:35
sadyzm w czystej postaci :lodowka:

elGrand3

2011-02-06, 22:09
Tacy z nas agnostycy, ateiści i ch*j wie co że pewnie każdy z nas obchodzi boże narodzenie. (ja dla rodziny i prezentów rzecz jasna).

szefooo

2011-02-09, 11:32
Deat(c)hClaw napisał/a:



Ja jak widze srajacego psa, to nie staje obok, z transparentem: 'Generalnie, jako wlasciciel kota musze stwierdzic, ze na psa i jego gowno mam tak samo wyj***ne, wiec nie wiem po co ten sk***iel sra i gowno lezy na trawie'... Jak cos masz w dupie, to po co sie z tym obnosic?

Fanatyka nie ogladalem. Warto zobaczyc?


Czytasz same komentarze czy temat też obejrzałeś?
Gówno prawda ciemnota i zabobon - świadczy o tym że koleś jest niewierzący ale co tu sie nagle pojawia? Nie ja z transparentem tylko fanatyk który i tak pokaże aniołka i diabełka w które to postacie niewieżący i tak nie wieży . Więc jest to wciskanie nam na isłę waszej wiary. Ja nikomu deizmu i ateizmu nie wciskam na siłę. Wierzysz sobie to wierz. Ja nie wierze i gitara. Ja sie ciebie nie czepam dopuki ty sie nie czepiasz mnie. Proste?