18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Golf 2 VR6 Turbo GT40 1.3 bar

di...........94 • 2013-03-11, 20:25
Co tu dużo pisać Golf ładnie wygarniający :amused: nawet przy 3 kapcia rwie :kac:




dziaad

2013-03-12, 17:03
siwers3 nie napinaj się tak, bo ci żyłka jebnie. golf 2 jakikolwiek by nie był to i tak padaka i ch*j. pora z drzewa zejść.

konował

2013-03-12, 17:24
Co tak słabo sk***ysyny, dalej kłóćcie się :wali:

ja...........ze

2013-03-12, 18:30
siwers3 napisał/a:



No i co jeszcze?
Masz jeszcze jakiś oryginalniejszy tekst? Czy próbujesz być śmieszny?
Czy masz świadomość, że takimi tekstami robisz z Siebie j***nego gimbusa?
Volkswagen Golf 2 to bardzo dobre auto, i w porównaniu do wraków typu matiz, tico wypada bardzo dobrze.
Co Ty sobie myślisz, że będziesz obrażał VW bo w internecie się tego naczytałaś. Kretyn... po prostu człowieka k***ica bierze jak widzi takie ograniczone komentarze. Weź się człowieku czasem wysil, robisz z Siebie matoła k***a mać. Mimo, że ch*ja kogokolwiek w tym internecie obchodzisz to robisz sobie źle.

Trzymaj się! Pozdrowienia :)

PS. Sam napiszę do moda o ostrzeżenie dla mnie, bo się trochę zagalopowałem.


Nie przejmuj się :D większość tutaj jeszcze nawet kursu nie zaczęła na prawo jazdy. Mówią tak o autach, którymi nie mieli okazji jeździć nawet. Cóż poradzić :D

Truckerek

2013-03-12, 18:57
Cieki mnie tylko ile kasy trzeba włożyć aby taki motor wytrzymał turbodoładowanie.

Basterus

2013-03-12, 19:39
To i tak Golf...

gregory_1

2013-03-12, 23:15
Jest duzo lepszych aut niż VW gówno. Zaczawszy od passatow a konczac na golfach. Jesli sie jest głabem i nie ma swoich pogladow tylko slucha matolow ze do vw czesci nie produkuja bo po h*j jak sie nie psuja. Gdzie czlowiek nie pojdzie wszedzie golfy az SRAC SIE CHCE.

ps mam mitshubishi i sp***ALAJCIE Z TYM GOWNEM

ja...........ze

2013-03-12, 23:47
gregory_1 napisał/a:

ps mam mitshubishi i sp***ALAJCIE Z TYM GOWNEM


Gratuluję oryginalności. Jutro odbierzesz laur konsumenta roku 2013

Quarez

2013-03-13, 02:51
W średniej szkole jak ktoś miał Golfa III w TDI to szpan niesamowity był. Brylowały jeszcze Calibry i Civic "na V-TECU". Generalnie Golfy III to już wyżyłowane wozy i średnio widzę sens pakowania kasy w to. Ani to unikalne, ani ładne.

ssiwy

2013-03-13, 03:06
byaki napisał/a:

ch*j wie o co chodzi, czy on na hamowni jest czy się dziecko kierownicą bawi, ani licznika nie pokazał ani szyby. Co za gówno? Film instruktażowy jak zmieniać biegi do podłożonego głosu?



Kod:
http://speedy.sh/k3AX3/golf.bmp


sorry za taki link, ale nie mogę wgrać obrazka(ważącego po odchudzeniu 500kb), bo pokazuje mi, że obrazek musi mieć mniej niż 1Mb. Logika to podstawa.

siwers3 napisał/a:



No i co jeszcze?
Masz jeszcze jakiś oryginalniejszy tekst? Czy próbujesz być śmieszny?
Czy masz świadomość, że takimi tekstami robisz z Siebie j***nego gimbusa?
Volkswagen Golf 2 to bardzo dobre auto, i w porównaniu do wraków typu matiz, tico wypada bardzo dobrze.
Co Ty sobie myślisz, że będziesz obrażał VW bo w internecie się tego naczytałaś. Kretyn... po prostu człowieka k***ica bierze jak widzi takie ograniczone komentarze. Weź się człowieku czasem wysil, robisz z Siebie matoła k***a mać. Mimo, że ch*ja kogokolwiek w tym internecie obchodzisz to robisz sobie źle.

Trzymaj się! Pozdrowienia :)

PS. Sam napiszę do moda o ostrzeżenie dla mnie, bo się trochę zagalopowałem.



Jak porównasz gówno do matiza czy tico to też wypadnie na ich tle dobrze...
Każdy się napierdziela z golfów, bo zauważ, że 9 na 10 kierowców golfa to buraki...
Za filmik piwo poszło, bo fajnie to idzie ;)

di...........94

2013-03-13, 17:25

genghiskhan

2013-03-13, 20:55
siwers3 napisał/a:



No i co jeszcze?
Masz jeszcze jakiś oryginalniejszy tekst? Czy próbujesz być śmieszny?
Czy masz świadomość, że takimi tekstami robisz z Siebie j***nego gimbusa?
Volkswagen Golf 2 to bardzo dobre auto, i w porównaniu do wraków typu matiz, tico wypada bardzo dobrze.
Co Ty sobie myślisz, że będziesz obrażał VW bo w internecie się tego naczytałaś. Kretyn... po prostu człowieka k***ica bierze jak widzi takie ograniczone komentarze. Weź się człowieku czasem wysil, robisz z Siebie matoła k***a mać. Mimo, że ch*ja kogokolwiek w tym internecie obchodzisz to robisz sobie źle.

Trzymaj się! Pozdrowienia :)

PS. Sam napiszę do moda o ostrzeżenie dla mnie, bo się trochę zagalopowałem.


nie zapomnij iść się wyspowiadać :homer:

Truckerek napisał/a:

Cieki mnie tylko ile kasy trzeba włożyć aby taki motor wytrzymał turbodoładowanie.


kto powiedział, że wytrzymuje więcej niż przejazd z włączoną kamerką :lol:

Quarez napisał/a:

W średniej szkole jak ktoś miał Golfa III w TDI to szpan niesamowity był. Brylowały jeszcze Calibry i Civic "na V-TECU". Generalnie Golfy III to już wyżyłowane wozy i średnio widzę sens pakowania kasy w to. Ani to unikalne, ani ładne.


pewnie do zawodówki na wiosce się zapie**alało?