18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Golf 2 VR6 Turbo GT40 1.3 bar

di...........94 • 2013-03-11, 20:25
Co tu dużo pisać Golf ładnie wygarniający :amused: nawet przy 3 kapcia rwie :kac:




virdem

2013-03-12, 14:00
ja bym ruszal z 5-tki

Czary

2013-03-12, 14:04
radzioko77 napisał/a:

te trzymanie kierownicy mnie wk***ia



Tak możesz bardziej utrzymać auto w prostej linii przy takiej mocy. Dla przykładu inny filmik.





Swoją drogą ten dobrze pompuje :E


by...........ki

2013-03-12, 14:05
ch*j wie o co chodzi, czy on na hamowni jest czy się dziecko kierownicą bawi, ani licznika nie pokazał ani szyby. Co za gówno? Film instruktażowy jak zmieniać biegi do podłożonego głosu?

Jaca.natka

2013-03-12, 14:11
Po co tyle mocy skoro przy wdepnięciu gazu traci przyczepność ? Ani to nie jeździ, ani nie wygląda.. na ch*j takie auto ?

mazitbg

2013-03-12, 14:20
"Na ch*j takie auto?" Po to żeby k***a coś robić w swoim życiu to co cię interesuje i z pasją a nie siedzieć i biadolić że nieładne albo k***a niepotrzebne!!!

oozyxak0o

2013-03-12, 14:28
juz to widze na polskich drogach

rgx

2013-03-12, 14:36
kierownikmasarni napisał/a:

Gówno bo golf


wracaj do seicento sporting

genghiskhan

2013-03-12, 14:45
divx94 napisał/a:

[...] :amused: nawet przy 3 kapcia rwie :kac:
[...]


ŁAŁ, to ci dopiero wyczyn :lodowka:

rgx napisał/a:


wracaj do seicento sporting


wracaj na roraty

mazitbg napisał/a:

"Na ch*j takie auto?" Po to żeby k***a coś robić w swoim życiu to co cię interesuje i z pasją a nie siedzieć i biadolić że nieładne albo k***a niepotrzebne!!!


jeśli kogoś pasją jest motoryzacja to nie bawi sie w tuning wiejskich golfów - uwierz mi są lepsze dupowozy

WildGee

2013-03-12, 14:49
400 kucy, napęd na przód i cała zabawa polegająca na utrzymaniu kierownicy w ryzach aby auto nie wybrało sobie drzewa do kasacji... wow... cóż za fun! Marzę o przejażdżce autem które nie skręca po Nordshleife ;/

sauerps

2013-03-12, 15:04
genghiskhan napisał/a:


ŁAŁ, to ci dopiero wyczyn :lodowka:


wracaj na roraty


jeśli kogoś pasją jest motoryzacja to nie bawi sie w tuning wiejskich golfów - uwierz mi są lepsze dupowozy

pie**olony mądruś.. nie zesraj się od tego zadzierania swojego przemądrzałego łba

adamsok

2013-03-12, 15:09
Na polskiej scenie tuningowej jest bardzo dużo golfów MKI MKII no i MKIII z VR6 turbo/kompresorem. Z pewnością zabawa przednia musi być :) Moim zdaniem powyżej 300km na ośkę to już bezsens, ale są tez projekty 4x4 - to jest dopiero petarda!

O tym że VR6 to jednostka kultowa nie będę nawet wspominał :)

WolferZmc

2013-03-12, 15:29
Co jak co ale golf II (a w VR6 to juz wgl) to dobra fura i nie ma co hejtowac

ale to sadol wiec i tak poleca :amused:

sz...........bu

2013-03-12, 15:33
@ Czary i pewnie mi powiesz że profesjonaliści też tak trzymają.
wracaj k***a na symulator.

siwers3

2013-03-12, 16:39
BornToBeGenius napisał/a:

to i tak golf.



No i co jeszcze?
Masz jeszcze jakiś oryginalniejszy tekst? Czy próbujesz być śmieszny?
Czy masz świadomość, że takimi tekstami robisz z Siebie j***nego gimbusa?
Volkswagen Golf 2 to bardzo dobre auto, i w porównaniu do wraków typu matiz, tico wypada bardzo dobrze.
Co Ty sobie myślisz, że będziesz obrażał VW bo w internecie się tego naczytałaś. Kretyn... po prostu człowieka k***ica bierze jak widzi takie ograniczone komentarze. Weź się człowieku czasem wysil, robisz z Siebie matoła k***a mać. Mimo, że ch*ja kogokolwiek w tym internecie obchodzisz to robisz sobie źle.

Trzymaj się! Pozdrowienia :)

PS. Sam napiszę do moda o ostrzeżenie dla mnie, bo się trochę zagalopowałem.