18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Godność polaka

Al...........go • 2017-07-22, 10:22
Za ile można kupić honor, wolność i godność polaka?



Za 500 złotych.

Wiewór

2017-07-22, 14:29
Velture napisał/a:

Kto z was jest świadomy tego, że w tym roku nie ma dziury budżetowej? Pierwszy raz od blisko 30 lat.
Jest nawet nadwyżka 5mld.

Dziękuję, dobranoc.


Bo tak powiedział Morawiecki złotousty miszcz excela i kreatywnej księgowości?
Skoro jest nadwyżka to czemu nie dają tej kasy na 500+ tylko uściślają kryteria otrzymywania aby mniej ludzi dostało?
Po co radzwił zamyka szpitale zamiast dotować obecne?
Po co pomysł na podwyżkę paliwa?
Po co podwyżka ceny wody o 20%?
Po co podatek od handlu i banków?

Gdzie jest te 5 mld? Niech je dadzą na rozwój państwa! Na drogi, na wojsko, na policję, na służbę zdrowia, na oświatę. No chyba, że ich po prostu nie ma...

Ceniłem Twoje komentarze bo zawsze były śmiesznie i inteligentne. Nagle okazuje się, że jesteś zwykłym głąbem, który wierzy w propagandę reżimową :(

W............R.

2017-07-22, 14:52
Czy mogę prosić administrację o zablokowanie użytkownika AleDlaczego na podstawie przepisów regulaminu?

Czy też może administracja to popierdółki a nie prawdziwi faceci?

antekolek

2017-07-22, 14:52
Usłyszałes od mamy.....? biedny jedynaku .

Arles.

2017-07-22, 15:04
Tak połowa narodu, frekwencja 50.92%, głosów na pis 37.58%. Nie zmienia to faktu że kawał ludu wybrało partię która ma rządzić krajem bo obiecano im miesięcznie socjal w wysokości dniówki sąsiada za odry z pieniędzy podatników (nie mówmy o sporej części wyborców pisu "podatnicy", bo większość rycerzy pisu nigdy się pracą nie skalała i nie skala). Poza tym nikt na świecie już poważnie polski nie bierze, ze względu na maniane którą odpie**alają ludzie którzy powinni świecić klasą i przykładem, obie strony świętej wojny. Miesięcznice i kontrmiesięcznice, ciągłe kłótnie i publiczne wyzwiska, promowanie różnych typów patologii. No ale poland strong, lider europy i w ogóle tarcza antyciapakowa (jakby na dłuższą metę ktoś dawał j***nie o to czy polacy chcą imigrantów czy nie)

support3

2017-07-22, 15:32
@khalifa - nowy obrazek z centrali dostałeś? Za wklejenie go do posta dostajesz dodatkową kasę?

Ma...........ke

2017-07-22, 16:05
W.S.N.R. napisał/a:

Czy mogę prosić administrację o zablokowanie użytkownika AleDlaczego na podstawie przepisów regulaminu?

Czy też może administracja to popierdółki a nie prawdziwi faceci?



Zadi_ napisał/a:

@up to Petru, beznadziejny przypadek.
Ciebie autorze tematu tak tylko informuję, że pisze się "Polaka".
A że 500+ pchnęło gospodarkę do przodu, to co tam, ważne, żeby doj***ć elektoratowi Prawa i Sprawiedliwości.


Velture napisał/a:

Kto z was jest świadomy tego, że w tym roku nie ma dziury budżetowej? Pierwszy raz od blisko 30 lat.
Jest nawet nadwyżka 5mld.

Dziękuję, dobranoc.


Ludzie niskiej inteligencji, im więcej pieniędzy ma państwo tym mniej mają płatnicy podatków. Jeżeli państwo ogłasza, że żniwa z podatków są aż nadto, to nie sugerują że obniżą podatki, albo że nie będzie deficytu, będzie! Chcą nam przez to napluć w twarz i powiedzieć deszcz pada.
Rządzą nieustannie od 27 socjaliści, oni nigdy nie zrozumieją ekonomi bo doradcy, mają zadanie nie uzyskać balans w państwie i doprowadzić do dobrobytu tylko do sp***olenia.

tycho

2017-07-22, 16:19
Velture napisał/a:

Kto z was jest świadomy tego, że w tym roku nie ma dziury budżetowej? Pierwszy raz od blisko 30 lat.
Jest nawet nadwyżka 5mld.

Dziękuję, dobranoc.


Ja pie**ole aż mi się słabo zrobiło. Widzę, że jesteś głupszy niż myślałem i telewizyjna propaganda sukcesu PIS rodem z PRL działa na twój mały rozumek książkowo. Dla równowagi dodam tylko, że PO uważam za dokładnie to samo ścierwo. Załączam film instruktażowy dla ciebie.

Krak

2017-07-22, 17:54
AleDlaczego napisał/a:

Za ile można kupić honor, wolność i godność polaka?
Za 500 złotych.



A laskę za ile zrobisz?

Dżizas_kurde

2017-07-22, 17:56
Cytat:


Za ile można kupić honor, wolność i godność polaka?
Za 500 złotych.


Za 500€ jeśli chodzi o ścisłość... tygodniowo....
Za te pieniądze ludzie walą drzwiami i oknami za granicę na zachód....
Tymczasem w Polsce... da się zarobić identyczne pieniądze.. przy dużo mniejszych wydatkach i mniejszym "wysiłku"

Al...........go

2017-07-22, 18:37
Dżizas_kurde napisał/a:


Za 500€ jeśli chodzi o ścisłość... tygodniowo....
Za te pieniądze ludzie walą drzwiami i oknami za granicę na zachód....
Tymczasem w Polsce... da się zarobić identyczne pieniądze.. przy dużo mniejszych wydatkach i mniejszym "wysiłku"



Identyczne pieniądze przy niższych kosztach utrzymania w ludzkich warunkach.

andrewerty

2017-07-22, 22:34
Cytat:


Anne Sanders, niemiecka ekspert prawna pracująca dla Rady Europy, przyznaje wprost: Proponowany przez PiS sposób powoływania sędziów Sądu Najwyższego jest taki sam, jak w Niemczech. Dlaczego zatem w Polsce można z tego powodu robić aferę, a w Niemczech nie? 


Jak to mówili za gówniaka:
co wolno wojewodzie, to nie tobie, smrodzie...
:roll:

lklbl

2017-07-22, 22:48
tak samo jak z tą p*zdą laola znajdę i na harda. Myślicie p*zdy, że anonimowi jesteście w internecie ?

Archeolog

2017-07-22, 22:50
muszkin89 napisał/a:

Jestem ciekawy czy jakby PO było u wladzy i zamiast 500 plus mielibyśmy w Polsce imigrantów na utrzymaniu, to też by byla taka gówno burza, że kasa z podatków idzie na utrzymanie patoli. Wtedy pewnie nikt by nie zauważył gdzie idą pieniążki. W emiratach niemieckich czy w anglii ludzie też tak jadą na państwo za to że socjal daje?



Ja pie**olę, następny...


trier

2017-07-22, 22:56
@up No ja się ciesze, że nie ma uchodźców. Przyjmij sobie paru byczków do domu i przestań płakać.