18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Godność polaka

Al...........go • 2017-07-22, 10:22
Za ile można kupić honor, wolność i godność polaka?



Za 500 złotych.

sumka

2017-07-22, 23:12
Zadi_ napisał/a:

A że 500+ pchnęło gospodarkę do przodu

Jestem pewien że za 3-4 lata dostaniemy za to nobla z ekonomii w końcu to perpetum mobile rozdajesz 500 a zarabiasz 1000. Jak byś chciał trochę sam rozdać i spróbować rozwinąć swoją własną domową gospodarkę podam ci mój nr konta do przelewu.

BrianGriffin

2017-07-22, 23:47
NBP przelało 8 miliardów, a katole krzyczą o 5 mld nadwyżki :lol:

petru23

2017-07-23, 00:17
józekdeluxe napisał/a:



Czyli za więcej niż 500 to wszystko w porządku?

Obrazek



a gdzieś wyczytał/zobaczył że ja za KODem czy innym PO? Od kiedy jak coś nie jest czarne to musi być białe?

A co do poprzedniego postu i błędów w nim to sprawdźcie sobie moje wcześniejsze wpisy i ilość byków zamiast od razu ubliżać. Bo wyraziłem swoje zdanie.
Słoik wam w dupę

kosmerf

2017-07-23, 02:05
[quote="Archeolog"]

Ja pie**olę, następny...

Obrazek[/quote

Archeolog - czytaj debilu ze zrozumieniem. Nie napisałem, że najważniejsze, że jest 500 + ani nie, że najważniejsze że nie ma uchodźców/imigrantów tylko czy gdyby sytuacja się odwróciła byłby taki sam ból dupy (jaki ty masz w tej chwili).

modoc

2017-07-23, 07:20
Wolę pis i nie dla 500 plus ale właśnie za to, że nie ściągneli inmigrantów. Lewackie ścierwa chcą nam zrobić kolejny majdan bo nie pasuje im obecna władza. I za kasę sorosa chcą wywołać zamieszki.

jehehej

2017-07-23, 14:23
czy ja jestem jedynym na tej szanownej stronie, któremu zarówno opcje z prawa jak i lewa w Polskim sejmie nie odpowiadają?

Al...........go

2017-07-23, 14:50
jehehej napisał/a:

czy ja jestem jedynym na tej szanownej stronie, któremu zarówno opcje z prawa jak i lewa w Polskim sejmie nie odpowiadają?



W polsce nie ma ugrupowań lewa/prawa. Wszystkie są lewe.

KrólikBugs

2017-07-23, 15:41
Debile z PiSu ja bym chciał wam przypomnieć, że ci uchodźcy i tak by wyparowali z tego kraju po miesiącu (bo nie rozdajemy kasy). PiS jedyne co zrobił to symbolicznie się nie zgodził. 500+ i wzrost PKB? Wolne żarty, polecam Profesora Gwiazdowskiego do przesłuchania. Według was jak się zabierze jednemu i da drugiemu i ten za to coś kupi, to wynikiem tego jest wzrost gospodarczy? A wiecie, że gdyby nie zabrano tych pieniędzy to one i tak były by wydane? Lot naprawili dlatego by szybciej stąd sp***alać. Skąd tu tyle syfu Pisiorskiego na sadolu, idźcie na kwejka czy inny syf. A poza tym myślę, że wszystkich z PO i PiS do worka i do lasu.

golip

2017-07-24, 21:34
Nie za 500zł tylko za 500 zł miesięcznie! Ludzie, przecież socjal nie jest niczym niezwykłym. W każdym kraju na zachodzie obywatele dostają pieniądze na dzieci. Dlaczego? Bo dzieci są dobrem narodu! Nawet te z rodzin patologicznych bo ktoś w końcu musi śmieci wywozić, zamiatać ulice czy wywozić szambo. Debilem jest ten co myśli, że liczą sie tylko ci wykształceni. Gdyby każdy był wykształcony to kto by kible czyścił? Już teraz jest problem bo każdy średnio rozwinięty zjeb chce magistra. Prawda jest taka, że jedynie rząd PIS dał cokolwiek obywatelom, tym zwykłym szarakom.

Dodatkiem jest to, że wziął się za k***y robiące wałki na vacie a to akurat wpływa korzystnie na moją uczciwie działająca firmę.

TWradek

2017-07-24, 23:50
Arles. napisał/a:

Tak połowa narodu, frekwencja 50.92%, głosów na pis 37.58%. Nie zmienia to faktu że kawał ludu wybrało partię która ma rządzić krajem bo obiecano im miesięcznie socjal w wysokości dniówki sąsiada za odry z pieniędzy podatników (nie mówmy o sporej części wyborców pisu "podatnicy", bo większość rycerzy pisu nigdy się pracą nie skalała i nie skala). Poza tym nikt na świecie już poważnie polski nie bierze, ze względu na maniane którą odpie**alają ludzie którzy powinni świecić klasą i przykładem, obie strony świętej wojny. Miesięcznice i kontrmiesięcznice, ciągłe kłótnie i publiczne wyzwiska, promowanie różnych typów patologii. No ale poland strong, lider europy i w ogóle tarcza antyciapakowa (jakby na dłuższą metę ktoś dawał j***nie o to czy polacy chcą imigrantów czy nie)



Tak się gimbusie skłąda, żę PiS w osatatnich wyborach wygrało w każdej grupie czy to wiekowej, czy to z wyższym wykształceniem czy też z najwioększym portfelem. I takie info podałą nawet twoja ulubiona stacja TWN

Al...........go

2017-07-25, 08:20
golip napisał/a:

Nie za 500zł tylko za 500 zł miesięcznie! Ludzie, przecież socjal nie jest niczym niezwykłym. W każdym kraju na zachodzie obywatele dostają pieniądze na dzieci. Dlaczego? Bo dzieci są dobrem narodu! Nawet te z rodzin patologicznych bo ktoś w końcu musi śmieci wywozić, zamiatać ulice czy wywozić szambo. Debilem jest ten co myśli, że liczą sie tylko ci wykształceni. Gdyby każdy był wykształcony to kto by kible czyścił? Już teraz jest problem bo każdy średnio rozwinięty zjeb chce magistra. Prawda jest taka, że jedynie rząd PIS dał cokolwiek obywatelom, tym zwykłym szarakom.

Dodatkiem jest to, że wziął się za k***y robiące wałki na vacie a to akurat wpływa korzystnie na moją uczciwie działająca firmę.



Widzę twardy elektorat. A na rydzyka już przelałeś w tym miesiącu i kolbę proboszczowi oj***łeś?

Rappar

2017-07-25, 11:02
AleDlaczego napisał/a:



Widzę twardy elektorat. A na rydzyka już przelałeś w tym miesiącu i kolbę proboszczowi oj***łeś?


O widzę kolega z tej oświeconej części społeczeństwa wykazującej się tolerancję i wysoką kulturą osobistą.

sa...........os

2017-07-25, 14:10
modoc napisał/a:

Wolę pis i nie dla 500 plus ale właśnie za to, że nie ściągneli inmigrantów. Lewackie ścierwa chcą nam zrobić kolejny majdan bo nie pasuje im obecna władza. I za kasę sorosa chcą wywołać zamieszki.



Strach to wciąż rewelacyjna metoda trzymania ludzi za mordy. Nawet paranoidalny. Tutaj straszenie przed zalewem imigrantów, którzy po prostu marzą o tym, żeby się osiedlić w takim kraju jak Polska i zarobić pierwszy milion na sprzedaży kebabu.
Widzę już jak naciągają całymi rodzinami, by zapie**alać za mniej, niż na zachodzie dostaną za siedzenie na dupie.
ch*j tam z gospodarką, j***ć przyszłe pokolenia. Ale nie przyjdo Muzułmany i się nie wysadzoo!
Poza tym sprawdź sobie co oznacza określenie "lewackie", bo w waszych gimnazjach źle was edukują. Lewica = socjalizm = PiS.
k***a, nawet w mediach utrwalają ten mit, że PiS reprezentuje interesy prawicy... No chyba że dla kogoś 'Prawica' to po prostu nie mniej i nie więcej jak całowanie w dupę watykańskich okupantów, to wtedy faktycznie stoję po przeciwnej stronie.

Największe poparcie społeczne zawsze mają jednak te partie, które umieją skutecznie manipulować emocjami (tamci z opozycji to złodzieje, okradajo was!), strachem (przyjdo muslimy i sie wysadzo, jeśli wybierzecie tamtych) i oczywiście rozdawnictwem (500 zł dla Was, z kieszeni tych wszystkich ch*jów, którzy się dorobili).
A jakimiś wykresami, inflacjami, ekonomią i innymi trudnymi słowami, to się tylko inteligencja (czyli komuna) zajmuje! Yeaah... :lodowka:

golip

2017-07-25, 20:11
Cytat:

Widzę twardy elektorat. A na rydzyka już przelałeś w tym miesiącu i kolbę proboszczowi oj***łeś?



Absolutnie nie. Sam z 500+ nie korzystam bo mam jedno dziecko i zarabiam na tyle żeby sie nie załapać. Ale w pełni to popieram bo sam dorbiłem się potomka jak miałem 21 lat i gdybym wtedy dostał 500 zł miesięcznie to bym nie musiał zapie**alać po 16h na dwa etaty.