18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głuptas

Mostu • 2015-01-10, 17:27
>19 lat
>praca w ch*jowym sklepie z ubraniami
>7/10 współpracowniczka do mnie zarywa
>nie wiem jak sobie z tym radzić
>przekonuję sam siebie, że nie ma opcji żebym jej się podobał
>musi coś knuć
>chcę temu zaprzestać
>kłamię. mówię jej że jestem gejem
>przestaje do mnie zarywać
>dzień czy dwa spokoju
>współpracownik zaczyna do mnie zarywać
>ja pie**olę, ta szmata mu powiedziała
>nie przyznaję się
>mijają 2 miesiące
>on nadal myśli, że ze sobą chodzimy
>głuptas z niego, wkłada ku*asa w heteroseksualnego mężczyznę

ginx2666

2015-01-10, 19:22
Greentext nie działa na sadolu. Sadol to Katolicki portal i nie wolno na nim przeklinać, obrażać innych i wrzucać treści dla dorosłych.

Revasion

2015-01-10, 20:30
Styl pisania zaj***ny z jebzdzidy.
Porada:
To nie jbzd takiego tu nie wrzucaj. Bo skończysz na hardzie. Ewentualnie w klatce na kraby.

petru23

2015-01-10, 20:46
BongMan napisał/a:

Za ten kretyński styl pisania, rodem z gimnazjum specjalnego, wyrok może być tylko jeden - dożywocie w sucharach.



tudzież karny słoik w dupsko ;)

Miziou

2015-01-10, 21:17
nie chyba, a na pewno z 4chana - wk***ia mnie ta moda na tłumaczenia smsów, historyjek, FML i tym podobnych na polski - uczcie się języków do ch*ja wafla, w tłumaczeniach (przekładach, jak któś bardziej obcykany) się traci multum śmiechowego 'kontentu'!

kapfryd

2015-01-10, 21:17
Ktoś przetłumaczył starą pastę z forczana zapominając że tutaj ">" nie zmienia koloru postów, brawo dla tłumacza.

Kuribal

2015-01-10, 21:19
Revasion napisał/a:

Styl pisania zaj***ny z jebzdzidy.


Jebzdzidy?
Newfag
:ja_pie**ole:

Drakalen

2015-01-10, 22:05
@kapfryd
Tu nie chodzi o tłumacza, tylko o taki nowy gimbusiarski trend. Piszą tak teraz na Facebook'u i takich tam.

le...........ce

2015-01-10, 22:34
Revasion napisał/a:

Styl pisania zaj***ny z jebzdzidy.
Porada:
To nie jbzd takiego tu nie wrzucaj. Bo skończysz na hardzie. Ewentualnie w klatce na kraby.


Styl pisania używany, zanim to twoje JebzPenisa w ogóle było w planach.
Pozdro newfagu

Przemas86

2015-01-10, 22:37
k***a no nie mogę, nawet do stylu pisania >greentextem się tu dopie**olą łowcy krabów nieudolni. Jak filmik - coś z wymową nie tak, jak tekst - to że błąd k***a lub styl nie odpowiada. Sadystyczne to jest k***a czytanie tych waszych komentarzy i zachowanie zimnej krwi.

le...........ce

2015-01-10, 22:47
fishyyy napisał/a:

k***a no nie mogę, nawet do stylu pisania >greentextem się tu dopie**olą łowcy krabów nieudolni. Jak filmik - coś z wymową nie tak, jak tekst - to że błąd k***a lub styl nie odpowiada. Sadystyczne to jest k***a czytanie tych waszych komentarzy i zachowanie zimnej krwi.


Dokładnie xD
Elita internetu www.sadystyk.pl 2015 :amused:

zetixel

2015-01-10, 23:16
" ... więc całowaliśmy się cały wiczór, potem seks. rano śniadanie do łóżka i wspólny spacer. tak sobie idziemy w parku a ten pedał mnie za rękę łapie ... "
pisanie w takim stylu jest wam pasuje? :)

matumi

2015-01-11, 00:25
widzę, że dawno maili nie pisaliście...

Casperiously

2015-01-11, 01:35
Ja jebie, tak się piszę na 4chanie. Łatwiej ogarnąć takie zdania i myśli, szybciej się czyta i 3/4 sadola nie dopie**oli się do interpunkcji ;_: