18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głupie puzzle nie takie głupie.

imbryg • 2012-10-30, 18:53
szach mat ateiści :D

Loaloa

2012-10-30, 20:57
Widać, że po zmianie sposobu układania elementy wchodzą "na wcisk", zarówno ten największy, jak i dwa ostatnie. Po powrocie do pierwotnego ułożenia wszystkie elementy pasują praktycznie bz użycia siły. Układanka wykonana jest z jakiejś pianki, którą można o ten milimetr czy dwa ścsnąć, gdyby klocki i ramka były np. drewniane juz sztuczka by nie wyszła.

kulwon przez f

2012-10-30, 20:58
pod bajką o kopciuszku też będziecie się żalic jak was księża w dupę r*chają, przygłupy?

tofur

2012-10-30, 21:08
było już kiedyś coś podobnego. Pokrótce to jest tak, że jest dziura między tym trójkątem na górze i elementami niżej. Ta sama zasada:

http://www.jimloy.com/puzz/missing.htm

prościej się nie da :)

DariuszX

2012-10-30, 21:09
Popatrzcie na szpary pomiędzy krawędziami tej ramki przed i po ułożeniu.

paczfiko

2012-10-30, 21:20
można też wziąć - nożyczki
- żyletkę
i pociąć to w p*zdu
e-dżojnt

Carol

2012-10-30, 21:27
masseter napisał/a:

Szach-mat ateiści ? dlaczego? Jezus to ułożył na 3 sposoby w Nowym Testamencie ?


Chodzi o to, że nie wszystko jest takie proste jak się wydaje. Nie da się wszystkiego wyjaśnić w sposób oczywisty, tak jak tutaj. Niby pole wszystkich elementów się nie zmienia i pole powierzchni ramy wewnątrz, a jednak elementy po innym ułożeniu nie pokrywają całości. Kapujecie już moje drogie cymbały?

indrikoterium

2012-10-30, 21:27
w 1 ułożeniu wyraźnie widać, że wyjmowanie kawałków nie sprawia problemów, w 2 natomiast włożenie i wyciągnięcie jak najbardziej. a więc puste pole w 2 ułożeniu powoduję, że kawałki są ułożone ciaśniej niż w 1.

Åmmol

2012-10-30, 21:51
Carol napisał/a:

Chodzi o to, że nie wszystko jest takie proste jak się wydaje. Nie da się wszystkiego wyjaśnić w sposób oczywisty, tak jak tutaj. Niby pole wszystkich elementów się nie zmienia i pole powierzchni ramy wewnątrz, a jednak elementy po innym ułożeniu nie pokrywają całości. Kapujecie już moje drogie cymba



Muszę cię zmartwić, ale to jak najbardziej można wytłumaczyć w sposób oczywisty. Wymaga to co prawda użycia mózgu, co poniektórym może sprawiać problemy, ale da się.

al...........10

2012-10-30, 21:51
Carol napisał/a:


Chodzi o to, że nie wszystko jest takie proste jak się wydaje. Nie da się wszystkiego wyjaśnić w sposób oczywisty, tak jak tutaj.


No to jeśli już koniecznie mamy to odnosić do bogów, to raczej w drugą stronę, prawda? Nie wszystko jest takie proste i da się łatwo wyjaśnić, np. mówiąc "bóg tak chciał" - dlatego nauka jest taka piękna.

Ziembas

2012-10-30, 21:53
Daje piwo tylko z powodu podpisu

Ant1984

2012-10-30, 21:54
To coś jak to:


ravp

2012-10-30, 22:03
@tofur
k***a w końcu zrozumiałem o co tu chodzi. Wielkie dzięki.

Ryuk

2012-10-30, 22:14
Nie no k***a cud ! Nawracam się !

cochise

2012-10-30, 22:27
Carol napisał/a:
masseter napisał/a:
Szach-mat ateiści ? dlaczego? Jezus to ułożył na 3 sposoby w Nowym Testamencie ?

Chodzi o to, że nie wszystko jest takie proste jak się wydaje. Nie da się wszystkiego wyjaśnić w sposób oczywisty, tak jak tutaj. Niby pole wszystkich elementów się nie zmienia i pole powierzchni ramy wewnątrz, a jednak elementy po innym ułożeniu nie pokrywają całości. Kapujecie już moje drogie cymbały?


Ach jakże mi przykro, ale jest to do wyjaśnienia w bardzo prosty sposób linki już tu podano, no ale pewnie guślarze tego nie kapują niestety. Za trudne nie?

Li...........66

2012-10-30, 22:35
azu1 napisał/a:

szach mat ateiści :D

ch*j ci w dupe!! To nie ma nic wspólnego z wiarą no ale pewnie dwóch księży cię nie doj***ło i dla ciebie to cud. Czemu tak się dzieje to nawet maciek z klanu ci powie ale ty nie dasz rady bo ci się mózg przegrzeje. Jak takiś wierzący to patrz i płacz!! Skoro bóg wybacza i jest miłosierny to czemu zamiast przebaczyć ewie i adamowi postanowił wyj***ć ich na zbity ryj i czekać?? Czemu po śmierci mogę polecieć do Lucka w ramach kary skoro bóg przebacza?? k***a bardzo logiczne!! Miłujący bóg który pozwala aby ludzie rozpie**alali wszystko i siebie nawzajem po czym w ramach swojego miłosierdzia wypie**ala ich sprzed bram raju.