18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głupia baba to i pod konia wpadnie...

Halman • 2023-06-24, 21:01

biedny konik...

Siriuz

2023-06-24, 21:19
O ja pie**ole, ścieżki dla dorożek w mieście! Który to taki super postępowy kraj? Przecież jak to zobaczy ten idiota z Warszawy, to zaraz zacznie tutaj takie budować!

siewie

2023-06-24, 22:14
Szkoda ze jej po lbie nie pogalopowal

SkoPio1

2023-06-24, 22:15
Siriuz napisał/a:

O ja pie**ole, ścieżki dla dorożek w mieście!



I czego nie rozumiesz?
Dorożki w miastach jeżdżą od siedemnastego wieku.
Samochody ledwo od dziewiętnastego.

Poza tym to NIE JEST dorożka.
;>>>

PsikutaBezS

2023-06-24, 22:15
Nie miał zapalonych świateł do jazdy dziennej.

brylant1412

2023-06-24, 22:48
teraz nie wiadomo czy koń zwalił babę czy baba zwaliła konia

Geraldinio

2023-06-24, 23:01
Siriuz napisał/a:

O ja pie**ole, ścieżki dla dorożek w mieście! Który to taki super postępowy kraj? Przecież jak to zobaczy ten idiota z Warszawy, to zaraz zacznie tutaj takie budować!



Jakie ścieżki dla dorożek, pisowska wścieklizna wypaliła ci już resztki komórek w mózgu??? to zwykła droga.

Siriuz

2023-06-24, 23:50
Geraldinio napisał/a:

Jakie ścieżki dla dorożek, pisowska wścieklizna wypaliła ci już resztki komórek w mózgu??? to zwykła droga.



Ufff, widzę że lewacy są za głupi, żeby podłapać pomysł. Spałbym spokojniej gdybym nie wiedział, że na pewno wymyślą coś jeszcze głupszego :D Riksze?

Geraldinio

2023-06-25, 08:21
Siriuz napisał/a:

Ufff, widzę że lewacy są za głupi, żeby podłapać pomysł. Spałbym spokojniej gdybym nie wiedział, że na pewno wymyślą coś jeszcze głupszego Riksze?



Jedna z różnic między komunistycznym PISem, a lewakami z PO jest taka, że ci pierwsi wydaliby 70 milionów na ścieżkę, która i tak by nigdy nie powstała. Powołaliby w tej sprawie komisję, która po 8 latach pobierania pensji i 50 milionowych wydatkach, stwierdziłaby, że był zamach. Kolejny przetarg wygrywa handlarz bronią, który wczoraj założył firmę budowlaną (przypadkiem szwagier ministra) i po położeniu 10 metrów asfaltu słuch by o nim zaginął.

Co zrobiłaby PO?
NIC.
Pamiętam jaki był hejt na Platformę gdy rządziła, że nic nie robią, mało ustaw, rozporządzeń, reform itp.
Tęsknię za tymi czasami.

Pedator

2023-06-25, 08:22
Szkoda konia. Teraz będzie miał traume do końca życia.

kris1978

2023-06-25, 08:31
Geraldinio napisał/a:

Jedna z różnic między komunistycznym PISem, a lewakami z PO jest taka, że ci pierwsi wydaliby 70 milionów na ścieżkę, która i tak by nigdy nie powstała. Powołaliby w tej sprawie komisję, która po 8 latach pobierania pensji i 50 milionowych wydatkach, stwierdziłaby, że był zamach. Kolejny przetarg wygrywa handlarz bronią, który wczoraj założył firmę budowlaną (przypadkiem szwagier ministra) i po położeniu 10 metrów asfaltu słuch by o nim zaginął.
Co zrobiłaby PO?
NIC.
Pamiętam jaki był hejt na Platformę gdy rządziła, że nic nie robią, mało ustaw, rozporządzeń, reform itp.
Tęsknię za tymi czasami.





Jak to PO nic nie robiło? Co ty pie**olisz!
A kto chciał sprzedać Orlen, Lot i lasy państwowe? Kto dbał o to aby kryzys po 2008 w Polsce trwał jak najdłużej, gdy na zachodzie skończył się już po dwóch latach?
Kto układał się z Niemcami aby dymać Polaków, których należało krótko trzymać? Itp.
k***a, czy ty się wczoraj urodziłeś?
NIC, to oni dla Polski nie robili, pajacu.
I nie pie**ol że jestem pisowcem. Nienawidzę kaczora za jego pomysły.

Zulu-Gula

2023-06-25, 08:36
Darmowa hipoterapia, czyli metoda rehabilitacji ruchowej na bazie neurofizjologii, prowadzona przy udziale konia.
Dobroczynne dla zdrowia fizycznego skutki kontaktu z koniem znane były już w starożytności. :-)

Geraldinio

2023-06-25, 09:00
kris1978 napisał/a:

Jak to PO nic nie robiło? Co ty pie**olisz!
A kto chciał sprzedać Orlen, Lot i lasy państwowe? Kto dbał o to aby kryzys po 2008 w Polsce trwał jak najdłużej, gdy na zachodzie skończył się już po dwóch latach?
Kto układał się z Niemcami aby dymać Polaków, których należało krótko trzymać? Itp.
k***a, czy ty się wczoraj urodziłeś?
NIC, to oni dla Polski nie robili, pajacu.
I nie pie**ol że jestem pisowcem. Nienawidzę kaczora za jego pomysły.




hahaha! już samo to: "A kto chciał sprzedać Orlen, Lot i lasy państwowe?" mnie powaliło. CHCIELI SPRZEDAĆ! i za to są gorsi od tych, co właśnie sprzedali. za 1/20 wartości. Arabom. Którzy za chwilę odsprzedadzą to ruskim :D

co do reszty, to bełkot tępego nacjonalisty, szkoda mi czasu na dementowanie tych bezczelnych kłamstw.

croyna

2023-06-25, 09:59
jej się mózg wylał?