18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głupia baba to i pod konia wpadnie...

Halman • 2023-06-24, 21:01

biedny konik...

kris1978

2023-06-25, 10:37
Geraldinio napisał/a:

hahaha! już samo to: "A kto chciał sprzedać Orlen, Lot i lasy państwowe?" mnie powaliło. CHCIELI SPRZEDAĆ! i za to są gorsi od tych, co właśnie sprzedali. za 1/20 wartości. Arabom. Którzy za chwilę odsprzedadzą to ruskim
co do reszty, to bełkot tępego nacjonalisty, szkoda mi czasu na dementowanie tych bezczelnych kłamstw.




Na głupi komentarz, odpowiem równie głupim. To co? Mieli czekać do jesieni aby Tusk mógł sprzedać za darmo Niemcom?

Siriuz

2023-06-25, 10:40
Geraldinio napisał/a:

komunistycznym PISem, a lewakami z PO



Nie wiem czy wiesz, ale lewactwo to kryptokomuniści :) Czarny ch*j im na drogę.
Pis rządzi, bo ludzie się boją powrotu PO, a zj***ne media pokazują ich jako jedyną alternatywę. To ukazuje tylko skalę zj***nia umysłowego obrońców PO, że nie wspomnę o tych którzy jeszcze tęsknią za nimi. Musiałeś mieć chyba niezły biznes na lewych fakturach VAT :)

Zulu-Gula

2023-06-25, 12:07
Filmik jest o koniu, a nie o czopkach platformerskich i niemytych pisiorach, ale skoro we łbach się pie**oli, to dlaczego nikt nie napisze czegoś choć trochę związanego z tematem?
Chociażby o zaniedbanych koniach w Janowie Podlaskim, sprzedawanych za psi ch*j, bo nikt ich nie chce.
j***na polityka, ale ch*j, przecież jest dobrobyt, kiedyś prawie nikogo nie było stać na prawdziwego Araba, a dzisiaj to można sobie kupić nawet dwa.
Wiem, wiem, rudy sprzedawał kiedyś Araby Arabom :-) za grube miliony na fałszywe faktury VAT, a teraz to byle dziad może je zaprząc do bryczki i rozjeżdżać głupie baby, jak na filmiku.

Siriuz

2023-06-25, 15:53
@up dodaj jeszcze biedne wiewiórki, które ginęły w ścinanych drzewach i holokaust dzików

PabloSkills

2023-06-25, 20:19
Kobiecy instynkt przetrwania.

mi...........pl

2023-06-25, 22:54
Ja tu widzę 2 głupie baby z czego jedna z gownanym refleksem

Res0r

2023-06-26, 20:59
Musiało być tam niebotycznie głośno. Kto słyszał idące a tym bardziej galopujące konie z podbitymi kopytami na asfalcie, ten wie że takiego konia słychać z kilku ulic dalej. A co dopiero z 10 metrów. Ja tego nie pojmuję - one obie głuche? Może w pobliżu jakiś zlot głuchych.

Geraldinio

2023-06-29, 09:24
kris1978 napisał/a:

Na głupi komentarz, odpowiem równie głupim. To co? Mieli czekać do jesieni aby Tusk mógł sprzedać za darmo Niemcom?



Ufff dobrze, że Tusk nie sprzedał złym Niemcom, na szczęście przyszedł pis i oddali arabom, którzy przekażą to ruskim i winny za to jest Tusk! :D
logika komunistycznych pisobolszewików jest wręcz przerażająca.

Siriuz napisał/a:

Nie wiem czy wiesz, ale lewactwo to kryptokomuniści Czarny ch*j im na drogę.
Pis rządzi, bo ludzie się boją powrotu PO, a zj***ne media pokazują ich jako jedyną alternatywę. To ukazuje tylko skalę zj***nia umysłowego obrońców PO, że nie wspomnę o tych którzy jeszcze tęsknią za nimi. Musiałeś mieć chyba niezły biznes na lewych fakturach VAT



Wiadomo, tylko złodzieje popierają PO, bo uczciwi ludzie chcą 70 milionów na wybory, które się nie odbyły, na respiratory od handlarza bronią, które nie dotarły, na maseczki z Chin, które poszły na śmietnik bo nie miały atestu, na miliardy kar za Turów, na brak setek miliardów dotacji z KPO, bo lepiej wstać z kolan i zlikwidować demokrację....

Jak tępym i ograniczonym umysłowo człowiekiem trzeba być, żeby wierzyć, że droga Korei Północnej, Rosji czy Wenezueli jest najlepsza dla narodu???