18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The_Generat

2014-09-16, 19:32
kapscock - śmieszny jesteś panie wojowniku internetowy, mam prawo mieć własne zdanie, dla mnie możecie nawet z kijami biegać i krzyczeć "ratatatata" , efekt taki sam tej zabawy - jak dzieci w piaskownicy. Możesz sobie tu powypisywać bojowe komentarze a potem pakuj zeszyty i do szkoły. Do kompletu wam tylko moro rurek i pełnego makijarzu brakuje.

The_Generat

2014-09-16, 19:45
tak... z różowej dzielnicy Doniecka

Rasael

2014-09-16, 19:51
Genialna zabawa! Nawet kiedy byłem totalnie bez formy i robiłem za truchło przez większą część rozgrywki, to i tak jedne z moich lepszych wspomnień. I ta satysfakcja z zajścia z zaskoczenia weterana z kilkuletnim stażem w strzelankach, choćby sporadycznie - bezcenna! Zdecydowanie polecam każdemu z wolnym czasem oraz odrobiną gotówki na zbyciu! ;)

Taumantis

2014-09-16, 21:11
eh... wielcy fajni militariów... A i tak wam do rączki prawdziwej broni nikt nie da :( oj oj oj...

krynin

2014-09-16, 22:50
Taumantis, Zdziwił byś się :)
Bo broń palną każdy może wziąć do ręki i postrzelać byle by mieć kasę na ammo bo ta już jest droższa niż w ASG
Jak jesteś z wawy to zapraszam na ZKS.WAW.PL po więcej info to postrzelasz sam :D

kapslokk

2014-09-16, 23:24
The_Generat napisał/a:

kapscock - śmieszny jesteś panie wojowniku internetowy, mam prawo mieć własne zdanie, dla mnie możecie nawet z kijami biegać i krzyczeć "ratatatata" , efekt taki sam tej zabawy - jak dzieci w piaskownicy. Możesz sobie tu powypisywać bojowe komentarze a potem pakuj zeszyty i do szkoły. Do kompletu wam tylko moro rurek i pełnego makijarzu brakuje.



:D Tyś taki sam wojownik internetowy jak i ja ;] Lata pakowania zeszytów do szkoły mam już za sobą, a jeśli wierzysz w wiek z profilu - szczerze współczuję naiwności ^^ . Tak, masz prawo mieć własne zdanie, masz prawo też je zachować dla siebie. Nie rozumiem tylko w czym lepsze są Twoje sztuki walki, pływanie, gra w kosza i w siatkę od ASG? :] Ktoś Cię ciśnie przez to i masz kompleksy? Wyczuwam straszny ból dupy z Twojej strony, być może to, że ktoś ma jakieś hobby inne od Ciebie Cię boli? Naprawdę śmieszy mnie Twoja osoba. Co do tych rurek i makijażu - chyba Ty śmigasz w jajogniotach - to by wyjaśniało ból dupy ^^. Żałosne.

The_Generat

2014-09-17, 09:15
To już ci wyjaśniam bo widzę, że potrzebujesz pomocy nawet w tak prostej sprawie, te twoje bieganie jest bez sensu i poza frajda, którą wam to sprawia jest żałosne jak się na to patrzy z boku. Normalnie człowiek jak coś robi to robi z sensem, jak ćwiczę sztuki walki to po to, żeby poprawić sprawność, kondycję, wystartować w zawodach, potrafić się obronić a wy biegacie jak stado idiotów bez sensu i jeszcze to się MUSI innym podobać, typowe gówniarskie podejście dzieci CODA (a film to potwierdza).

Ponieważ sam organizuję różnego rodzaju eventy mogę Ci napisać jak to powinno wyglądać i jak to się robi(ło) w wojsku, kiedy jeszcze służyłem.

wynajmujecie instruktora, podejrzewam, że można nawet ex-gromowca teraz ściągnąć na takie zajęcia
1. dzień pierwszy - taktyka, dobywanie broni, poruszanie się itp
2. dzień drugi - zajęcia ale z bronia hukową a nie z pistoletami na kulki, wodę czy nerfami
3. dzień trzeci - docelowa "zabawa", sama operacja ale ale z beamhitem czyli do broni podczepiony laser i kamizelki do wykrywania trafień

nie dość, że można się czegoś pożytecznego nauczyć to jeszcze frajda 1000x większa

Zdanie swoje mam prawo zachować dla siebie ale też mogę się nim podzielić tutaj. A co do bólu dupy.... przeczytahj sobie jeszcze raz pierwszy chamski i prostacki post, którym mi tak "po męsku" twardzileu odpisales, jesteś żałosny i poza tym śmiesznym bieganiem tylko to swoimi wypowiedziami potwierdzasz.

elektrycerz

2014-09-17, 09:25
Beamhit? To żeś doj***ł... Za dużo już w tym widziałem ludzi chowajacych tułów a wystawiajacych wszystko inne.

Poza tym mało wiesz na temat na który się wypowiadasz... Kilkudniowe eventy z udziałem zawodowych żołnierzy są często organizowane. W sumie to spora część żołnierzy i policjantów spędza wolny czas właśnie na airsoftcie.

A od siebie to powiem ze każdy lubi co innego i nie należy mu sie do tego wpie**alać

The_Generat

2014-09-17, 10:00
"Za dużo już w tym widziałem ludzi chowajacych tułów a wystawiajacych wszystko inne. "
no bo wy mentalnie jestescie na poziomie CODa... a patrząc na ten film to w praktyce tez

"Poza tym mało wiesz na temat na który się wypowiadasz.." - co mam wiedziec na temat kilkunastu kolesi biegajacych z zabawkami bez ladu i skladu po ruinach, krecacych film ala gra komputerowa ? Jakas tajemna wiedza ? ilosc punktow na origin czy steam jest potrzebna ?

kapslokk

2014-09-17, 19:38
The_Generat napisał/a:

To już ci wyjaśniam bo widzę, że potrzebujesz pomocy nawet w tak prostej sprawie, te twoje bieganie jest bez sensu i poza frajda, którą wam to sprawia jest żałosne jak się na to patrzy z boku. Normalnie człowiek jak coś robi to robi z sensem, jak ćwiczę sztuki walki to po to, żeby poprawić sprawność, kondycję, wystartować w zawodach, potrafić się obronić a wy biegacie jak stado idiotów bez sensu i jeszcze to się MUSI innym podobać, typowe gówniarskie podejście dzieci CODA (a film to potwierdza).

Ponieważ sam organizuję różnego rodzaju eventy mogę Ci napisać jak to powinno wyglądać i jak to się robi(ło) w wojsku, kiedy jeszcze służyłem.

wynajmujecie instruktora, podejrzewam, że można nawet ex-gromowca teraz ściągnąć na takie zajęcia
1. dzień pierwszy - taktyka, dobywanie broni, poruszanie się itp
2. dzień drugi - zajęcia ale z bronia hukową a nie z pistoletami na kulki, wodę czy nerfami
3. dzień trzeci - docelowa "zabawa", sama operacja ale ale z beamhitem czyli do broni podczepiony laser i kamizelki do wykrywania trafień

nie dość, że można się czegoś pożytecznego nauczyć to jeszcze frajda 1000x większa

Zdanie swoje mam prawo zachować dla siebie ale też mogę się nim podzielić tutaj. A co do bólu dupy.... przeczytahj sobie jeszcze raz pierwszy chamski i prostacki post, którym mi tak "po męsku" twardzileu odpisales, jesteś żałosny i poza tym śmiesznym bieganiem tylko to swoimi wypowiedziami potwierdzasz.



Naprawdę, bardzo jest mi przykro, że tacy ludzie chodzą po świecie ^^. Jesteś typem człowieka, który jeśli czegoś nie lubi od razu przestaje widzieć w tym sens. Ćwiczysz sztuki walki po to, żeby poprawić sprawność, kondycję, itd itd... Uwierz, że ja również bawię się w ASG po to żeby np się poruszać, mam pracę biurową - siedzę 8 godzin, potem szukam ruchu. Możemy się hejtować tak ze 3 dni nawet - Ty będziesz mówił w czym są lepsze Twoje sztuki walki, a ja w czym jest lepsze bieganie po lesie z repliką. Zaraz wejdzie jeszcze ktoś trzeci, będzie cisnął nas obu, bo on lubi jeszcze coś innego. Problem w tym, że ja mam w dupie Twoje sztuki walki, takie zapasy np - też sport walki - 2 facetów obściskujących się - to dopiero jest pedalstwo. Nie wiem co trenujesz, mam to gdzieś. Chodzi mi tylko o to, że jesteś śmiesznym pajacem, który mówi, że ludzie, którzy mają hobby które mu się nie podoba są pedałami. Mówisz, że mój pierwszy post był prostacki - przeczytaj jeszcze raz swój pierwszy post, a później wygoogluj sobie: hipokryzja.
Swoją drogą, jestem pewien, że nie strzelałeś się nigdy - jestem też pewien, że gdybyś dostał serię z 30 metrów na strzelance - zdziwił byś się jak mocne repliki niektórzy mają :) . Możesz już nie odpisywać i tak nie będę tego czytał - no chyba, że lubisz hejty pod publikę - powodzenia.
Serdecznie nie pozdrawiam :)

The_Generat

2014-09-17, 20:12
Nie chciałem robić osobistych wycieczek ale nie ma rady... jesteś zakompleksiona cipą, która siedzi w jakiejś firemce te 8 godzin a po godzinach staje się super bohatwerem biegającym z atrapą i cwaniakującym na sadisticu. To jest dopiero żal, że ziemia takie p*zdy nosi. To, żę paru kolesi biega sobie z atrapami to jest ich sprawa ale jeśli się tym publicznie chwalą to wypadałoby, żeby umieli trzymać te atrapy , żeby umieli przygotować materiał video, który ich promuje a nie ośmiesza. Proste i logiczne. I wygogluj sobie "ironia" odnośnie tegho, że jaranie się czymkolwiek to pedalstwo (pomijając te twoje wywody o zapasach bo to już nawet nie jest śmieszne tylko przykre).

"Swoją drogą, jestem pewien, że nie strzelałeś się nigdy - jestem też pewien, że gdybyś dostał serię z 30 metrów na strzelance - zdziwił byś się jak mocne repliki niektórzy mają "

Masz rację, nie strzelałem się nigdy w takiej "męskiej" akcji, natomiast dostałem postrzał kaliber 7.62 w kamizelkę więc wybacz ale płacz zakompleksionego pajaca zza biurka o tym jakkie to repliki są mocne jest dla mnie przezabawny.

p.s. żony pewno też nie masz a żonatych kolegów pouczasz jak to fajnie jest walić konia przed monitorem