18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Globalne Ocipienie

L2b • 2014-01-11, 18:05
Max kolejny raz... tym razem o globalnym ocipieniu


leszkowiecki

2014-01-11, 18:20
nic mnie nie boli, masc nie potrzeba, ale czy tylko ja mam wrazenie, ze pozniom Mariusza naprawde topnieje?

xiofarii

2014-01-11, 18:27
@Up a pie**olisz, dobrze pokazuje, że całe te globalne ocieplenie to tak naprawdę jedna wielka ściema, czysty wyzysk kasy.

km...........21

2014-01-11, 18:35
Cytat:

nic mnie nie boli, masc nie potrzeba, ale czy tylko ja mam wrazenie, ze pozniom Mariusza naprawde topnieje?


Trochę mocnego języka i cioty srają i szczają pod siebie.

Nameless

2014-01-11, 19:21
@up
Trochę mocnego języka i już ma się fanów, którzy zaczną robić darmową reklamę i będą bez powodu obrażać tych, którzy mają jakieś "ale".

Magik2501

2014-01-11, 19:31
@SebaKing
Cóż, "globalne ocieplenie" to nie do końca mit. Klimat na ziemi zmienia się od zawsze i zawsze będzie się zmieniał.
Mitem jest, że globalne ocieplenie ma coś wspólnego z działalnością człowieka. Ba, podobno gdyby było wieelka akcja wpływania na środowisko, w której brałby udział każdy obywatel świata i zanieczyszczałby otoczenie tak bardzo jak to możliwe (palenie benzyny i opon ile tylko możemy, nie gaszenie światła nigdy i tego typu bzdury) to wpływ na klimat byłoby żaden (poza syfem i smogiem naturalnie). To tak jakbyśmy chcieli zdeptać słonia - możemy po nich chodzić, skakać, ale raczej zadeptać go nie damy rady - to ponad nasze siły.

MoTIko

2014-01-11, 20:00
I znowu Hameryka pępkiem całego świata. Tam przymarzają a my możemy się opalać w środku zimy. W naturze nic nie ginie.

km...........21

2014-01-11, 20:00
Cenię pana Maxa, bo mówi prawdę. Nie podoba mi się natomiast częste nawoływanie do dotacji i jego uwielbienie siebie.

arek20

2014-01-11, 20:42
wszystko kołem się toczy czy nam to się podoba czy nie tak już jest od początku świata i nikt tego nie zmieni
wiem jedno ameryka kłamie

Skyperian

2014-01-11, 20:44
Globalne och*jenie raczej. Pamiętam jak jakieś 10 lat temu mówili o dziurze ozonowej nad Arktyką i że niby powoduje ją freon zawarty w lodówkach i dezodorantach, jak widać kto miał się obłowić to się obłowić a grzeczne pingwiny ograniczyły freon u siebie.

fnkdoc

2014-01-11, 20:51
Abstrah*jąc od tego czy mamy globalne ocieplenie czy oziębienie, jeśli mówimy o tym zjawisku to podajemy zmiany średniej temperatury globalnej na przestrzeni lat a nie "w ameryce -45C", nic to nie mówi. O wyprawie też coś raczy pie**olić, aby zbadać efekty globalnych zmian klimatycznych na Antarktydę wystarczy satelita.

conejo

2014-01-11, 20:55
Ja pierdziu! W ciągu najbliższego roku połowa z nas umrze?! Tak mówił MAX!
"(...) i potrwać ma ono jeszcze do połowy tej DEKADY, czyli do końca żywota wielu z nas" :P

solteck

2014-01-11, 21:04
globalne ocipienie :D

Catacombe

2014-01-11, 21:20
Jak to ktoś napisał kiedyś
Tylko idiota nie wierzy w globalne ocieplenie. Tylko idiota wierzy że jest winą ludzi.
Ale pewnie coś przekręciłem