18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Globalne ocieplenie 2013

wiesiors4 • 2013-04-02, 21:43
Najpierw wmówili nam, że mamy globalne ocieplenie i wszyscy zginiemy. Potem wyciągnęli od nas pieniądze na walkę z globalnym ociepleniem. Teraz, gdy mamy przedłużającą się zimę wmawiają nam, że jest zimniej, bo jest cieplej :shock:

zuq4

2013-04-03, 01:32
Trzeba spojrzeć na ludzki wkład w atmosferyczny dwutlenek węgla. W ciągu ostatnich 250 lat ludzie dodali do atmosfery tylko jedną część na 10000 CO2. Jedno kaszlnięcie wulkanu może to zrobić w jeden dzień.Hamerykański rząd bardzo dobrze o tym wie.Pod naciskiem politycznym oraz militarnym ściąga min.z Europy "haracz"za nadmierne wydalanie co2 samemu nie dając na ten cel ani grosza :roll: niestety ale wygląda to na kolejny pretekst do zwiększenia i tak już zajebiście wysokich podatków(podnoszenie cen prądu,gazu itd).,najbardziej po dupie dostanie się oczywiście NAM czyli POLAKOM gdyż w naszym kraju wciąż do wytwarzania energii używa się elektrowni zasilanych węglem kamiennym,który de facto jest pochodzenia naturalnego. :terror:

Maniakson

2013-04-03, 01:54
Zgodzę się co do tego , że zmiany w klimacie zawsze były , są i będą. Zgodzę się też do tego że my, jako ludzie mamy tak na prawdę gówno z tym wspólnego (wulkan w trakcie erupcji emitule tyle co2 , co wszystkie samochody świata w wyj***nej perspertywie czasu). Nie o to mi tutaj chodzi. Wk***ia mnie do potęgi, kiedy idioci nie rozumiejąc procesów w przyrodzie , nie potrafią ułożyć prostych związków przyczynowo skutkowych i kiedy tylko mocniej przywieje , to pie**olona armia gimbazjonu wystrzeliwuje z tekstami typu " i gdzie to globalne ocieplenie , przecież zimno jest?!" Na podobnej zasadzie jestem wk***iany notorycznie , kiedy pod filmikiem z rozwydrzonymi dzieciakami widnieje komentarz "skutki bezstresowego wychowania" ... Jakoś ojciec mnie nie napie**alał ani nie wchodził do wanny (chyba nie wszyscy na tym portalu mieli ten luksus życia?) a wydaje mi się , że wyszedłem na w miarę normalnego człowieka.

Jeżeli ktoś po przeczytaniu pomyślał "o ch*j mu chodzi z tymi związkami przyczynowo... sutkowymi?" zapraszam do wujka , który wyjaśni wam jak ocieplenie , wpływać może paradoksalnie na ochłodzenie klimatu.

I jeszcze raz podkreślam , nie jestem eko pojebem !

fejzez

2013-04-03, 01:57

Kopen_Lokos

2013-04-03, 02:12
Popłakałem się ze śmiechu, genialny filmik. :D

Dobrutro

2013-04-03, 02:34
Pewnie ogłoszą, że walka z globalnym ociepleniem była tak skuteczna. Że aż się oziębiło. :D

PrzygodaTHC

2013-04-03, 02:35
I k***a z dziura ozonową ktora jest taka sama bzdura jak globalne ocieplenie ! Green PISS jest taka sama bzdura jak to wszystko zamiast pie**olic o tym jak moja jenda zarowka powoduje globalne ocieplenie gdy Centra handlowe całą noc sa oswietlone jak poj***ne ! Ten caly green piss jest tam gdzie nie dostaja dotacji a potem odblokowuja budowy drug itp. BY SIE WZIELI ZA WOLONTARIAT W SCHRONISKU A NIE pie**olĄ !

Machol

2013-04-03, 03:35
@Niewiemzewiem: Sozologia.

K-...........an

2013-04-03, 04:43
@itachi666 jeśli chodzi o fizykę, to NIC nie jest zimne, wszystko co ma temperaturę powyżej zera Kelwinów ma w sobie jakąś energię, ergo to co jest ciepłe czy zimne w rozumieniu ludzi, jest tylko odniesieniem do ludzkiej organoleptyki, gdyż żyjemy w takim a nie innym zakresie temperatur.
Gdyby jakieś istoty rozwinęły się na planecie, gdzie panują temperatury od 50 do 100 st celsjusza, to Ziemia byłaby dla nich wręcz lodowatą planetą, gdyż u nas max temperatury w Afryce dla nich byłyby i tak niższe niż u nich minimalne.

Kaszysz

2013-04-03, 08:05
zobaczcie jaki wpływ na efekt cieplarniany ma CO2 a jaki para wodna (czyt. chmury). Od dziecka indoktrynacja proekologiczna. informacje są na wikipedi :)

koks997

2013-04-03, 08:57
Takie epizody ocieplen i ochlodzen wystepowaly rzeczywiscie czesto... nic nadzwyczajnego gdyby nie to ,ze za szybko kliman na obecna chwile ociepla sie
Takie procesy w przeszlosci dluzej trwaly..

wezcie pod uwage teraz przez te powiedzmy 100lat miliardy ton wyemitowanego co2 do atmosfery ..
I inne scierwa

cocaine.animals

2013-04-03, 10:32
Masz piwo, ale tutaj:

wiesiors4 napisał/a:


Emitujemy jedynie znikomy procent CO2 (główną przyczynę efektu cieplarnianego).



nie masz racji, główną przyczyną efektu cieplarnianego jest para wodna i odpowiada za niego w około 96,5% - i bardzo dobrze bo bez efektu cieplarnianego bylibyśmy lodową planetą, CO2 ma w tym może ze 2-3% udziału, z czego może 0,05% pochodzi od człowieka.

Zmiany klimatyczne istnieją odkąd powstała ziemia i człowiek nie ma na nie praktycznie żadnego wypływu.

Polecam wszystkim co nie widzieli obejrzeć na youtube filmik pod tytułem:

"[napisy PL] Wielkie Oszustwo Cieplarniane - The great global warming swindle"

ellsworth

2013-04-03, 11:17
cocaine.animals napisał/a:

główną przyczyną efektu cieplarnianego jest para wodna i odpowiada za niego w około 96,5% - i bardzo dobrze bo bez efektu cieplarnianego bylibyśmy lodową planetą, CO2 ma w tym może ze 2-3% udziału, z czego może 0,05% pochodzi od człowieka.


Nie chodzi o to ile się emituje, tylko kiedy 'przeważy się szale', a w przypadku równowagi klimatycznej nawet drobne zachwianie może prowadzić do bardzo poważnych skutków.

ocwpzw

2013-04-03, 12:51
jaranie się ekologią to pedalstwo a globalne ocieplenie to ciota i ch*j

koks997 napisał/a:



wezcie pod uwage teraz przez te powiedzmy 100lat miliardy ton wyemitowanego co2 do atmosfery ..
I inne scierwa



w porównaniu do wulkanów, które były czynne przed działalnością człowieka związaną z CO2 przez miliony lat, to ch*ja emitujemy. jeden wulkan przy jednej erupcji wypie**ala tyle CO2, co cała motoryzacja i przemysł na świecie w ciągu roku.

Ch...........on

2013-04-03, 13:50
wiesiors4 napisał/a:


segregując śmiecie



Dobrze gadasz... ale masz problem z odmianą :) pisze się segregując śmieci a nie śmiecie :)

tak jak ludzie mówią, że ich oczy pioką :)

Nashi

2013-04-03, 14:05
tak, owa zima w kwietniu to efekt zmian klimatu
tak, klimat zmieniał się od zawsze i zmieniać się będzie ciągle, a efekt cieplarniany to bajka
tak, greenshit to banda jebniętych ekoterrorystów

3 x tak, dziękujemy