18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Gimnazjalistki zalane w trupa znaleziono w lesie

marna • 2013-03-23, 00:49
Trzy 13-letnie dziewczyny wypiły na spółkę litr wódki po czym zmorzył je sen. Anonimowy telefon pozwolił policjantom uratować życie nastolatek.

Pijane dzieci spały obok siebie w lesie pod Otwockiem (woj. mazowieckie). Trafiły do szpitala, ale przed przesłuchaniem muszą wytrzeźwieć.

Anonimowy rozmówca informował funkcjonariu­szy, że w lesie nad brzegiem rzeki Świder bawią się dzieci. Ich zachowanie określił jako nienaturalne. We wskazane miejsce wysłano patrol - donosi polskalokalna.pl.

Kilkanaście minut później mundurowi znaleźli trzy wychłodzone dziewczyny. Spały w zaspie, obok leżała pusta butelka po wódce. Po dowiezieniu do szpitala zbadano im krew, każda miała ok. 2 promili alkoholu.

Dziewczynami zajmie się sąd rodzinny.

Źródło

czym nas jeszcze gimnazjum zaskoczy?
:facepalm:

ossco

2013-03-23, 00:51
Gimnazjum to nie szkoła , to stan umysłu

he...........bj

2013-03-23, 00:51
Litr na trzy głowy i żeby tak sponiewierało? To na pewno Polki były?

Sajmonowski

2013-03-23, 01:01
Zaskoczenie żadne.W tych czasach normalne.

Konrad26b

2013-03-23, 01:04
Hehe niedaleko mnie :D

Kkarol992

2013-03-23, 01:08
Tak się bawi, tak się bawi
GIM BO ZA

Abgda

2013-03-23, 01:23
marna napisał/a:

Trzy 13-letnie dziewczyny wypiły na spółkę litr wódki po czym zmorzył je sen.

marna napisał/a:

Pijane dzieci spały obok siebie w lesie pod Otwockiem

marna napisał/a:

Anonimowy rozmówca, ich zachowanie określił jako nienaturalne.

marna napisał/a:

Spały w zaspie, obok leżała pusta butelka po wódce.

marna napisał/a:

każda miała ok. 2 promili alkoholu.

marna napisał/a:

Dziewczynami zajmie ... Anonimowy rozmówca




Tak brzmi lepiej :krejzi: :zul:

[ Komentarz dodany przez: marna: 2013-03-23, 01:29 ]
minimum słów - maksimum treści ;)

Re...........ms

2013-03-23, 07:19
ja pie**ole... małolaty się wygłupiły bo może chciały potrenować przed imprezą.
Nie mogli k***a odwieźć do domu albo do szpitala i nie ruszać tematu nie nie mogli, musieli doj***ć sąd rodzinny. Bohaterowie k***a ich mać j***na.

HotSzot

2013-03-23, 07:29
Rems napisał/a:

ja pie**ole... małolaty się wygłupiły bo może chciały potrenować przed imprezą.
Nie mogli k***a odwieźć do domu albo do szpitala i nie ruszać tematu nie nie mogli, musieli doj***ć sąd rodzinny. Bohaterowie k***a ich mać j***na.

Ciii, Ciiii, Ciiii juz, juz dziecko JP, wiemy dostales mandat za palenie na przystanku, teraz "gardzisz psami", ciii.

T-Will

2013-03-23, 11:53
Na ch*j je ratowali?

go...........ek

2013-03-23, 11:56
Przeczytałem "Gimnazjalistki zlały trupa znalezionego w lesie". Więcej nie oglądam polaków bo po ich meczach literki się mieszają :homer:

seergiei71

2013-03-23, 12:00
Ale jedno trzeba przyznać litra na 3 zrobić w wieku 13 lat. Respekt.

Dotychczas

2013-03-23, 12:02
mam nadzieje ze to jakaś podła ciepła woda bez popity bo aż serce pęka jak o takim marnotrawstwie sie czyta. (gdyby anonimowy rozmówca był sadolem to nie wykonałby telefonu a świder nie odnosiłoby się tylko do nazwy rzeki)

cocaine.animals

2013-03-23, 12:03
A wy świętoszki, żadnego alkoholu w gimnazjum nie piliście co ? Każdy nastolatek prędzej czy później eksperymentuje z alkoholem - ot taki głupi wiek, w którym zresztą każdy z nas był i wie jak to jest, to dorośli powinni się tu przede wszystkim wstydzić, bo ktoś dorosły im tą wódkę musiał kupić a jak kupiły same to ktoś dorosły musiał im ją sprzedać. Przede wszystkim powinno się coś zrobić, żeby gównażeria nie miała tak swobodnego dostępu do alkoholu, a najlepiej żeby nie miała go wcale, bo dorośli nie panują nad piciem, a co dopiero takie gówniary, które mają jeszcze sieczkę w głowie.

Smogu93

2013-03-23, 12:16
Remes, Tak to są bohaterowie i zachowali się jak najbardziej odpowiednio, pisząc to przedstawiasz obraz człowieka nie znającego prawa. Bo jeśli by odwieźli małolaty do domu tak wyziębione to mogło im się coś stać a odpowiedzialność padła by na tych właśnie policjantów a jeśli odstawili dziewyczyny do szpitala to policja wcale nie musiała zgłaszać tego do prokuratury, bo to w takim wypadku leży w obowiązku szpitala jeśli to ten "anonimowy rozmówca" sam na własnął reke odwiózłby gówniary do szpitala nie wzywając policji sprawa i tak została by zgłoszona, przez szpital... Nikt nie bedzie brał odpowiedzialności za to że gówniary się schlały i nadstawiał za nie karku. Nawaliły się wiec niech za to odpowiedzą a raczej ich rodzice bo nie rozumiem gdzie byli rodzice tych dzieci kiedy one waliły wóde nad rzeką.