18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Gimnazjalistki zalane w trupa znaleziono w lesie

marna • 2013-03-23, 00:49
Trzy 13-letnie dziewczyny wypiły na spółkę litr wódki po czym zmorzył je sen. Anonimowy telefon pozwolił policjantom uratować życie nastolatek.

Pijane dzieci spały obok siebie w lesie pod Otwockiem (woj. mazowieckie). Trafiły do szpitala, ale przed przesłuchaniem muszą wytrzeźwieć.

Anonimowy rozmówca informował funkcjonariu­szy, że w lesie nad brzegiem rzeki Świder bawią się dzieci. Ich zachowanie określił jako nienaturalne. We wskazane miejsce wysłano patrol - donosi polskalokalna.pl.

Kilkanaście minut później mundurowi znaleźli trzy wychłodzone dziewczyny. Spały w zaspie, obok leżała pusta butelka po wódce. Po dowiezieniu do szpitala zbadano im krew, każda miała ok. 2 promili alkoholu.

Dziewczynami zajmie się sąd rodzinny.

Źródło

czym nas jeszcze gimnazjum zaskoczy?
:facepalm:

raper900

2013-03-23, 12:41
Zalane w trupa czyli nie żyją?

Stefan213

2013-03-23, 12:44
@up nie sa bardzo pijane.

pi...........ka

2013-03-23, 12:49
kiedys spalcowalem 13stke to paluchy mi j3baly strasznie rdzą

uyvu

2013-03-23, 12:56
Przynajmniej marihuany nie paliły! A alkohol to polska tradycja więc można przymrużyć oko, ważne, że zdala od narkotyków...

bimbastah

2013-03-23, 13:07
O KUUUUURWA ! niesamowite... młokosy kupiły gorzałę i się nawaliły,bez kitu to powinno trafić do najwyższych władz !

Ogarnijcie sie k***a.

korinogaro

2013-03-23, 13:43
Tak bo to strasznie k***a normalne (chyba w twoim patologicznym towarzystwie bimbastah), że 13to letnie dzieci piją wódkę. Przewrotnie się z tobą zgodzę, że faktycznie jest to sprawa dla najwyższych władz, bo takie sytuacje oznaczają całkowity rozpad społeczny, utratę wszelkich hamulców i degrengoladę na poziomie całego społeczeństwa. Dodatkowo wypowiedzi takie jak twoja też powinny być sprawą dla najwyższych władz bo pokazują w jakim dole jest polskie społeczeństwo skoro usprawiedliwia i uważa za normę taką patologię.

PS. Jeszcze nie tak dawno temu, to nastolatki jak wypiły jedno piwo na głowę to była adrenalina i w ogóle, a dodatkowo były powszechnie takie zachowania piętnowane. Teraz widzę mogą dzieci z podstawówki się naj***ć do nieprzytomności i bez problemu znajdziesz tłuszczę która uzna, że wszystko jest ok... quo vadis Polsko!?

pi73rmaster

2013-03-23, 14:10
No nie wiem, też u mnie zdarzały się takie patolki, ale IMO to na rozpoczęcie jakiegoś regularniejszego picia to minimum 15 lat i piwko. Fanem wódki nigdy nie byłem, owszem pijam, ale zaczynanie od wódy w takim wieku, na pewno nie nauczy kultury picia.

defcon1

2013-03-23, 15:56
Spoko, nic im w sądzie nie zrobią, dojebią tylko upomnienie, sam miałem taką przygode za małolata :D tylko trochę fatygi jest z jeżdżeniem po posterunkach itd...

~Angel

2013-03-23, 17:08
słabo balują,
tu impreza z 2009r:

Cytat:

13-letnia Magda z Bytomia zmarła najprawdopodobniej dlatego, że nie pomogli jej znajomi. Najpierw wspólnie pili z nią alkohol, potem zostawili ją na mrozie.
Ciało Magdy w poniedziałek odnalazł na terenie szybu Barbara ochroniarz. Bytomscy policjanci zatrzymali w środę dwójkę jej znajomych 14-letnią Sylwię i 16-letniego Daniela, z którymi piła alkohol w pobliżu szybu. - Zeznali, że po wypiciu 1,2 litra wódki zostawili ją śpiącą mówi Adam Jakubiak, rzecznik bytomskiej policji. Potem z innymi dwiema koleżankami przyszli popatrzeć, czy żyje. Policja przypuszcza, że pijana Magda zasnęła na śniegu i zmarła z powodu wychłodzenia lub zatrucia alkoholem. Jej znajomi będą odpowiadać za nie udzielenie pomocy, a chłopak dodatkowo za nakłanianie do picia alkoholu.


Cały tekst: http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,90277,6346193,Zostawili_na_mrozie_pijana_kolezanke.html#ixzz2ONb3wFrS


hell.no

2013-03-23, 19:06
Selekcja naturalna głupich, nierozsądnych i niedojrzałych, nie rozumiem po co to ratować?

Aaron03071991

2013-03-23, 22:16
hell.no:
Niestety, tak jest poprawnie politycznie, po "erlopejsku"...

Re...........ms

2013-03-23, 23:34
mrsatan napisał/a:

Ciii, Ciiii, Ciiii juz, juz dziecko JP, wiemy dostales mandat za palenie na przystanku, teraz "gardzisz psami", ciii.



chyba kpisz... jakie JP i jakie dziecko?... dla Ciebie to ja jestem Pan. Urodziłeś się w 92 i pewnie dalej mieszkasz z mamusią a udajesz niewiadomo kogo.
nikim nie gardzę a dwa nie palę... oburzyć się nie można, żeby zaraz jakiś mądrala nie rzucił kretyńskiego komenta.

Powiedz mi co ja takiego powiedziałem, żeby zaraz mi ubliżać baranie?

issenpl

2013-03-24, 01:12
co wy pie**olicie? Wiadomo, że trzeba sprawdzić co u tych dzieci w domu jak młode wykombinowały zero pięć na trzy.

K-...........an

2013-03-24, 06:51
k***a chciałbym zobaczyć nagranie z ich zeznań na sprawie :D podejrzewam, że akcja polewkowa ostro będzie

Eliot Imperio

2013-03-24, 13:51
Ej, no za moich czasów gimnazjalnych chlało się w domu na imprezach, bo praktycznie każdy wtedy rzygał i jak ktoś zezgonil to spał sobie w ciepełku na łózku i budził się z okropnym kacem. Ale żeby wywalić litra na 3 dziewczynki to już hardkor. Po połówce by je pozamiatało konkretnie... Ciekawe kto im to k***a kupił...