18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gimbusiarnia się bawi...

Sombrero360 • 2013-02-22, 17:53
Poprostu brak mi słów (artykuł z wp.pl) :

Dwóch nastolatków podejrzewanych o rzucanie brył lodu na samochody jadące autostradą A4 zatrzymała małopolska policja. Jedna z brył uszkodziła szybę tira, co spowodowało wypadek, w którym zginął 47-letni kierowca - poinformowała małopolska policja.

Do wypadku doszło w czwartek wieczorem w miejscowości Biadoliny Radłowskie (Małopolskie). Zrzucona z wiaduktu bryła lodu uderzyła w szybę przejeżdżającego pod nim tira i wpadła do kabiny.

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w energochłonne bariery po prawej stronie drogi. Pomimo reanimacji zmarł.

Policja ustaliła, że związek ze sprawą mogą mieć dwaj młodzi mieszkańcy powiatu brzeskiego. - Chłopcy zostali zatrzymani do wyjaśnienia. 16-latek trafił do policyjnej izby dziecka - materiały w jego sprawie będą przesłane do sądu dla nieletnich, natomiast 17-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie - powiedziała Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji.

ŹRÓDŁO

parker_91

2013-02-22, 18:15
k***a odstrzelić. czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. później tylko rozdają mieszkania za upuszczone dzieciaki...

mare30ks

2013-02-22, 18:18
generalnie takie cos powinno sie traktowac jako brak mozliwosci resocjalizacji i skutkowac trwalym odizolowaniem od spoleczenstwa. najprosciej by bylo wyrwac chwasta ale z drugiej strony coraz czesciej mysle ze to zbyt lagodna kara, zwlaszcza ze po drugiej stronie moze nic nie byc, wiec posinno sie takich zaganiac do kopalni, kamieniolomow etc. i zapie**alac do smierci, ktora powinna przyjsc w miare szybko. jak sie nie da tego zrobic w "cywilizowanej" europie to mysle ze moznaby sie dogadac z putinem i odsylac im takie bydleta, korzysc bylaby obopolna.

RainbowDash

2013-02-22, 18:28
K***a, i to tak blisko mnie.. Szkoda gadać co ci ludzie teraz wyprawiają żeby przez głupią zabawę ktoś zginął. Chociaż materiałem na harda nie pogardzę ;D.

JwP

2013-02-22, 18:47
Gimbusiarnia k***a ? Rok produkcji 91 to powinieneś k***a pamiętać jakie lat to gimnazjum a jakie l.o (albo k***a zawodówka) Ja jebie ludzie niedługo na 30 latków będziecie wołać gimby.
A co do artykułu - odstrzelić gnojków.

Jopas91

2013-02-22, 20:17
JwP, gimbus to stan umysłu, a nie wiek, więc wyluzuj poślady ;-)

NecroVision

2013-02-22, 21:53
@JwP zapomniałeś dodać, że ty gimbe kończyłeś razem z 18ką :amused:

GranatPL

2013-02-22, 23:39
A pie**olnąć ich z wiaduktu pod traktor z gnojówką.

Nutaharion

2013-02-22, 23:58
16 i 17 lat a w papierach już będą mieli nieumyślne spowodowanie śmierci. Współczuję kolejnych lat ich marnego życia...

wi...........05

2013-02-23, 00:01
Witam,
Jestem specjalistą. W tej sytuacji zalecam leczenie ampułkami ołowiu 9mm.

kurczasty

2013-02-23, 00:07
Powiem szczerze jestem zaskoczony reakcją?
Czemu ich odrazu skazujecie. Może nie pomyśleli o konsekwencjach głupiej zabwy nie wiedzieli, że tak to się może skończyć i np. poprostu rzucili śnieżką, a gazeta tak to przedstawiła.
Kto z was nigdy za małolata nie rzucał śnieżkami w samochody?

Co nie zmienia faktu, że kara od państwa jest w tym przypadku najmniejszym problemem.
Wczujcie się w ich sytuację, wyżuty sumienia. Całe życie przed nimi i całe życie codziennie będą wiedzieć, że przez swoją głupotę zabili człowieka. Na prawdę współczuję.

Ja...........88

2013-02-23, 00:18
Up 16-17 lat i jeszcze tłumaczysz ich debilizm nazywając to jeszcze "zabawą". Dwaj debile. 16 czy 17 lat to wiek, który nie zwalnia z myślenia.
JwP napisał/a:

Gimbusiarnia k***a ? Rok produkcji 91 to powinieneś k***a pamiętać jakie lat to gimnazjum a jakie l.o (albo k***a zawodówka) Ja jebie ludzie niedługo na 30 latków będziecie wołać gimby.
A co do artykułu - odstrzelić gnojków.


Pierwszy rocznik gimnazjalny kończy w tym roku 27 lat, więc to bliżej niż dalej 30. Ale gimbus to stan umysłu jak ktoś wyżej stwierdził.

tymgoniepokonamy

2013-02-23, 00:18
@kurczasty skończ pie**olić bo nie wytrzymam k***a śnieżką wyj***ć szybę w tirze? To musiał być solidny kawał lodu. Współczujesz im? A ja współczuję jego żonie która musiała odebrać telefon że mąż nie żyje, jego dzieciom które nigdy nie zobaczą ojca.

WyŻuty sumienia k***a.

maxvolumePL

2013-02-23, 00:20
Widziałem tą akcję ratowniczą.To było jakieś 20 km ode mnie. Macie fotki: Na 3cim zdjęciu widac pod nogami, jaka to była "śnieżka" jak ktoś to sugerował.









Nogi z dupy gnojom powyrywac!

yoyoyo

2013-02-23, 00:34
kurczasty napisał/a:

Powiem szczerze jestem zaskoczony reakcją?
Czemu ich odrazu skazujecie. Może nie pomyśleli o konsekwencjach głupiej zabwy nie wiedzieli, że tak to się może skończyć i np. poprostu rzucili śnieżką, a gazeta tak to przedstawiła.
Kto z was nigdy za małolata nie rzucał śnieżkami w samochody?

Co nie zmienia faktu, że kara od państwa jest w tym przypadku najmniejszym problemem.
Wczujcie się w ich sytuację, wyżuty sumienia. Całe życie przed nimi i całe życie codziennie będą wiedzieć, że przez swoją głupotę zabili człowieka. Na prawdę współczuję.



A może jeszcze pogłaskać i zapewnić rentę za straty moralne, wyrządzone wyrzutami sumienia? pie**olisz jak potłuczony, pewnie jesteś mężem matki małej Madzi.

Przednia szyba w osobówce jest tak skonstruowana, żeby nic do kabiny podczas zderzenia nie wpadło. Kilka warstw sklejonego szkła chroni pasażerów przed łosiami i potrąconymi pieszymi. Wyobraźcie sobie jaki to musiała być ogromna bryła, żeby wyj***ć dziurę w szybie tira! To jest k***a dla mnie niepojęte, ta cała sytuacja.