18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Gimbusiarnia się bawi...

Sombrero360 • 2013-02-22, 17:53
Poprostu brak mi słów (artykuł z wp.pl) :

Dwóch nastolatków podejrzewanych o rzucanie brył lodu na samochody jadące autostradą A4 zatrzymała małopolska policja. Jedna z brył uszkodziła szybę tira, co spowodowało wypadek, w którym zginął 47-letni kierowca - poinformowała małopolska policja.

Do wypadku doszło w czwartek wieczorem w miejscowości Biadoliny Radłowskie (Małopolskie). Zrzucona z wiaduktu bryła lodu uderzyła w szybę przejeżdżającego pod nim tira i wpadła do kabiny.

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w energochłonne bariery po prawej stronie drogi. Pomimo reanimacji zmarł.

Policja ustaliła, że związek ze sprawą mogą mieć dwaj młodzi mieszkańcy powiatu brzeskiego. - Chłopcy zostali zatrzymani do wyjaśnienia. 16-latek trafił do policyjnej izby dziecka - materiały w jego sprawie będą przesłane do sądu dla nieletnich, natomiast 17-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie - powiedziała Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji.

ŹRÓDŁO

maniiiek

2013-02-23, 05:00
kurczasty napisał/a:

Czemu ich odrazu skazujecie.


Bo to dwóch debili, którzy z powodu swojego ograniczenia umysłowego zabili człowieka.
kurczasty napisał/a:

Może nie pomyśleli o konsekwencjach głupiej zabwy


Cholera.... nie pomyśleć o konsekwencjach to może 5 latek a nie 16-17. Oni są prawie pełnoletni. Jak nie są w stanie skojarzyć wielkiej bryły lodu zrzuconej z mostu z wypadkiem samochodowym to dla dobra innych oraz własnego powinni resztę życia spędzić w zamknięciu.
kurczasty napisał/a:

Wczujcie się w ich sytuację, wyżuty sumienia.

A wczuj się w sytuację rodziny zmarłego. Ale nie, najważniejsze są jakieś gnojki... Lepiej od razu przyznaj, że to twoi koledzy są tacy mądrzy i oszczędź nam tego pie**olenia.

tool006

2013-02-23, 07:04
kurczasty napisał/a:


Czemu ich odrazu skazujecie. Może nie pomyśleli o konsekwencjach głupiej zabwy nie wiedzieli, że tak to się może skończyć



Idę o zakład, że tak będzie śpiewał ich prawnik na procesie. I znając polskie przepisy prawne, się bezmózgi wywiną bez konsekwencji. Szkoda, grypsera by się ucieszyła z jędrnych tyłeczków i pustych łbów.

~Vuko

2013-02-23, 10:00
Wypie**alać z nimi do poprawczaka, niech tam zgniją do reszty :)

Nikczemny_Płód

2013-02-23, 10:14
Jak miałem 9 lat to z kolegami mieliśmy pewną zabawe. Napie**alaliśmy kamykami, takimi o średnicy do 2cm z badmintona do aut stojących na parkingu koło kościoła. Było to głupie w ch*j ale nawet w wieku 9 lat mieliśmy na tyle zdrowych zmysłów, że czekalismy aż wszyscy pójdą, co by nikomu nic nie zrobić.

Cytat:

kurczasty napisał/a:

Powiem szczerze jestem zaskoczony reakcją?
Czemu ich odrazu skazujecie. Może nie pomyśleli o konsekwencjach głupiej zabwy nie wiedzieli, że tak to się może skończyć i np. poprostu rzucili śnieżką, a gazeta tak to przedstawiła.
Kto z was nigdy za małolata nie rzucał śnieżkami w samochody?

Co nie zmienia faktu, że kara od państwa jest w tym przypadku najmniejszym problemem.
Wczujcie się w ich sytuację, wyżuty sumienia. Całe życie przed nimi i całe życie codziennie będą wiedzieć, że przez swoją głupotę zabili człowieka. Na prawdę współczuję.



Jesteś PO-PIE-RDO-LO-NY. Weź sobie to do serca i staraj się już nie wypowiadać. 16 i 17 latek, k***a w tym wieku już musi się miec podstawową logikę "wyuczoną" by móc połączyć fakty, i przewidzieć, że napieprzając z wiaduktu 5kg "śnieżkami" spowoduje się wypadek.

Współczuje tobie głupoty a im nie współczuje niczego, rodzinie kierowcy owszem. Dla mnie te 2 gnoje powinny zdechnąć, bo po prostu są jałowi, wyprani z mózgu, mają sp***olone geny.

ch...........AN

2013-02-23, 10:34
o k***a ja tu mieszkam

kurczasty

2013-02-23, 11:28
@ UP wszyscy

k***a czepiacie się brudasów za kamienowanie i inne zabawy a wy też w 21 wieku nie dajecie prawa tym dzieciakom do uczciwego procesu i z góry ich skazujecie.

Faktycznie jak ktoś pokazał na zdjęciach to nie była śnieżka i był to debilizm.

Ale od wyroków są sądy.

Co nie zmienia faktu, że wbrew waszemu marszowi z pochodniami i wykrzykiwaniem jacy to źli ludzie.
Oni już największą karę dostali, złamane życie. Bo jeżeli nie są totalną patologią to zabicie człowieka przez zabawę wstrząsnęło nimi.

I nie mówie, że nie powinni zostać ukarani. Bo sprawa jest prosta akcja -reakcja.
Ale zamiaste ferować wyroki spróbujcie pomyśleć, że oni też mogą tu być ofiarami swojej głupoty.

Ktoś tu nie dawno pisał, że za dzieciaka rzucał z mostu kamieniami i wojskowy go do domu odprowadził. A 17 latki wbrew temu co same o sobie myślą to gównażeria i jeszcze do końca nie myślą.

Bartors

2013-02-23, 12:24
^Nie pie**ol bo nie jeden 17'latek jest bardziej rozgarnięty od Ciebie. A ch*j mnie obchodzi jak oni się czują, życie za życie, krew za krew. Takie powinno być prawo, wtedy może idiotów by się chociaż wytłukło.

Nietzsche

2013-02-23, 13:13
Cytat:

Jak miałem 9 lat to z kolegami mieliśmy pewną zabawe. Napie**alaliśmy kamykami, takimi o średnicy do 2cm z badmintona do aut stojących na parkingu koło kościoła. Było to głupie w ch*j ale nawet w wieku 9 lat mieliśmy na tyle zdrowych zmysłów, że czekalismy aż wszyscy pójdą, co by nikomu nic nie zrobić.


No to k**wa faktycznie blysneliscie intelektem jak ch*j.... Masz auto? Pokaz gdzie k**wa stoi to Ci je skapiszonuje 2cm srutem,ale poczekam az sobie pojdziesz zeby Ci krzywdy nie zrobic....

Biustuś napisał/a:

Wypie**alać z nimi do poprawczaka, niech tam zgniją do reszty :)



Odstrzal sanitarny to jedyny ratunek.

Wariant drugi - wy*****lic ich do Sztumu z latka pedofili. Na pewno odpowiedni ludzie zrobic im z dup jesien sredniowiecza.

maniiiek

2013-02-23, 13:50
kurczasty napisał/a:

wy też w 21 wieku nie dajecie prawa tym dzieciakom do uczciwego procesu i z góry ich skazujecie.



A co wg ciebie przemawia za nimi? To była obrona konieczna? Nie. Wypadek bez niczyjej winy? Również nie. Ot idioci rzucali bryłami lodu w samochody. ZABILI człowieka! To dociera do ciebie?
kurczasty napisał/a:

Ale od wyroków są sądy.


A my mamy prawo do opinii o takich idiotach. Mamy też prawo o tym pisać, konstytucja nam to gwarantuje.
kurczasty napisał/a:

Co nie zmienia faktu, że wbrew waszemu marszowi z pochodniami i wykrzykiwaniem jacy to źli ludzie.


Źli? Kto pisał, że to źli ludzie? Łżesz jak pies! Wszyscy piszą, że to poj***ne debile ale nikt ich złymi nie nazywa.
kurczasty napisał/a:

Oni już największą karę dostali, złamane życie.


I co? Może mam im współczuć? Złamane życie to ma mój kolega, któremu jeleń pod auto wyskoczył i w wyniku wypadku współpasażer zginął. Jemu mogę współczuć - nie jego wina. Ale idiotom, którzy zabili człowieka głupotą? I co jeszcze?
kurczasty napisał/a:

Bo jeżeli nie są totalną patologią to zabicie człowieka przez zabawę wstrząsnęło nimi.


No i? Uważasz, że to rozwiązuje sprawę niby? A za co został ten człowiek ukarany? A za co została ukarana jego rodzina? Myślisz, że nimi to nie wstrząsnęło? Ale nie, ty masz to w dupie tylko swoich posranych koleżków bronisz.
kurczasty napisał/a:

Ale zamiaste ferować wyroki spróbujcie pomyśleć, że oni też mogą tu być ofiarami swojej głupoty.

Wyznaję prostą zasadę: nie współczuj kalece, który położy nogę na torach z ciekawości jak to jest kiedy pociąg po niej przejedzie. Tu sytuacja jest jeszcze gorsza, bo niewinni ludzie za to cierpią.
kurczasty napisał/a:

A 17 latki wbrew temu co same o sobie myślą to gównażeria i jeszcze do końca nie myślą.

Tak, tak, tak.... A magicznie w wieku 18 lat z wydaniem dowodu zyskują rozum :roll: Nie potrafią się dostosować do norm społecznych - ich problem.
Nietzsche napisał/a:

No to k**wa faktycznie blysneliscie intelektem jak ch*j.... Masz auto? Pokaz gdzie k**wa stoi to Ci je skapiszonuje 2cm srutem,ale poczekam az sobie pojdziesz zeby Ci krzywdy nie zrobic....

Ale czy on napisał, że to była mądra zabawa i jest z niej dumny?

kurczasty

2013-02-23, 15:25
Nigdzie nia napisałem, żeby ich nie karać.
A ucziwy proces nie oznacza, że są okoliczności łagodzące, tylko że wymierzamy karę na końcu a nie na początku.

Widzę, że dla was jedynym słusznym rozwiązaniem na wszystko jest kula w łeb.
Moi drodzy nie liczy się wysokość kary a jej nieuchronność.

Zanim zaczniecie tak ferować wyroki zastanówcię się czy i dla was, nie jest przygotowana, tak wymarzona, kula ołowiu, za jakieś przewinienie.

oroboros

2013-02-23, 17:54
kurczasty napisał/a:

za jakieś przewinienie.



O czym ty pie**olisz. Zabili człowieka a ty to przyrównujesz do "jakiegoś przewinienia".

Ale mnie teraz wk***ileś.

Może i są prsychicznie chorzy bo jak w wieku 17 lat nie wiesz co sie stanie jak zrzucisz komuś 20kg bryle lodu na łeb to znaczy "że cos sie dzieje".

Może i racja zamknać ich w wariatkowie zamiast w pierdlu, w sumie chodzić cały czas na fazie po jakis czachojebach tez nie jest przyjemne :P

maniiiek

2013-02-23, 18:27
kurczasty napisał/a:

Zanim zaczniecie tak ferować wyroki zastanówcię się czy i dla was, nie jest przygotowana, tak wymarzona, kula ołowiu, za jakieś przewinienie.


Przewinienie to przejście na czerwonym świetle. Te gnojki to pieprzeni mordercy. Dociera to do ciebie do cholery?

Cytat:

Prokurator biorąc pod uwagę okoliczności sprawy, zagrożenie wysoką karą oraz bezskuteczność stosowanych wcześniej środków wychowawczych wystąpił do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec nastolatków. Dwóch z nich miało już kłopoty z prawem, jeden z 16-latków był podopiecznym Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.


Popatrz, jakie to biedne i niewinne dzieciaczki to były... :roll:

Sombrero360

2013-02-23, 19:12
kurczasty, powiedz, że jesteś tylko popie**olonym trollem, bo czytam Twoje wypowiedzi i nie wierzę, że Ty tak na serio...

Nikczemny_Płód

2013-02-23, 22:09
Nietzsche napisał/a:


No to k**wa faktycznie blysneliscie intelektem jak ch*j.... Masz auto? Pokaz gdzie k**wa stoi to Ci je skapiszonuje 2cm srutem,ale poczekam az sobie pojdziesz zeby Ci krzywdy nie zrobic....



Odstrzal sanitarny to jedyny ratunek.

Wariant drugi - wy*****lic ich do Sztumu z latka pedofili. Na pewno odpowiedni ludzie zrobic im z dup jesien sredniowiecza.




Różnica między mną a toba namiastko człowieka jest taka, ze miałem 9 lat i byłem dzieckiem. Mozesz sobie szukać mojego auta ze śrutem, i ch*j mi do tego.

k***a kolejny idiota...