18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Gimbaza

silmar • 2012-03-22, 23:05
W pierwszej czy drugiej klasie gimnazjum poszliśmy w 4 osoby w plener, na browara. Kumpel zostal wydelegowany na misje. Musial kupic 4pak, a nie bylo to latwe zadanie.
Wchodzi do sklepu, bierze browary, podchodzi do kasy, gdzie slyszy:
- Ale ty nie jestes pełnoletni!
Wk***iony wychodzi, staje przy oknie, wyciaga schowane 4 piwa i wola do ekspedientki:
- A już, k***a, chciałem zapłacić.

Moze suchy, ale z sentymentem. ;-)

Gruby84

2012-03-24, 14:58
k***a mać p*zdo j***na! I z czego się cieszysz? Z tego że zaj***liście bronksy za 10 zł? Zrobiliście manko na sklepie, a ktoś je bedzie musiał spłacić. Zgadnij kto? Tak, ta ekspedientka którą w genialny sposób wych*jaliście. A może ona ma 4ke dzieci na utrzymaniu, męża pijaka, kredyt na głowie. Ale ch*j tam! Ważne że coś ukradłem i jestem zajebisty. Koledzy mnie lubią, może nawet któryś pozwoli sobie dzide possać. Wypie**alać do Rumunii, j***ni złodzieje!

Plecionkarz

2012-03-24, 15:57
@up no rzeczywiście te 10zł zaważy o jej losie.

Gruby84

2012-03-24, 17:16
@Up, niestety gimnazja produkują więcej takich idiotów. Ale mimo to że zdarza się że pensja takiej ekspedientki ledwo starcza na pokrycie strat sklepu, to tak, to j***ne 10 zł które dla Ciebie jest niczym, bo tata daje Ci więcej kieszonkowego, może zaważyć na jej losie.

Plecionkarz

2012-03-24, 19:15
Gruby84 napisał/a:

@Up, niestety gimnazja produkują więcej takich idiotów. Ale mimo to że zdarza się że pensja takiej ekspedientki ledwo starcza na pokrycie strat sklepu, to tak, to j***ne 10 zł które dla Ciebie jest niczym, bo tata daje Ci więcej kieszonkowego, może zaważyć na jej losie.



Człowieku co ty wyskakujesz z jakimś gimnazjum i kieszonkowym od taty, no i jeszcze z tym, że 10zł to majątek dla niej? Przestań słuchać głosów w swojej głowie bo to co ci szepczą nie musi być prawdą.

Jedras992

2012-03-24, 22:57
Pan kapitan napisał/a:

Najlepsze to są akcje kiedy człowiek będąc nieźle pijanym ma misję pójść do hipermarketu i dokupić 0,7. :D Aktorstwo się włącza, bo w końcu nie można wyglądać na naj***nego.



To jak już mocno pijany idziesz dokupywać flaszkę o takiej godzinie, że hipermarkety czynne, to albo masz słabą głowę, wcześnie zacząłeś, albo to Tesco :)

Aguire33

2012-03-25, 23:56
@up albo już jest nad ranem :)