18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ghost Rider 666 HD

98kylo98 • 2013-11-15, 02:01
Od razu ostrzegam, jak się nie podoba brawurowa jazda na drodze to scrollować dalej żeby nie było bólu dupy.

Tego Pana nie muszę chyba przedstawiać. Gość jeździ Suzuki GSX-R 1000K5, Suzuki Hayabusa Turbo oraz Subaru Impreza STI

spoiler


Miłego oglądania.

Dodam jeszcze 4 zdjęcia na koniec :piwo:
spoiler


Tak obejżałem całe, tak jak i inne 1h filmy z nim w roli głównej.
Na YouTube więcej filmów.
Krążą pogłoski że zginął na motocyklu, ale z tego co mi wiadomo to żyje. Jego kumpel zginął, wystarczy pogooglować.
Szukałem nie było, a jak było to wiadomo słabe tagi.

igorektgk

2013-11-16, 07:09
zobacz k***a takiego debila w lusterku... a potem kierowca osobówki ma moralniaka do konca życia... z tego co słyszałem to ten idiota zamienił sie juz dosłownie w ducha. ch*j mu w kask

FunkyKoval

2013-11-16, 08:16
98kylo98 napisał/a:


Tak obejżałem całe ...



Na przyszłość oglądaj przez "rz" :)

98kylo98

2013-11-16, 09:10
FunkyKoval napisał/a:



Na przyszłość oglądaj przez "rz" :)


:facepalm: a mogłem wcześniej się położyć spać.
Dzięki za uwagę :piwo:

FishMajster

2013-11-16, 09:50
pojeb milion, ale umiejętności w zapie**alingu to ma. :D

kwiatusheck

2013-11-16, 10:11
Gosc nazywa sie Patrick i wierzcie mi, ma sie bardzo dobrze. W tym roku byl na ride of the century oraz na zamknieciu sezonu 2013 w BigCC. Zamknac goscia sie nie da. Trzeba albo zlapac go na moto, albo dupnac go w domu. Kto trzyma dowody przeciwko samemu sobie we wlasnym mieszkaniu?

Czy zginal jego kumpel. Jesli mowa o Turborider, to tak, rozj***l sie na 'wymuszeniu pierwszenstwa', tylko czy mozna nazwac wymuszeniem pierwszenstwa moment, w ktorym wyjezdzasz na ulice i nic nie ma i dwie sekundy po tym laduje na tobie rozpedzone moto?

Sam jestem motocyklista i odj***lem w zyciu kilka bardzo glupich rzeczy. Patrick juz od dawna nic nie odwala, kryzys wieku sredniego minal. Gosc doskonale wiedzial jakie nosil ryzyko, to jest tak jak z wypadami w Himalaje. Jesli przezyjesz to dobrze, jesli nie to doskonale wiedziales na co sie pisales.

Kw...........NY

2013-11-16, 10:40
Dobry świrus. I tak sprawia mniejsze zagrożenie niż nie jedna c**a jeżdżąca poniżej dozwolonej prędkośći.

Al-Yazir_Ima_Fhatti

2013-11-16, 11:17
Lewy pas zaglądam śmierci w twarz!

nie wiedziałem że Ghost jezdzi takze STi, pewnie wersja na zime :)

Psilocke

2013-11-16, 11:40
Krążą pogłoski, że koleś przyjechał do Polski pojeździć na najdroższych autostradach świata. Na miejscu jednak okazało się, że ich nie ma.
W drodze powrotnej trafił na nasze wspaniałe objazdy co poskutkowało totalnym zagubieniem się w naszym pięknym kraju. No ale, że gdzieś kiedyś słyszał, że "kto pyta, nie błądzi" to postanowił zasięgnąć porady u miejscowych spod sklepu. Tam niestety okazało się, że nie są jego fanami, więc dostał porządny wpie**ol a motocykl poszedł na złom za dwie flaszki jabola "Sen sołtysa". Koleś do tej pory błąka się po Polsce i boi kogokolwiek zapytać o drogę.
Tym sposobem przestał nagrywać te filmy i dzięki temu jest bezpieczniej na drogach.
Jaki z tego wniosek?
Polacy zmniejszają ilość wypadków i przestępczość na drogach.

Jaguarka

2013-11-16, 11:54
CDN, na harda zapraszamy!

PanAndrzej

2013-11-16, 12:48
350km/h i na kole, chrystusie niebieski!

tranzystor

2013-11-16, 13:20
No tak, bo Hayabusę trzeba uturbić, żeby to w końcu zaczęło jechać jak sportowy motocykl. Seryjna nie ma podjazdu do rasowego litra. Sprawdzone empirycznie. :mrgreen:

socjalmmv

2013-11-16, 14:46
Świr bo świr ale trzeba przyznać że kierowca całkiem niezły.

Majozen

2013-11-16, 15:15
Zefir282828 napisał/a:

dawca j***ny...



Ach ten ból dupy, po prostu kocham jak ktoś kto całe życie siedzi przed kompem, albo go nie stać na taki motocykl pisze takie teksty :-D

blaq napisał/a:

przeciez to stig z top gear hahahatyle ze czarny :)



Najpierw był czarny Stig. Poszukaj, to na YT znajdziesz kilka odcinków TG z nim :mrgreen:

tranzystor napisał/a:

No tak, bo Hayabusę trzeba uturbić, żeby to w końcu zaczęło jechać jak sportowy motocykl. Seryjna nie ma podjazdu do rasowego litra. Sprawdzone empirycznie. :mrgreen:



Zgadzam się, seryjna Hayabusa nie jest specjalnie szybka. Kiedyś na Moto Pikniku w Olsztynie startowałem ZX10R 2k6 z Hayabusą na 1/4 i nie specjalnie się zbierała. Na dodatek jeden z brzydszych motocykli jakie widziałem :idzwch*j:

motoguru

2013-11-16, 15:24
Ezoteryk napisał/a:

Trzeba zgłośić to na policje !



mhmmmmm :roll:




:lodowka:

ta...........ce

2013-11-16, 16:05
Cytat:

Ghost Rider (Patrick Furstenhoff) to szwedzki motocyklista , który znany jest również pod nazwą Mika. Nagrywa swoją ryzykowną jazdę na motocyklach , która ma miejsce na drogach publicznych i wydaje nagrania jako film DVD w celach handlowych. Średnia prędkość to 250 km/h a maksymalna 300 km/h , mimo dużego ruchu pojazdów próbuje jak najszybciej dostać sie z jednego miejsca do drugiego. Piewsze dwa filmy nagrywane są w szwedzkim mieście - Sztokholmie.