18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ghetto Workout

kRukson. • 2012-06-13, 17:11
wiem, wiem, większość was mnie zjedzie za brak sadyzmu w tym filmie - ale sprawa jest prosta, nie podoba się to nie oglądaj.
W filmiku głównie chodzi o to, że biedni Afroamerykanie nie mając pomysłu na życie zaczęli ćwiczyć na placu zabaw, na drabinkach. Doprowadzili się do takiego stanu, że założyli grupę i szkolą innych, zarabiając przy tym pieniądze. Ćwiczenia wykonują tylko na rurkach, robią pompki i podnoszenia. Nigdy nie byli na siłowni.

.:...........:.

2012-06-14, 10:47
Jackyll napisał/a:

Małpi Gaj :)



Że część Wrocławia? :wtf:

promil25

2012-06-14, 10:53
Kraken0 napisał/a:

@up

ciekaw jestem czy nazwałbyś ich małpami patrząc im prosto w oczy. Zero szacunku...



Ja bym to powiedział bo i tak nie rozumieją po polsku 8-)

dexen93

2012-06-14, 11:00
ale doj***ne murzyny, ze wypracowali takie muły tylko na drążku....szacun

matx

2012-06-14, 12:56
fezer44 napisał/a:

@matx

Skoro oni tylko ćwiczyli i nigdzie nie pracowali to z czego brali pieniądze żeby się utrzymać?Pewnie kradli innym,i to są bezduszne małpy gdyby doszedł do władzy drugi Hitler to byśmy ich sprawę rozwiązali szybko,i w ogóle wszystkie obce rasy z europy wypie**olić w p*zdu, a my byśmy byli Panami,tylko idioci tego nie rozumieją a żydzi niosą zamęt żeby upokorzyć nas europejczyków i osłabić państwa europejskie przez sprowadzanie ludzi obcych ras.A izrael rośnie w siłę, każdy żyd ma więcej niż 3 dzieci.



Bajkopisarzu, ochlon! Latwo Ci gadac pajacu bo Cie rodzice utrzymywali przez 20 lat, prawda?
Ja jakos sie ucze, pracuje i mam czas chodzic na silownie codziennie wiec oni tez moze pracuja a chodza cwiczyc z rana albo wieczorem i w weekendy.
Czyli ten Twoj hiteler powinen zajebac pol Hiszpanii? 5 milionow bezrobotnych nierobow ktorzy nic nie robia oprocz siedzenia przez tv i chodzenia do baru na piwo i ogladac mecz..
Daj jakies statystyki a nie pie**olisz glupoty chlopcze.

dreamair

2012-06-14, 18:41
Widzę k***a, że kiedyś tu jakiś rasistowski komentarz o charakterze zapewne żartu dostał dużo piw i każdy wylewa swoją zazdrość żeby zabłysnąć. Prawda jest taka, że ci ludzie dla takiego wyglądu poświęcili pół życia, albo nawet więcej. Nie prawda, że przebiegliby ledwie 200m. Kalistenika wyrabia taką kondycje jaką chciałoby mieć wielu sportowców. Co ja bym dał żeby tak wyglądać...

kw...........ek

2012-06-14, 19:15
afroamerykanie - takie określenie na sadolu no ładnie ładnie :)
Już lepiej jak jesteście rasistami niż dwulicowcami - jak czarny coś potrafi -afroamerykanin , jak coś odjebie - małpa, asflat

matx

2012-06-15, 17:05
Po prostu niektorzy myla, ze user sadistica musi byc rasista, homofobem, itd a jak nie jest to niech sp***ala. Ja nie jestem i dobrze sie czuje na tym forum ogladajac glupote innych, zarowno bialych jak i czarnych czy zoltych, i rozj***ne ciala na hardzie jedzac przy tym obiad ale spoko..
Zarty o murzynach zbierjacych bawelne i kobietach w kuchni byly smieszne ale dwa lata temu. Niesety przyjdzie idiota napisze poj***ny komentarz i dostanie pare piw od innych poj***nych gimbusow, ktorzy sa na mniej wiecej tym samym poziomie intelektulanym.